Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
ajme, nisam valjda digo frku :mrgreen: Ovo   za parking se zezam. Hti osam samo reći da je selo skroz malo, a što se tiče mjesta za parking, onaj restoran ima ga dovoljno da vas/nas sve primi. Klopa nije skupa, a gulaš je dobar. Što se tiče ceste, sve je napisano. Uska je, što i  nije bed. Jedino je bezveze šljunak, blato, govna, rupe....do njega. Ona strana od Siska prema Čiguču je nešto bolja tj, nije loša, ali ona od Jasenovca je ipak nešto lošija. Za ljubitelje prirode sasvim pristojno mjesto za odlazak (y)
 
DacMan said:
sused, pa kak to da nemreš? Ja mislil da bumo mi Bjelovarčani opet skupa išli  (y)

A na moru sam u to vrijeme, a taj dan baš u BiH!  Da je skup 5.8. (opet neradni dan  :mrgreen: )  ili subotu poslije, došli bi 95% ;)

al ovako, očito moram čekati neki dalmatinski skup.

Zato velim, samo vi uživajte  (y)
 
moover said:
Mjesto sastanka - Čigoč, Park prirode Lonjsko polje
Datum: subota, 1.8.2009.


Zasad se prijavili:

zemoo - Versys
legajuana - Versys
Bobo1 i kolega - er6n
Jura1982 + 1 - er6n
boomer1309 +1 - Versys
okluz +1 - er6n
Romaner6 - er6
nexus - er6f
Super Jura - Versys
Bekspejs - er6f
Moover - Versys
Fanatic - er6n

Tommee - Z750S
DacMan + Lidac - GSXF
naked_xjr - xjr 1200

i ja stižem...
 
live-for-ride said:
ajme, nisam valjda digo frku :mrgreen: Ovo   za parking se zezam. Hti osam samo reći da je selo skroz malo, a što se tiče mjesta za parking, onaj restoran ima ga dovoljno da vas/nas sve primi. Klopa nije skupa, a gulaš je dobar. Što se tiče ceste, sve je napisano. Uska je, što i  nije bed. Jedino je bezveze šljunak, blato, govna, rupe....do njega. Ona strana od Siska prema Čiguču je nešto bolja tj, nije loša, ali ona od Jasenovca je ipak nešto lošija. Za ljubitelje prirode sasvim pristojno mjesto za odlazak (y)

:misli:
kaj kritika znači...odma pero drukčije piše  :mrgreen:
 
moover said:
Vezano za najavu dolaska (zbog pripreme hrane), pa valjda nas je zemoo najavio kad je dogovoren besplatni grah...  :mrgreen:

treba zemuu malo pritisnuti nek malo točnije to dogovori...čovjek tam radi i u cilju mu je da nam udovolji pa će se potrgati u trenu kad nahrupimo, a nećemo biti jedini tu subotu tamo...
istina, gladni sigurno nebumo ostali, ali jedan tel poziv može puno pomoći  (y)
 
Bekspejs said:
Ja sam mislio na buku poslije graha...  :LOL: :LOL:

čovjek nas je ubrojao u termin i rekao je da mu javimo 2-3 dana ranije koliko nas stvarno dolazi i no problemos

za cestu se nebrinite za naše motorčeme je izmišljena

sisak čigoč je ko i svaka lokalna seoska cesta,malo zakrpa al sve 5

jasenovac čigoč je imala i malo makadama al je to asfaltirano sam je malo više grbava kroz PUSKU
 
zaprudanec said:
o da, opako ste glasni  :LOL: :LOL: :LOL:
a kaj ti znaci "kvalitetna" glasnoća poput tvoje, kad se jedino ti i serviser mozete diviti istoj  :LOL:
 
Molim bez pretjeranog prepucavanja... radije se prijavljujte dok još ima mjesta...  :jesus:
 
Bas mi je krivo da ne mogu ici - radim tu subotu do 1, a onda picim na more jer cijeli tjedan ne vidim zenu i klince  :(
Bit ce jos susreta  (y)
 
A joj! Ja cu opet ispast party breaker!
Ja sam dobila posao tako da ovo ljeto radim i subote i nedjelje..
Nikakve koristi od mene  :cry: :cry:

Svima zelim jos bolji provod nego prosli put!
 
mar said:
A joj! Ja cu opet ispast party breaker!
Ja sam dobila posao tako da ovo ljeto radim i subote i nedjelje..
Nikakve koristi od mene  :cry: :cry:

Svima zelim jos bolji provod nego prosli put!

Ili učiš, ili radiš. Pa daj odmori više  :wink:
 
Nadam se da budemo mogli (2 kom), samo neznam kojim se putem ide a ja ne vodim da mi nebi opet Dac opet ostao daleko, daleko iza 9 sela!

Inače-cesta je normalna lokalna cesta sa puno krava na njoj, zato polako kroz sela
 
Status
Not open for further replies.