HONDA SW-T400

Dali je SW-T400 po vama lider u klasi, ako se uzme u obzir sve tehničke karakteristike dole opisane?

  • Da

    Votes: 41 62.1%
  • Ne

    Votes: 25 37.9%

  • Total voters
    66
a jel u planu novi SW 600,ja sam ima misec-dva kad sam razmislja koji skuter kupit posla upit hondi oce li bit sta od novog modela,
a oni meni da takvo sta jos nije u planu  :palacdolje:
 
ja ovako rezoniram:
šuškalo se da će izač novi hondin maxi skuter na EICMA salonu krajem prošle godine ali su izgleda odustali s prezentacijom radi krize u svitu i ostavili to za koju drugu godinu.
to neće bit silver wing kojega poznajemo, niti redizajniran kao ovaj 400, nego novi skut na tragu onih prototipova iz 2003. i 2005. s boxer motorom i ovjesom kao kod motora...kubikaže negdje od 750 -1000.
 
GoranST said:
Mislim da SW400 definitivno nije ista klasa kao T-Max što će uostalom i cijena kada jednom dođe na tržište izgledno pokazati (u Italiji SW400T dođe cca 200 eura više od Majesty-a).

S druge strane komentari određenih forumaša s poduljim stažem, koji su svakom loncu poklopac a ponajviše svim loncima koji ne dolaze iz Yamahe stvarno nemaju smisla.
Ako je SW 400 u Italiji 200 eura skuplji od Majesty-a onda će u Hrvatskoj biti skuplji za najmanje 3000 eura. Ne nadaj se cijeni manjoj od 70000 kuna, ako ga budu uopće uvozili.
Analogija izvučena iz cijena Honda Jazz X Italija 4700 eura-Honda Jazz X Ruting 6940 eura
 
joke said:
Ono "ako ga uopče budu uvozili" je najbliže istini, bar što se tiče 2009. godine.
Tu i leži cijela bespredmentost ove rasparave.
Mogli smo ovako i o kvaliteti Majesty 250 Sport koji je eskluziva Japanskog tržišta.

ako ga i ne budu uvozili, može ga se kupit u sloveniji ili italiji ili bilo di...
 
Slovenci ne prodaju skutere, kao prvo, a kao drugo ako nije homologiran ne možeš ga registrirati, odnosno ne možeš dobiti potvrdu proizvođača od Rutinga, ako ga oni nisu uvozili
 
Beco said:
Slovenci ne prodaju skutere, kao prvo, a kao drugo ako nije homologiran ne možeš ga registrirati, odnosno ne možeš dobiti potvrdu proizvođača od Rutinga, ako ga oni nisu uvozili

čuj te pričice o papirima i kako je nemoguće dobit ovo ili ono, ostavi za neki drugi put jer san ja svoju africu (novu)kupija u sloveniji i ovde je uredno registrira.  (y)
 
pogledajte malo filmić svega ima dobrih detalja i boja :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=DEHiW95v_yU
 
mylala said:
pa evo, karakteristike su joj superiorne u odnosu na konkurenciju...ka i obično.
samo nemojte sad opet o klasama, honda je jednostavno nenadjebiva i amen  (y)

Jedna mala kritika koju osječam da je potrebno naglasiti, odnosi na cijenu koja je povečana za 600 eura u odnosu na "stari" SW400, a koju Honda opravdava sa povečanjem vrijednosti Japanskog Yena, i karakteristikama koje su superiorne u odnosu na konkurenciju, te naglašava da je razvidno na čelu segmenta(klase)

Pri ovom se ne misli na Hondu kao vozilo, nego Hondu kao proizvođača, dakle proizvođač tvrdi da su joj karakteristike ....

Stvarno mi nije jasno da ne želite ili nedajbože ne razumijete normalno pročitati jednu običnu rečenicu  :misli:
 
aprilliaaa said:
pogledajte malo filmić svega ima dobrih detalja i boja :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=DEHiW95v_yU
Ha... :misli: kako se brzo ispravio u 1  min 11 sec... a kad se klip zaustavi na 3,59 isti t max.. ali skut je stvarno dobar, a po detaljima i cijena ce mu bit DOBRA (y) 8)
 
joke said:
Jel ti palo na pamet da Honda možda neče uvesti novi, dok ne rješi stari lager, a koliko sam upoznat SW400 i nije bio uvožen 2008.
meni su u rutingu prošle godine uredno objasnili da je sw 400(stari) moguće dobiti ...ne vidim razlog zašto bi lagali.  :wink:
 
joke said:
Onaj tko sagledava realno stanje našeg tržišta.

Postoje i mnogi drugi modeli skutera i motora koji se ne pojave nikad u RH i čemu ih onda uspoređivati, i s čim, pogotovo u situaciji kad ne znamo cijenu u RH.
cijena sw400 u rh je oko cca 65000 kuna. nema ga i ne bude ga jer je iber skup i ima dva - tri lika u hr koji bi ga za te pare ev kupili.  isto ko i DN01 za 120000 kuna.   isto tako ne vjerujem da je itko na ime kupio preskupi T-max 500. uglavnom je to bilo pranje pdv-a....
primjer preskupog skutera je i Forza250 koja nova u HR ide na 50000 kn. to i jest jedini razlog zakaj ih nema.
kvaliteta sw je ziher neupitna. ružan mu je zadnji kraj jer su ostali dosljedni veličini prostora pod sjedalom. ,,, a za onak bedasti komentar o diskovima stvarno nemam komentara  :( . na kraju krajeva, treba imat muda napravit kočnice koje koče i bez hrpe diskova. kočnice se ne svode samo na diskove nego i na instalaciju, čeljusti, itd, itd,, a to je česta jamahina boljka na skuterima. loši lajtungi, spojevi, čeljusti i loš materijal diskova.
 
kad san prvi put ugleda taj skut bija mi je ružniji od prethodnika. nakon nekog vremena linija uđe u oko i postane lipši i sad mi je super...pogotovo kada pogledam onaj filmić di je prezentacija.
o cijeni i prodaji nebi...to me ne zanima, a istina je da je cijena i starog SWa bila precjenjena, da su precjenjeni i neki drugi modeli. ali šta se tu može...tko voli nek izvoli pa makar se na prste izbrojali :LOL:
 
Priznajem,na prvi pogled,odnosno u prvim trenucima snimke izgleda skoro pa identično.  :?
nerado to priznajem...ali što jes jes.
 
Sada sam dobio mail iz Honde maloprodajna cijena SW je 59.990 kn U cijenu motocikla uključen i original Hondin kofer.Motocikle nemaju na zalihi te je iste potrebno naručiti. Rok isporuke trenitno je cca 30tak dana.
 
Kresimir-Ri said:
Sada sam dobio mail iz Honde maloprodajna cijena SW je 59.990 kn U cijenu motocikla uključen i original Hondin kofer.Motocikle nemaju na zalihi te je iste potrebno naručiti. Rok isporuke trenitno je cca 30tak dana.

pa to je više nego ok cijena, ako se zna koliko je strai SW košta i kada se zna koja je cijena "konkurencije"