Kawasaki GTR 1400

BIKERZZR1400 said:
Bome opasna zima ceste su pobijelile od soli koliko je bacaju. Samo se nadam da će i ljeto biti dugačko i toplo.

I brzo biti tu, dosta je vec ovog slinjenja i hladnoce ..
 
jaki said:
Radim na tome da neki skuter od 150 ubodem,aprilia sr 150 2t??Samo mi je problem što mi je sve malo...195cm visina i 130kg žive vage :mrgreen:
Jaki tanko je ovo za tebe, u najmanju ruku atlantic 500!!!!
 
Elias said:
Jaki tanko je ovo za tebe, u najmanju ruku atlantic 500!!!!

A nemoj samo pretjerivati sada, ako moj mene nosi, i moju ekipu( a u 90% slucajeva sam u paru na skuteru?, onda je i njemu 250 ccm idealno...
125 ccm je preslabo, a 500 ccm je bacanje para, od nabave do registracije i potrosnje... :mrgreen:
 
Bubbica said:
A nemoj samo pretjerivati sada, ako moj mene nosi, i moju ekipu( a u 90% slucajeva sam u paru na skuteru?, onda je i njemu 250 ccm idealno...
125 ccm je preslabo, a 500 ccm je bacanje para, od nabave do registracije i potrosnje... :mrgreen:
Što bi od 250 kubika mogao???kolika je rega za 250 kubika?? :misli:
 
jaki said:
Što bi od 250 kubika mogao???kolika je rega za 250 kubika?? :misli:

U Zadru 400 kuna...
A sto bi mogao?
Pa trazis motor za grad, da bude pokretan, da ne trosi previse i da nije skup, a to je motor do 250 ccm..ž
Ja ga imam godinama kao drugi motor i vrlo zadovoljan...
 
jaki said:
Je je lijep je to skuter ali još jedna rega od 1300kn :palacdolje:

A o tome govorim, nije problem kupiti, no odrzavanje, rega, porezi i sve ostalo na drugom motoru moraju biti minimalni...
 
Bubbica said:
U Zadru 400 kuna...
A sto bi mogao?
Pa trazis motor za grad, da bude pokretan, da ne trosi previse i da nije skup, a to je motor do 250 ccm..ž
Ja ga imam godinama kao drugi motor i vrlo zadovoljan...

nekad ti je bio i prvi...i drugi...i jedini :jesus:
 
Bubbica said:
Istina, zato ga i nedam, samo zamijenim za novi  (y)
A ti ne zbiraj, rađe na pivu zovi  :jesus:


da...bija bi red da ti više biru platin :jesus:

subotu u Kaštelima :misli:

ili iduću šetemanu u Gradu.... :wink:

biraj :jesus:
 
ZLO said:
da...bija bi red da ti više biru platin :jesus:

subotu u Kaštelima :misli:

ili iduću šetemanu u Gradu.... :wink:

biraj :jesus:

Kazu kisa i zima za vikend, nece mi se ici do Kastela, onda biram opciju broj 2  :LOL:
More?
 
Bubbica said:
Kazu kisa i zima za vikend, nece mi se ici do Kastela, onda biram opciju broj 2  :LOL:
More?

ma od kad to malo zime i kiše smeta bikerima :jesus:

:lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
Bubbica said:
A nemoj samo pretjerivati sada, ako moj mene nosi, i moju ekipu( a u 90% slucajeva sam u paru na skuteru?, onda je i njemu 250 ccm idealno...
125 ccm je preslabo, a 500 ccm je bacanje para, od nabave do registracije i potrosnje... :mrgreen:

Jbga, ne pretjeravam, gledam to samo svojim ocima.
Mene rega ne dodje nista, samo pribacim plocicu na vozilo na kojem se upravo zelim vozit.
Taj zakon o osiguravanju prometala u HR treba definitivno minjat.
Kad mi u CH  sa nasim standardom imamo tu opciju 2 vozila na jednu regu, stabi tek trebalo postojat u HR, gledajuci na standard.
 
Elias said:
Jbga, ne pretjeravam, gledam to samo svojim ocima.
Mene rega ne dodje nista, samo pribacim plocicu na vozilo na kojem se upravo zelim vozit.
Taj zakon o osiguravanju prometala u HR treba definitivno minjat.
Kad mi u CH  sa nasim standardom imamo tu opciju 2 vozila na jednu regu, stabi tek trebalo postojat u HR, gledajuci na standard.

Znam to, no nama ce trebat jos 100 godina da tako nesto prihvate
A i koja bi budala ispustala zlatno magare?
Ovako nas samo muzu, a mi mucimo i placamo sve sta kazu..
Jedino da se iselimo  :jesus:
 
Bubbica said:
:misli: Kuda svi nestadoste?
Tu smo tu,ali zima udarila vani i čežnja za svojim prodanim KLE-om kojeg sam vozio po svim temperaturama i vrmenskim neprilikama :?