HONDA SW-T400

Dali je SW-T400 po vama lider u klasi, ako se uzme u obzir sve tehničke karakteristike dole opisane?

  • Da

    Votes: 41 62.1%
  • Ne

    Votes: 25 37.9%

  • Total voters
    66
Ovo je stvarno dobra cijena,sto vise iznenadio sam se,naime suzuki burgman je osnovni bez kofera,naslonjaca 50 000 kn a nema dva cilindra,nesto je slicno i yamaha mayesti (y) (y)
 
Pošto večini (meni ne) to nešto znači, Majesty 400 je najskuter u Hrvata, po glasanju u Motopulovom istraživanju.
 
joke said:
Pošto večini (meni ne) to nešto znači, Majesty 400 je najskuter u Hrvata, po glasanju u Motopulovom istraživanju.

je isto ka šta je i golf najauto u hrvata (pogotovo onaj njemački  :mrgreen:)...jer šta švabo napravi... :shock: :LOL:
 
damirvxr said:
Meni je ruzan skuter... :palacdolje:, ali tko voli neka izvoli :LOL:  i jos nesto- a stvarno je ruzan

eto vidis a meni je nexus ruzan za popizdit a majesty mi je prelip  :mrgreen: :mrgreen:
 
marki said:
eto vidis a meni je nexus ruzan za popizdit a majesty mi je prelip  :mrgreen: :mrgreen:
(y) slažem se sa ti.

- vlasnik poluproizvoda nema nikakav temelj da bi popljuvao proizvod, pa aludira na ljepotu. "nevažno" je kaj mu se poluproizvod počinje raspadat čim ga izveze iz dućana  :wink:...
 
vanca said:
dali zna netko nesto o s-wingu 150
mislim da se kod nas ne uvozi, a i za 150cc je navodno puno ultra preskup... a nije niš posebno. ja sam jednog vidio u varaždinu.
 
ne izgleda loše, dvi kacige ispod sica, instrument tabla super...ma sve super...jedino nisan baš ljubitelj malih kubikaža
ali ne sumnjam da se može i s njim gdje poželiš.
 
vanca said:
ja sam ga vidio u nedjelju na grobniku da ima vz tablice
vjerojatno je to taj, svijetle neke boje. dobrano se nahebo dok mu ga je zastupnik uvezao.  :mrgreen: