Juzna i srednja Istra u par sati - 3x Gilera

biker4life

Motorator
Evo nas. 8)
Kratki jesenski đir od par sati i cca. svega 130-140 km.
PU - Veli Vrh - Vodnjan - via RV (zbog nekog blesavog obilaska :? ) - Zminj - Pazin - Gračišće - Strmac - Labin - PU.
Bilo je super, iako hladno, a da ne duzim, najbolje da odmah stavim slike.
Konacno sam i detaljno uslikao Libertyjev VXR, pa cu staviti i to.

(y)

Jedna zanimljivost - u povratku, vozimo se mi laganica, Marcana - Loborika, skoRRo doma, kad ono uz cestu stajala pticica (zaista manjih dimenzija :mrgreen: ). I kako smo se mi priblizili, ona se valjda usra** i pokusala poletjeti. :golubcici: :letim: Nesreca je samo sto je pola metra nakon polijetanja nju pogodio Liberty kacigom!? :no: :LOL: U toj sekundi ptica se RASPRSNULA doslovno. Iako sam događaj nije smjesan, kako sam vozio iza Libertyja vidio sam sve, i jedino sto je od pticice ostalo je perje, koje je letilo onako kao u crtiću. Ja sam JEDVA JEDVICE dovezao jos tih par km do doma, jednostavno plakao sam od smijeha. :LOL: :rofl:  :LOL: :LOL:

A Libertyju svaka cast na potpuno hladnoj reakciji! (y) (y)

Evo i slika, njih 30ak. (y)
 
vauu kako smo prekrasni 8)

no, i am not the stig but i am the stigs croatian cousin :mrgreen:
 
lijepo ste ispali na slikama,da mi je znati tko vas je slikao.... :misli: :LOL:

P.S jaaadna ptičica.... :(
 
biker4life said:
Ma tablica je ovako :naklon: samo treba vidjeti uzivo! (y)

bolja je na originalnom nosaču. inače u plitu ovako nebi proša tehnički , bez originalnog nosača. prijatelju je originalni nosač bio prerezan do pola, a tablica je stala u normalnom položaju i opet nije moga proći tehnički. ja sad sebi radim undetail, pa neće biti više ni tablice  :LOL:
 
josko said:
bolja je na originalnom nosaču. inače u plitu ovako nebi proša tehnički , bez originalnog nosača. prijatelju je originalni nosač bio prerezan do pola, a tablica je stala u normalnom položaju i opet nije moga proći tehnički. ja sad sebi radim undetail, pa neće biti više ni tablice  :LOL:

u Puli ovisi na koga naletiš....- selo :( :D
 
biker4life said:
Liberty, sta kazes na slike? :D :misli:
Ona zadnja u zadnjem postu je prebolesna... (y)

odlične su (y) (y) (y)

ja bi se opet išao voziti
i još koju pticu ubiti :mrgreen:
ona je mislila da time što se zaletila meni u kacigu da me može izaciti iz takta
je da, pa nije ona golf III :mrgreen:
 
A ništa, ajmo opet u isti đir. :mrgreen:
Ili mozemo do Opatije. 8)

Si primjetio da se je u trenutnu kad je ptica prsnula kao kokica u blizini nasao i - Golf III. :shock: :eek:hne:
Ali kako je perje letilo... Isuse... bas sam pod dojmom... :? :LOL:

Svaka cast mojoj boljoj polovici za slike u pokretu. (y) :naklon:

I kada cemo i gdje opet? :misli:
 
biker4life said:
A ništa, ajmo opet u isti đir. :mrgreen:
Ili mozemo do Opatije. 8)

Si primjetio da se je u trenutnu kad je ptica prsnula kao kokica u blizini nasao i - Golf III. :shock: :eek:hne:
Ali kako je perje letilo... Isuse... bas sam pod dojmom... :? :LOL:

Svaka cast mojoj boljoj polovici za slike u pokretu. (y) :naklon:

I kada cemo i gdje opet? :misli:
da. golf :?
ajmo sad :mrgreen: