Izgradnja komina za roštiljanje

cadjo said:
Ajde da zakuvamo temu,koji sistem ražnja koristite?Planiram odma ugrađivati prijenos (sistem lanca kroz ploču) pa predložite neko riješenje ako ga imate :)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Slutim ubrzo novu temu:

Kako odrzavate lanac na raznju komina? ili
Da li je bolji loj ili svinjska mast za podmazivanje lanca raznja?
 
Scottoilerom.



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Scottoilerom.



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Uzet ću od Žana,ionako ga ne koristi [emoji38]

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
U Dalmaciji se uvik koristila,u pomanjkanju masti,puzdra. :LOL: :LOL: :LOL:Znalci če znat šta je to. :LOL: :LOL: :LOL:
 
barba said:
U Dalmaciji se uvik koristila,u pomanjkanju masti,puzdra. :LOL: :LOL: :LOL:Znalci če znat šta je to. :LOL: :LOL: :LOL:

pogotovo od prasadi kad je kolinje...
Sican se da smo ka dica napuvali mijur (znalci ce znati sta je to) i sa tin igrali baluna :)
 
barba said:
U Dalmaciji se uvik koristila,u pomanjkanju masti,puzdra. [emoji38] [emoji38] [emoji38]Znalci če znat šta je to. [emoji38] [emoji38] [emoji38]
[emoji38] kad namažeš cipele puzdron drži cilu zimu ;)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
zoky_29 said:
pogotovo od prasadi kad je kolinje...
Sican se da smo ka dica napuvali mijur (znalci ce znati sta je to) i sa tin igrali baluna :)
Cili dan nabijaš,bilje od Mesija i Ronalda skupa :)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
zoky_29 said:
pogotovo od prasadi kad je kolinje...
Sican se da smo ka dica napuvali mijur (znalci ce znati sta je to) i sa tin igrali baluna :)
 
I iz postola virili prsti. :shock:      :LOL: :LOL:
 
Da znaš samo koliko puta san odlipija dio palca pri pucanju a kao desinfetant je u modi bila mokrača . :LOL: :LOL: Ne ka ovi danas ,pune vitar oni odma u krevet. Sve ovo ima veze sa roštiljanjem jer se sve tamo i završavalo.(Ovo zadnje,samo da mi ne izbrišu post).  :LOL: :LOL:
 
Radovi su u tijeku ;)
Projekt je još malo gotov :)

Unutra mi je sa desne strane komina ostalo 1,5 m prostora za blok kuhinju.Di naći nešto povoljno ( kao za apartmane) a da ipak nečemu vridi?
5cd236c7c4873a99c1122fac219f42fd.jpg
97127df663b79284fd0e7af21882f7f3.jpg
31a219a919981697dbb41a42f6f5336f.jpg
28dcd2173221ecca2678f50d7f249235.jpg
b368981f5cb98e9fc0107d9af2d96aa2.jpg


Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Ikea, ako ćeš si sam slagati, možeš dosta dobro i jeftino proći. Kupio sa jučer kod njih, Za malu lovu cijelu kuhinju, bez mašina.

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk

 
stranac_u_noci said:
Ikea, ako ćeš si sam slagati, možeš dosta dobro i jeftino proći. Kupio sa jučer kod njih, Za malu lovu cijelu kuhinju, bez mašina.

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
To san i mislija,meni ode triba element za sudoper cca 60 cm i ostatak da bude ladica za beštek i ispod nje dupla vrata za posuđe.Znači dva elementa ili tri ovisi o dimenziji.Tako da viseća bude isto cca 3 elementa za pijate,čaše i začine.Nikakva bila tehnika ne triba biti unutra.
Gleda san sinoć malo Ikea stranice ali ti blokovi su 120 ili 180 cm a meni bi idealno bilo 140 cm ili max 150 cm....

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
To san i mislija,meni ode triba element za sudoper cca 60 cm i ostatak da bude ladica za beštek i ispod nje dupla vrata za posuđe.Znači dva elementa ili tri ovisi o dimenziji.Tako da viseća bude isto cca 3 elementa za pijate,čaše i začine.Nikakva bila tehnika ne triba biti unutra.
Gleda san sinoć malo Ikea stranice ali ti blokovi su 120 ili 180 cm a meni bi idealno bilo 140 cm ili max 150 cm....

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
uvati kojeg stolara da ti to ucini..nije vele, nece puno kostat..a mozes to i od daske ucinit(jele) , bit ce malo trajnije..tesko di ces nac ove gotove da sta valjaju
 
b659114bf2438d981fe45513416a4abc.jpg


Mi to ovako


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
LALA3 said:
uvati kojeg stolara da ti to ucini..nije vele, nece puno kostat..a mozes to i od daske ucinit(jele) , bit ce malo trajnije..tesko di ces nac ove gotove da sta valjaju
Stolar mi to cijeni 6300 kn :(
Ikea u Splitu 4300,tu je negdi i Emmezeta.
Ja bi tu iša ne neki komplet od 1500-2500 kn jer mi nema baš smisla dati tolike pare da bi stajalo u vatrenici...
Ovo u Ikei čak nije loše ali opet nije ni malo novaca s obzirom da ću uz komin raditi tu kuhinju,tavan,fasadu,struju,glazuru itd...
U biti radin sve pa mi je svaka stavka bitna

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Boga draga, ko da je ugradbeni ormar s kliznim vratima..preskupo,nemogu virovat..sklepaj to sam od jelovine, nije neka filozofija..bit ce je lipse vidit
 
cadjo said:
Stolar mi to cijeni 6300 kn :(
Ikea u Splitu 4300,tu je negdi i Emmezeta.
Ja bi tu iša ne neki komplet od 1500-2500 kn jer mi nema baš smisla dati tolike pare da bi stajalo u vatrenici...
Ovo u Ikei čak nije loše ali opet nije ni malo novaca s obzirom da ću uz komin raditi tu kuhinju,tavan,fasadu,struju,glazuru itd...
U biti radin sve pa mi je svaka stavka bitna

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Imaš nešto kao Elgrad u blizini?
Daš im mjere oni ispile kantiraju izbuše rupe za šarke,... a ti sklopiš.
 
cadjo said:
To san i mislija,meni ode triba element za sudoper cca 60 cm i ostatak da bude ladica za beštek i ispod nje dupla vrata za posuđe.Znači dva elementa ili tri ovisi o dimenziji.Tako da viseća bude isto cca 3 elementa za pijate,čaše i začine.Nikakva bila tehnika ne triba biti unutra.
Gleda san sinoć malo Ikea stranice ali ti blokovi su 120 ili 180 cm a meni bi idealno bilo 140 cm ili max 150 cm....

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk




Riješim ti  :LOL: