Kawasaki ER 5 ili KLE?

live-for-ride said:
aha...ti smiješ napisati, ja ne..wtf. Vidim tko treba odrast. Moraš znati da postoje ljudi koji misle i drugačije od tebe. Kada odrasteš shvatiiti češ da se ne moraš uvjek složiti s tuđim mišljenjem i to što ga netko ima da je to normalno (y) er5 i hornet :mrgreen: :LOL:
Ja nisam za primjer uzeo horneta nego cbf 600, a i cbf 500 je daleko ljepši od er5, isto ima 2 cilindra, 10 konja više, guma 160 (zadja)...er5 je mala beba pored njega.
Ja nisam došao, ja sam stalno tu :jesus:

U pravu si!!  (y) Sparkiral sam se pored ER-5 i fakat je mali naspram mojega a u istom je rangu (500ccm). Live for Ride je uzeo CBF-a 600 za usporedbu jer se prije prodavao CBF500 ali ne u Hrv.! Zato vam je dao primjer!!!  8)

A ak ne vjerujete da je npr. CBF500 manje macho od ER5, mogu ga svima pokazati U ŽIVO!!!!  :jesus: :B: :B:

I jos jednom, Live for Ride vam je dal primjer CBF600 samo da ga nebi popljuvali da kak ga moze usporedjivati sa ER5. E pa moze jer CBF500 POSTOJI!!! :jesus: :jesus: :jesus:
 
Ako ništa drugo KLE je uvijek super motor za objašnjavanje i svađu...sjećam se kultne teme KLE ili Pegaso... :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
live-for-ride said:
jel to Bajac (ovaj drugi)?

nego tko.....
nemaju dvije budale.... :mrgreen:

vidio si na videu da se kle moze vozit ko pravi motorcek.....

a moze i po makadamu.... (y)



ma kle je zakon
imam toliko dobrih sjecanja s njime.... (y)
 
Enigm@ said:
Ako ništa drugo KLE je uvijek super motor za objašnjavanje i svađu...sjećam se kultne teme KLE ili Pegaso... :lolcry: :lolcry: :lolcry:

Kako je zavrsila :misli:
 
live-for-ride said:
jebeš to kad u glavi nije ostalo ništa.

Kle je dobar motor ja to znam dobro, zato sam ga i prijatelju preporučio jer znam da mu odgovara, a to što je meni u glavi ostalo je daleko više od onoga što si ti ikad imao. :palacdolje:
 
tomtigar said:
Kle je dobar motor ja to znam dobro, zato sam ga i prijatelju preporučio jer znam da mu odgovara, a to što je meni u glavi ostalo je daleko više od onoga što si ti ikad imao. :palacdolje:
nemoj se ti sekirat. Time što ne možeš uvažiti da i drugi ljudi imaju mišljenje i da a imaju pravo iznijeti unatoč tome što nije isti kao i tvije, pokazao si koliko imaš. Mene ne smeta što ti misliš drugačije. Čak sam spreman uvažiti tvoje mišljenje, a ako ga dobro argumentiraš, možda ga i prihvatim (što je manje bitno), a možda uspiješ i čovjeku pomoći da "Ispravno postupi".
Bajac said:
nego tko.....
nemaju dvije budale.... :mrgreen:

vidio si na videu da se kle moze vozit ko pravi motorcek.....

a moze i po makadamu.... (y)



ma kle je zakon
imam toliko dobrih sjecanja s njime.... (y)
tak sam si i mislio...video je mrak (y)
a što sad voziš :mrgreen: :wink:
 
live-for-ride said:
e jbg....jasno je meni što ti želiš napisati, no jako često se ljudi čude "Kako možeš uspoređivati to s tim.." što je po meni potpuno bezveze. I na takvo razmišljanje "nemožeš to s tim" je usluijedio moj odgovor.  Ako čovjek ne zna, gleda što mu je lijepo oku i što bi si mogao priuštiti. Pita za savjet jer misli da će mu netko pomoći...i onda usluijedi odgovor "To ne možeš uspoređivati".

KLE Muškiji motor....naravno da je, ali samo po izgledu.  Super motor, udoban za vozit, ograničene namjene

ovo su tvoji biseri (različito mišljenje :LOL:)

Imaš li ti ideju o tome što si htio reći , a kamoli na što si htio odgovoriti, jer osim što se razbacuješ baljezganjem i stavljaš u navodnike nešto što nema veze s mojim tekstom, kojeg uopće nisi shvatio, a pisan je jednostavnim stilom, vjerojatno samo imaš potrebu za izbaciti nešto pa makar ne koristiti WC
 
Bok, ja ti vozim er5, zasto, jednostavno KLE ima napuhanu cijenu cca 3000 kn skuplji isto godiste, a definitivno ima problema s prvim krajem. Dugo sam imao pauzu pa malo na skuterima, to nemoj, tako je odluka pala na 500 cm. ta prica sa 250 ok, ali fali snage.
probaj otici do Dobrica u Planinsku pa provjeri u servisu kaj vele, pozdrav
 
Mislim da je najbolje da dečko sjedne na svaki od navedenih motora koji mu se sviđaju i proba ih voziti ili da neko profura, na taj način će sigurno biti puno bliže odluci  8).
 
live-for-ride said:
...nemoj me krivo shvatit, ali koliko puta si čitao da se ljudi dvoume između ta dva motora i nakon svega, još se čudiš. Eto, dvoume se i ne samo između dva motora negi i između dva koncepta. Zašto bi netko morao voliti samo jedan tip motora. Osobno mi se jednako, ali doslovno jednako sviđaju nakedi i "Enduro" motori. Nemam para za oba pa moram voziti jedan od njih. I što je tu čudno. Vjerojatno je i njemu svejedno pa pita za razlike. Eto, dvoumi se se čovjek i nebitno jel ima iskustva ili ne. Za par godina ću se i ja, ako bog da, dvoumiti između motora različitih "Koncepata", a sutra već netko drugi.
Od ta dva motora, kaj god da kupiš, biti će ti pouzdani. Ono što moraš svakako napraviti je sa suvozačicom bar sjesti na oba. Na kle-u je sjedenje stvarno malo čudno i ako te to ne smeta, kle. A kočnice...stisni muški i dobro bu. KLE je za razliku od er5 bar muškiji motor.
po kojem isusu je muškiji motor lol? pa ljudi moji,ne čine vas motori muškijim,de shvatite to već...
ne budite isfrustrirana jadna bagra  :mrgreen:
svaki motor je dobar ako je tvoj  :LOL:
znaš koji motor nije dobar? onaj sa kojim ideš pehaka  :LOL: :LOL: (y)
pas maters odma moram pol normabela čvaknut  :x :mrgreen: :mrgreen:


Bajac said:
nego tko.....
nemaju dvije budale.... :mrgreen:

vidio si na videu da se kle moze vozit ko pravi motorcek.....

a moze i po makadamu.... (y)



ma kle je zakon
imam toliko dobrih sjecanja s njime.... (y)
eee kume,rekla bi moja žena,i pony bi ispod tebe ispao "muški" motor  :bananalove: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
tomtigar said:
ovo su tvoji biseri (različito mišljenje :LOL:)

Imaš li ti ideju o tome što si htio reći , a kamoli na što si htio odgovoriti, jer osim što se razbacuješ baljezganjem i stavljaš u navodnike nešto što nema veze s mojim tekstom, kojeg uopće nisi shvatio, a pisan je jednostavnim stilom, vjerojatno samo imaš potrebu za izbaciti nešto pa makar ne koristiti WC
ma bitno da si ti meni sretan.
Kad si već izbrisao pola teksta, mogao si napomenuti da se zadnja rečenica odnosi na er5 (y)
I dalje tvrdim da onaj tko nije upoznao razliku između tipova motora može uspoređivati sve, pitati za savjet, pitati "Kako bi mu koji od nih više odgovarao"  i u kojoj situaciju...a samo idiot se može išćuđivati na nečije "neznanje". I da, navodnici su tebi očito nešto što si prvi put vidio na forumu.
Bože, pa kak ti uopće i znaš koristiti internet.
 
live-for-ride said:
ma bitno da si ti meni sretan.
Kad si već izbrisao pola teksta, mogao si napomenuti da se zadnja rečenica odnosi na er5 (y)
I dalje tvrdim da onaj tko nije upoznao razliku između tipova motora može uspoređivati sve, pitati za savjet, pitati "Kako bi mu koji od nih više odgovarao"  i u kojoj situaciju...a samo idiot se može išćuđivati na nečije "neznanje". I da, navodnici su tebi očito nešto što si prvi put vidio na forumu.
Bože, pa kak ti uopće i znaš koristiti internet.

Poanta: (prijevod) Niti jedan pravi ljubitelj motora nikad neće pljuvat po bilo kojem motoru ili ga ocjenjivat po izgledu i prema tome nekom dijeliti savjete, osim balavaca koji su podložni pomodarstvu (čast izuzecima koji su zreliji i pametniji), kada sam ja imo hondu vf 750, drugi su vozili tomose i mz i nikad nikome nisam rekao ni pomislio; "to je šrot koji nikako ne izgleda ili kakve su mu to tehničke performanse, već sam samo podržavao sve koji su bili bajkeri ovakvi ili onakvi (y), a imao sam 23 - 24 godine ali mi smo očito različiti svjetovi, pa je svaka daljnja diskusija suvišna, a što se tiče tvoje kulture i dijeljenja epiteta poput idiot i slično, moš mi to u facu reć kad god hoćeš retardo retardirani nezreli. U tvojim godinama sam bio zapovjednik sa visokim činom i vodio 200 ljudi balavanderu nedorasli. Prve programe sa par tisuća linija u Basicu sam radio na faksu još 85. godine. Ti si još sisao.
Sramoto :palacdolje:
 
tomtigar said:
Poanta: (prijevod) Niti jedan pravi ljubitelj motora nikad neće pljuvat po bilo kojem motoru ili ga ocjenjivat po izgledu i prema tome nekom dijeliti savjete, osim balavaca koji su podložni pomodarstvu (čast izuzecima koji su zreliji i pametniji), kada sam ja imo hondu vf 750, drugi su vozili tomose i mz i nikad nikome nisam rekao ni pomislio; "to je šrot koji nikako ne izgleda ili kakve su mu to tehničke performanse, već sam samo podržavao sve koji su bili bajkeri ovakvi ili onakvi (y), a imao sam 23 - 24 godine ali mi smo očito različiti svjetovi, pa je svaka daljnja diskusija suvišna, a što se tiče tvoje kulture i dijeljenja epiteta poput idiot i slično, moš mi to u facu reć kad god hoćeš retardo retardirani nezreli. U tvojim godinama sam bio zapovjednik sa visokim činom i vodio 200 ljudi balavanderu nedorasli. Prve programe sa par tisuća linija u Basicu sam radio na faksu još 85. godine. Ti si još sisao.
Sramoto :palacdolje:
aha, sad si se uvrijedio jer je napisao nešto netko ko ne djeli tvoje mišljenje. Sjeti se svojih postova meni napisanih pa pročitaj i vidi tko je počeo bit bezobrazan. Život nije vojska i vojni režimi u stvarnom životu ne prolaze. Moraš znati da ja nisam vojnik koji će se sa svime složiti (na što si ti možda naviko, vidi se Jugo škola) već sam netko tko misli, i iznosi mišljenje. Vidiš kak ispadne kad se netko suprotstavi tebi :mrgreen:
Poraste tlak. Ak hočeš da drugi budu kulturni prema tebi, moraš i ti biti prema njima (y)
Čudi me toliko iskustvo, znanje, očito i sposobnost kad si vodio 200 ljudi, a tako malo tolerancije.
Ne pljujem ja po motorima. Izvukao si iz konteksta tj zapamtio da sam napisao nešto što je "loše" a zaboravio da sam napisao nešto što je dobro. Ja mislim da je KLE bolja kupnja, ti ne i to je to. Ustvari...imaš pravo, ER5 je bolja kupnja. (y)