Kawasaki GTR 1400

Bubbica said:
Da, mene bilo strah nazvati ga pravim imenom......... kanarinac  :jesus:

Zašto to mu je službeno ime svi ga zovu Kanarinac , to se inače zove Custom paint .
 
Bubbica said:
Spojis dvije prave stvari i dobis savrsenstvo  (y)
Jos samo da nam se vrijeme smiluje  :misli:
A stabi ja reka na to, nema nista od voznje, sve do Uskrsa.
 
Elias said:
A stabi ja reka na to, nema nista od voznje, sve do Uskrsa.

Ma tu nije tako, vozim svaki dan, preko vikenda bilo prekrasno vrijeme mada hladno i za krace relacije super... (y)
 
Bubbica said:
hahhaahha, da nisi "bos" ostao?
Nazalost nista od "cipela" viska  :mrgreen:
Još malo pa bos sa zadnjom gumom..stvara se ružna crta po sredini jer sam dosta po gradu.....neznam da li mogu staviti nešto drugo pozadi,a naprijed je bt016 :misli:
 
jaki said:
Još malo pa bos sa zadnjom gumom..stvara se ružna crta po sredini jer sam dosta po gradu.....neznam da li mogu staviti nešto drugo pozadi,a naprijed je bt016 :misli:

Stavi i nazad bt016
 
jaki said:
Još malo pa bos sa zadnjom gumom..stvara se ružna crta po sredini jer sam dosta po gradu.....neznam da li mogu staviti nešto drugo pozadi,a naprijed je bt016 :misli:

Da si reko prije koji dan mogao sam ti svoje prosljediti, no sada je kasno ...
 
Bubbica said:
Da si reko prije koji dan mogao sam ti svoje prosljediti, no sada je kasno ...
Staviti ću iza opet bt 016, a slijedeći set ide michelin,možda ona više bude trpila grad?
 
jaki said:
Staviti ću iza opet bt 016, a slijedeći set ide michelin,možda ona više bude trpila grad?

Ja sam prije na Hondi imao michelinke i bio prezadovoljan, tako da sam se sada opet odlucio za iste...
Cekam toplije dane za voznju, sada bas i nemam neke volje glumiti snjeska  :mrgreen:
A u gradu se ionake vozim sa GTR-om vrlo malo, gotovo nikako, vise manje je otvorena voznja.
Za grad je drugi motor :mrgreen:
 
Bubbica said:
Ja sam prije na Hondi imao michelinke i bio prezadovoljan, tako da sam se sada opet odlucio za iste...
Cekam toplije dane za voznju, sada bas i nemam neke volje glumiti snjeska  :mrgreen:
A u gradu se ionake vozim sa GTR-om vrlo malo, gotovo nikako, vise manje je otvorena voznja.
Za grad je drugi motor :mrgreen:
Radim na tome da neki skuter od 150 ubodem,aprilia sr 150 2t??Samo mi je problem što mi je sve malo...195cm visina i 130kg žive vage :mrgreen:
 
jaki said:
Radim na tome da neki skuter od 150 ubodem,aprilia sr 150 2t??Samo mi je problem što mi je sve malo...195cm visina i 130kg žive vage :mrgreen:

Bubica je na vagi jači od tebe