Kawasaki GTR 1400

azazel said:
Uvoz iz italije, ja sam ga kupio u zagrebu

ok mislio sam da je iz Poreča, sad je nedavno jedan otišao odavde a bio iz Njemačke i taj je bio ok... ugl Sretno!
 
gledao sam ga u sbk ako je to taj.mislim da sam i tebe vidio tamo. (y)moj je crveni bmw 1200rt bio ispred
 
azazel said:
Uvoz iz italije, ja sam ga kupio u zagrebu
čestitam  (y)
kako to čudo ide u odnosu na FJR-a? nakon 300km valjda ima nekih dojmova ?
 
rocky6 said:
čestitam  (y)
kako to čudo ide u odnosu na FJR-a? nakon 300km valjda ima nekih dojmova ?

Imao sam fjr iz 2001.
Kawasaki mi je za sad puno bolje legao.
Djeluje mi tvrđi, stabilniji i bolje koči. Bolji mi je polozaj sjedenja i ljepsenje voziti suvozačicu. posto nisam bas visok yamaha mi je bila preduga, ali je Kawasaki mrvicu viši ali to ću riješiti preradom sjedala.
Sve u svemu jansam oduševljen. 😊
 
Pozdrav ekipa, ako još ima nekih nedoumica oko zamjene baterija u senzorima tlaka zraka, vratite se na stranicu 79 u ovoj temi (y)
Imate link na ebay za narudžbu tih baterija koje su par dolara a zamjena je komplicirana onoliko koliko je komplicirano zalemiti 2 žičice  :wink:



 
Pozz ekipa, eto nakon 7 godina pauze vratio se u moto vode. (čitaj mala djeca, školovanje, novi neki poslovi - vremena 0 bodova)
Zadnje što sam vozio je bio ZZR 1400 i shodno tome nakon duugog razmišljanja FJR/GTR odluka pala na GTR.
Idem slijedeći tjedan po njega u Njemačku....

Jednostavno pitanjce.... da ne tražim poljima foruma (promjenjio se od mog zadnjeg posjeta, izgubio svoj stari account itd..a admini "ne postoje" :mrgreen::mrgreen:

Gdje u Hrvatskoj najbolje napraviti homologaciju vozila? Što mi treba od papira za homologaciju ili je dovoljan broj na rami (da pokrenem to što prije) - to imam za predračuna....
Stavim slike kada ga dopeljam u garažu.

Uživajte! (y):)
 
  • Like
Reactions: roby5
Pozz ekipa, eto nakon 7 godina pauze vratio se u moto vode. (čitaj mala djeca, školovanje, novi neki poslovi - vremena 0 bodova)
Zadnje što sam vozio je bio ZZR 1400 i shodno tome nakon duugog razmišljanja FJR/GTR odluka pala na GTR.
Idem slijedeći tjedan po njega u Njemačku....

Jednostavno pitanjce.... da ne tražim poljima foruma (promjenjio se od mog zadnjeg posjeta, izgubio svoj stari account itd..a admini "ne postoje" :mrgreen::mrgreen:

Gdje u Hrvatskoj najbolje napraviti homologaciju vozila? Što mi treba od papira za homologaciju ili je dovoljan broj na rami (da pokrenem to što prije) - to imam za predračuna....
Stavim slike kada ga dopeljam u garažu.

Uživajte! (y):)
Isprike, vidim da je krivi "copy paste" tekst otišao...zanimala me potvrda proizvođaca a ne homologacija.... saznao sve....:alien::alien::alien:
 
Evo pila je u garaži! :mrgreen::mrgreen:
2011g, 45km, iiz Nj. ga dopeljao
0B1BBA8E-C780-4347-9FB6-EA2066B7D4DE.jpg
 

Attachments

  • 0CB040E4-0D66-4855-B37B-3B8BF5D679C3.jpg
    0CB040E4-0D66-4855-B37B-3B8BF5D679C3.jpg
    762.7 KB · Views: 0
  • B212EAFE-D74A-4F5C-850C-73C25365A809.jpg
    B212EAFE-D74A-4F5C-850C-73C25365A809.jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • IMG_2043.jpeg
    IMG_2043.jpeg
    5.3 MB · Views: 0
  • IMG_2044.jpeg
    IMG_2044.jpeg
    5.4 MB · Views: 0
Last edited:
Ovo ide u kategoriju "što je pjesnik htio reci"
Da, nemam svoju garažu i dobar susjed mi je ponudio zimski smještaj..... (y):mrgreen:
Pjesnik je htio reci da sam gledo juce motor,dobar je,samo bi ja stavio gore neke crash barove👍ti isto kod svakog ostavljaš motor,mogo sam ga juce uzet za 2 soma eu novcanica😂
 
...barem od lopova mozeš biti siguran,svako ko uđe unutra,prije ce odpeljati jednu od yamaha!😉
 
Pa što odmah ne veliš, vec sam mislo da je netko od standard forum provokatora :mrgreen:
Da, planiram crash barove..to bude preko zime zanimacija....
 
Ma pošto je naš ivan (shokac)više u garaži nego doma,sigurniji ti je motor tamo,nego da ga držiš u dnevnom boravku👍😂
 
  • Like
Reactions: SinisaZG
GTR-aši imam par pitanjca;

  1. Ključ od kofera je u transponderu. Da li se da to kopirati, da imam zaseban normalan ključ samo za kofere? i ako da gdje ste to napravili (ZG)Isto tako i za tank.
  2. "Ključ" u bravi - da li ga vadite kada ste negdje na putovanjima preko noći?
  3. Preporuka za Crash Bar-ove? (ovo što nalazim po netu je sumnjive kvalitete, tanašno nešto) :mrgreen:

Hvala! (y)