HONDA SW-T400

Dali je SW-T400 po vama lider u klasi, ako se uzme u obzir sve tehničke karakteristike dole opisane?

  • Da

    Votes: 41 62.1%
  • Ne

    Votes: 25 37.9%

  • Total voters
    66
joke said:
Talijani su dokazani estete, a imaju "nešto protiv" designa SW-a (prošli model). Več sam pisao, nazivaju ga "Nosorog", naravno na talijanskom  :mrgreen:
  Da mozda imas pravo,recimo burgman 400 je skoro dupolo prodavaniji nego sw400 (y)
 
BaDly said:
SAd smo već u debelom offu pa da ne bi dobili po nosu.....žalosno je što takvih skutera nema više pa da i možemo napraviti konkretnu usporedbu....burgera sam u ZG-u vidio 2, SW-a samo jednog i to u svojoj garaži  :mrgreen: i jednog Tmaxa, a T400 nikad....a vjerujem da niti neću...  :misli: :misli:
U Splitu ima dosta burgmana 650,SW 600 takoder(prije 4 god. dosta ih je kupljeno-uvoz iz mađarske mislin.nevozeni al 2,3 god. stari po diskontnim cijenama),a Tmaxa u odnosu na broj stanovnika svjetski rekord.SW T400 nisan jos vidia a ako i bude bice jako rijedak.
Virujen da je SW T400 vrlo dobar skuter al mala razlika u cijeni  izmedu njega i jednog "drugog" ce mu bit uteg oko vrata.
 
corluka said:
  Da mozda imas pravo,recimo burgman 400 je skoro dupolo prodavaniji nego sw400 (y)

Da, eto to je dobar primjer, jer Bur400 nove generacije je možda i najljepši u toj klasi (400)
 
corluka said:
  Da mozda imas pravo,recimo burgman 400 je skoro dupolo prodavaniji nego sw400 (y)
Sta je totalni nonsens.Al u Italiji burgmana reklamira Del Piero
O lipoti bi se dalo raspravljat al o cilindrima ne.
 
BaDly said:
SAd smo već u debelom offu pa da ne bi dobili po nosu.....žalosno je što takvih skutera nema više pa da i možemo napraviti konkretnu usporedbu....burgera sam u ZG-u vidio 2, SW-a samo jednog i to u svojoj garaži  :mrgreen: i jednog Tmaxa, a T400 nikad....a vjerujem da niti neću...  :misli: :misli:
Zasto mislis da neces vidjet nikoga na sw t-400,zbog cijene,ja poznam ljude kojima je skuter sve,nemaju auto samo voze skutere,i nevidim razloga zasto neko nebi uzeo sw ili sl,nije sve u novcu,jednom se zivi,kad mogu ljudi na kredu nekakav auto na sedam godina po 1500kn i vise nevidim razloga sto nebi i sw t-400,pa i ti bi sigurno uzeo novoga da imas love,sta nebi... (y)
 
corluka said:
Zasto mislis da neces vidjet nikoga na sw t-400,zbog cijene,ja poznam ljude kojima je skuter sve,nemaju auto samo voze skutere,i nevidim razloga zasto neko nebi uzeo sw ili sl,nije sve u novcu,jednom se zivi,kad mogu ljudi na kredu nekakav auto na sedam godina po 1500kn i vise nevidim razloga sto nebi i sw t-400,pa i ti bi sigurno uzeo novoga da imas love,sta nebi... (y)

Čisto zbog cijene, odnsono zbog činjenice da je SW600 'samo' 10k kn skuplji od T400....razlike u potrošnji gotovo i nema, samo je razlika u registraciji, a i u snazi motora koja je ipak na strani SW600....  :wink:
 
BaDly said:
Čisto zbog cijene, odnsono zbog činjenice da je SW600 'samo' 10k kn skuplji od T400....razlike u potrošnji gotovo i nema, samo je razlika u registraciji, a i u snazi motora koja je ipak na strani SW600....  :wink:
Ispravi me ako grijesim.neko je odi reka da je SW T400 64 tkn.SW 600 je bia 81 tkn.Jedino da  novom SW 600 nisu drasticno smanjili cijenu.
 
seki22 said:
Ispravi me ako grijesim.neko je odi reka da je SW T400 64 tkn.SW 600 je bia 81 tkn.Jedino da  novom SW 600 nisu drasticno smanjili cijenu.

E jbg...sad baš gledam na stranici http://www.topmoto.hr/index.php, ali nema više cijene SW600.....gledao sam prije cca mjesec dana i bila je cijena cca 74 tkn.....pa sam zato to napisao...a što se T400 tiče, cijena od cca 63 tkn je iz rutinga....
 
BaDly said:
E jbg...sad baš gledam na stranici http://www.topmoto.hr/index.php, ali nema više cijene SW600.....gledao sam prije cca mjesec dana i bila je cijena cca 74 tkn.....pa sam zato to napisao...a što se T400 tiče, cijena od cca 63 tkn je iz rutinga....
Pogledaj sta govore u Motopulsu!?Blago receno nebuloza.Al razlika je opet 1400 eura tako da moze bit kako si reka(10-tak tkn)negdi se meni mota po glavi 81 tkn.Mislin da je prijenekog vrimena ta cijena bila u rutinga(sad ne pise nista)
http://www.motopuls.hr/index.php?option=com_adsmanager&page=show_all&order=0&expand=0&Itemid=17
oglasnik pa cijena novih motora
 
BaDly said:
Čisto zbog cijene, odnsono zbog činjenice da je SW600 'samo' 10k kn skuplji od T400....razlike u potrošnji gotovo i nema, samo je razlika u registraciji, a i u snazi motora koja je ipak na strani SW600....  :wink:
Jeli se onda isplati placati vece regu za tih 200ccm razlike,normalno da su bolja ubrzanja i medu ubrzanja kao i max brzina,a potrosnja je tu negdje...?Kolika je razlika u regi...? (y)
 
corluka said:
Jeli se onda isplati placati vece regu za tih 200ccm razlike,normalno da su bolja ubrzanja i medu ubrzanja kao i max brzina,a potrosnja je tu negdje...?Kolika je razlika u regi...? (y)
Isplati se.Nije registacija vislja od 500 kuna(bar tako mislin).a to je za godinu dana!!Zanemarivo sta se registracije tice.I imas top model tog proizvodaca.Naravno uvjet da je razlika do 10 tkn nije problem.Ako je 15 ili 20 tkn e onda triba dobro razmislit.
Mada razmisljanja nema.Ide se u drugog proizvodaca i kupi se .... a sta da vam kazem.Zna se  (y)
 
corluka said:
Jeli se onda isplati placati vece regu za tih 200ccm razlike,normalno da su bolja ubrzanja i medu ubrzanja kao i max brzina,a potrosnja je tu negdje...?Kolika je razlika u regi...? (y)
A gle...sve ovisi što želiš i koliko imaš novaca...ja osobno nisam imao skuter od 400 ccm, pa ti ne mogu reći iz prve ruke....ali kako mi je i ovih 600 ccm već onako 'normalno' (čitaj: slabo :mrgreen:) siguran sam da se isplati...naravno ako ovako gledam i hayabusa bi mi dopizdila nakon nekog vremena...

http://www.crosig.hr/osiguranja/motorna-vozila/vrste/autoodgovornost/motocikli

DAkle u ZG-u, osiguranje za 250-500 je 699 kn, a za 500-750 je 1347 kn....što i nije baš mala razlika....ali po mom se isplati...

btw...baš sam zvao ruting da vidim koja je cijena SW600 i nemaju ga u ponudi, niti će ga imati za 2010., pa nemaju niti formiranu cijenu....  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
BaDly said:
A gle...sve ovisi što želiš i koliko imaš novaca...ja osobno nisam imao skuter od 400 ccm, pa ti ne mogu reći iz prve ruke....ali kako mi je i ovih 600 ccm već onako 'normalno' (čitaj: slabo :mrgreen:) siguran sam da se isplati...naravno ako ovako gledam i hayabusa bi mi dopizdila nakon nekog vremena...

http://www.crosig.hr/osiguranja/motorna-vozila/vrste/autoodgovornost/motocikli

DAkle u ZG-u, osiguranje za 250-500 je 699 kn, a za 500-750 je 1347 kn....što i nije baš mala razlika....ali po mom se isplati...

btw...baš sam zvao ruting da vidim koja je cijena SW600 i nemaju ga u ponudi, niti će ga imati za 2010., pa nemaju niti formiranu cijenu....  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
mislin da test u MotoStationu kaze da je SW T 400 brz slicno kao i 500 cc tj brzi od ostalih 400-tica.E sad koliko je SW 600 brzi od nekog sa 500 cc neznam pa ne mogu govorit.Ima na you tube-u test ubrzanja Tmaxa i DN-01 i honda je brza al ona ima 60 ks i dode 110 tkn