Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
Moj prijedlog rute kojom sam prošao dok sam išao na moto susret u Novo Selo Palanječko:
Okupljanje negdje na istoku grada (San Antonio u Sesvetama) i pravac Dugo Selo. U centru skrećemo desno za Dragošičku, pređemo preko autoputa i nastavak rute uz lijevu stranu rijeke Save: Rugvica – Preseka – Prevlaka – Prečno – Dubrovčak – Lijeva Luka – Martinska Ves. Tu prelazimo preko lijepog mosta na drugu stranu Save (super prilika za fotke)




i nastavljamo preko Zirčice – Sisak –Topolovac – Preloščica – Gušće – Čigoč.
Cesta nije sjajna, ali je ok, jer meni nije cilj da se vozim ravno već mi je gušt se voziti po zavojima i kroz sela i prirodu a ne po ravnom kroz kolonu šlepera.


 
Ti si išao s druge strane, zato sam ja i preporučio ovu cestu kojom sam ja išao...
 
Dajte još koju sliku, pa ćemo si isprintati i staviti na stol dok budemo roštiljali u dvorištu .... pa ne moramo nikuda ni ići ....  :jesus:
 
strasilo said:
Dajte još koju sliku, pa ćemo si isprintati i staviti na stol dok budemo roštiljali u dvorištu .... pa ne moramo nikuda ni ići ....  :jesus:
Hehe, pa tako mogu uslikati i svoje radno mjesto i objesit fotku pored kreveta, pa ne moram ni na posao ići...  :mrgreen:
 
Poučen iskustvom iz Rastoka kad se nije znalo tko pije, a tko plaća, zamolio bih gazdu i konobare da naplaćuju piće i hranu odmah po stavljanju na stol. Nadam se da nemate ništa protiv...

Čist račun - duga ljubav...
 
moover said:
Poučen iskustvom iz Rastoka kad se nije znalo tko pije, a tko plaća, zamolio bih gazdu i konobare da naplaćuju piće i hranu odmah po stavljanju na stol. Nadam se da nemate ništa protiv...

Čist račun - duga ljubav...
bas to, jer u Rastokama i kad sam krenuo placat racun, onda sam prvo cekao pola sata, pa sam moramo diktirat konobarici sto sve da mi naplati :misli:
 
Što ćemo s janjetinom, jel naručujemo ili...?  :misli:
 
Bekspejs said:
Ako bude više od 10 za janjetinu onda možete i mene pribrojit ali sam generalno za grah...
ako bude više od 10 prijavljenih, čovjek će morat zaklat cijelo stado...  :mrgreen:
 
moover said:
Ti si išao s druge strane, zato sam ja i preporučio ovu cestu kojom sam ja išao...
Najbolje da idemo jedni s jedne strane, a drugi s druge. Pa se pri mostu nađemo i pređemo na kontra strane. ;-)
Cesta uopće ni loša, nema neke šudra, vozili se pristojno...
Al to je samo moja preporuka, ako ju želite razmotriti...  :jesus:
 
moover said:
Poučen iskustvom iz Rastoka kad se nije znalo tko pije, a tko plaća, zamolio bih gazdu i konobare da naplaćuju piće i hranu odmah po stavljanju na stol. Nadam se da nemate ništa protiv...

Čist račun - duga ljubav...
Dobar prijedlog!
 
Jura1982 said:
Najbolje da idemo jedni s jedne strane, a drugi s druge. Pa se pri mostu nađemo i pređemo na kontra strane. ;-)
Sa strane s koje sam ja išao (Sisak - Čigoč), nema mosta...  :jesus:

Ajmo, prijave za janjetinu...  :wink:
 
moover said:
Sa strane s koje sam ja išao (Sisak - Čigoč), nema mosta...  :jesus:
Ajde ljudi pogled na kartu i pogledajte moj prijedlog rute. Moj prijedlog se ne odnosi na dionicu Sisak-Čigoč nego primarno na dionicu od Zagreba do Siska gdje se i nalazi most (Martinska Ves)...
 
Ako se netko iz Zagreba želi pošteno provozat, evo prijedloga:

Zg - Velika Gorica - Kravarsko - Pokupsko - Glina - Dvor - Hrvatska Kostajnica - Jasenovac - Čigoć  (cca 210 km)

Povratak:

Čigoć - Sisak - Martinska Ves Lijeva - Orle - Mala Kosnica - Zagreb (cca 90 km)

Dakle, 300km vožnje. Tko voli nek izvoli....  (y)
 
Ako se netko želi pošteno provozati, neka dođe do kRRndije ...  :jesus:

pa ćemo nazad zajedno ...  :mrgreen:
 
hvala na pozivu, evo ja sam čekao nekiliko dana da vidim razvoj situacije na poslu, ali nažalost radim

dobar provod svima.......
:cry: :cry: :cry: :cry:
 
Status
Not open for further replies.