Honda XL 600 PD04 - još jedan glomazni otpad

Naravno da je zapelo malo...

Lakeri su najgori  :mrgreen: ....čekam da se ofarbaju plastike i tank najprije u bijelu, pa ljepljenje naljepnica  i lak ozgora.

One naljepnice s oznakama sigurnosti mi je napravio tip iz Rijeke (svaka mu čast), čekam da ih pošalje.

Sklapanje rame/kotača/mašine smo prebacili na drugi tjedan jer je ovaj tjedan bilo dosta hladno, derala je bura i nije nas baš bilo volja.

Bemu miša ...hoće li XL-ka biti gotova za ovo:

https://dinaricrally.com/editions/

:mrgreen: (y)
 
Nisam..još...
Čekam razvoj situacije, odnosno dvije situacije (sastavljanje XLke i korone)
 
toecutter said:
Naravno da je zapelo malo...

Lakeri su najgori  :mrgreen: ....čekam da se ofarbaju plastike i tank najprije u bijelu, pa ljepljenje naljepnica  i lak ozgora.

One naljepnice s oznakama sigurnosti mi je napravio tip iz Rijeke (svaka mu čast), čekam da ih pošalje.

Sklapanje rame/kotača/mašine smo prebacili na drugi tjedan jer je ovaj tjedan bilo dosta hladno, derala je bura i nije nas baš bilo volja.

Bemu miša ...hoće li XL-ka biti gotova za ovo:

https://dinaricrally.com/editions/

:mrgreen: (y)
Sta to, imas prvo ovo za test ako prezivi mozes i na kraj svita  :mrgreen:

https://www.motori.hr/forum/index.php/topic,264017.150.html
 
toecutter said:
Nisam..još...
Čekam razvoj situacije, odnosno dvije situacije (sastavljanje XLke i korone)
Jesi primjetio da cijena prijave raste s vremenom?
Ja sam bio klik do prijave, ali na žalost ništa.
 
Dado33 said:
Jesi primjetio da cijena prijave raste s vremenom?
Ja sam bio klik do prijave, ali na žalost ništa.
Nisam obraćao pažnju, mislim da se ipak treba malo strpiti (inače mi strpljenje nije bila vrlina, ali sve sam bolji u tome..) :mrgreen:
 
toecutter said:
Nisam obraćao pažnju, mislim da se ipak treba malo strpiti (inače mi strpljenje nije bila vrlina, ali sve sam bolji u tome..) :mrgreen:
Čim se pojavilo, pročitao sam sve do kraja.
Između ostalog, bila je dosta visoka cijena prijave koja je prilično rasla sa datumom.
Mozda se poslije nesto promjenilo, ali nisam vise pratio.
 
Danas sam bio preuzeti plastike. Sve ofarbano u bijelu boju. Ne izgleda loše.
U ponedjeljak krećemo sa sastavljanjem rame/mašine/ovjesa/kotača.
Pa moram matirati rezervoar i bočne plastike da zaljepim naljepnice i bacim gore lak.
Ostale plastike ne treba lakirati idu samo naljepnice gore.
Baciti ću koju sliku drugi tjedan kad krenu radovi.
Sada par dana pauza jer me čekaju druge obaveze.
(y)
 
Ajde više..svi čekamo to sastavljanje😂
Ma bit če to kao nova africa... jebeš  Triumfa 800 😂😂
 
Da, imaš pravo. Došao sam u neku ludu fazu kada mi ništa više ne predstavlja neko veliko zadovoljstvo.
Da sada idem u trgovinu po novu Africu bilo bi to OK, ali nikakav pretjeran entuzijazam. Tako da sam razmišljao o nekakvom kompromisu gdje treba puno manje love (npr. Tiger 800 ili GS 800).

Znam da je smješno, ali trenutno me najviše veseli ta XL-ka, da nju složim i da se vozikam malo.
Kod nje je naravno problem pouzdanost. Ipak je to star motor i ima puno dijelova koji su na njoj stari, a mogu se pokvariti lako pa neznam koliko je baš sigurna za neki duži put (no probati ću vjerovatno i to pa ću vam znati reći  :mrgreen:) pa zato razmišljam o nekom motorčeku s kojim ipak mogu odradit neki veći put.
 
Ako motor radi cisto u prvih 500 km i ako malo cuvas od visokih okretaja, izbj3gavas autoput, daleko mozes s njim stici.
 
Ali se triba i doma vratit.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Elias said:
Ali se triba i doma vratit.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro

Jesi pustolov ili nisi?
Sreca je uvijek na strani hrabrih.
Doduse, kad kupis hondu moras biti povelika kukavica.
 
Konačno malo vremena pa smo išli i par koraka naprijed:







nastavak slijedi...ima još puno posla...