Kawasaki GTR 1400

jaki said:
Tu smo tu,ali zima udarila vani i čežnja za svojim prodanim KLE-om kojeg sam vozio po svim temperaturama i vrmenskim neprilikama :?

Ovo je vec deprimirajuce, tu kod nas preko tjedna suncano i onda kako tjedan ide kraju se mrsti, a za vikend pljusti i puse, kao da neko namjerno stela da bude tako..
A bilo bi tako dobro otici nekuda u đir :?
 
Bubbica said:
Ovo je vec deprimirajuce, tu kod nas preko tjedna suncano i onda kako tjedan ide kraju se mrsti, a za vikend pljusti i puse, kao da neko namjerno stela da bude tako..
A bilo bi tako dobro otici nekuda u đir :?
Evo sunce zasjalo ali puše jako...Jedno pitanje??Meni kad puše vjetar je jako teško zzr voziti tj.kad bura udari sav se zaljuljam dok na enduru mi nije tako strašno bilo??Možda zbog veće površine :misli:ali on je nizak i težak :misli:
 
BIKERZZR1400 said:
Do sada se nisam susreo s sličnim problemom,a iskreno se nadam da i neću. (y)
Ružno iskustvo kad te udar bure udari...pogotovo kad pretičeš cisternu a onda te na kraju udari mah jakog vjetra...jako ružno,zato nema više vožnje kad bura i malo puše :mrgreen:
 
jaki said:
Evo sunce zasjalo ali puše jako...Jedno pitanje??Meni kad puše vjetar je jako teško zzr voziti tj.kad bura udari sav se zaljuljam dok na enduru mi nije tako strašno bilo??Možda zbog veće površine :misli:ali on je nizak i težak :misli:

sigurno zbog bočne površine,sav je zatvoren u oklope  :? nisam imao neka loša iskustva s tim ali sigurno da me nije ni uhvatila prava bura..  znam dosta slučajeva prevrtanja motora zbog vjetra i na mjestu i u vožnji... iz tog razloga motor na nogar negdje u zavjetrinu i brzo u birc na  :piva:  :mrgreen:
 
Silvio said:
sigurno zbog bočne površine,sav je zatvoren u oklope  :? nisam imao neka loša iskustva s tim ali sigurno da me nije ni uhvatila prava bura..  znam dosta slučajeva prevrtanja motora zbog vjetra i na mjestu i u vožnji... iz tog razloga motor na nogar negdje u zavjetrinu i brzo u birc na  :piva:  :mrgreen:
Da vjerovatno zbog širokih oklopa, a i malo ramena koja strše kao jedro :mrgreen:
Kod nas zna jako zapuhati...frenda na Grobniku na pisti dignula s motora i raso se po stazi...zato kako si ti rekao u birtiju :bananapivo:
 
jaki said:
Evo sunce zasjalo ali puše jako...Jedno pitanje??Meni kad puše vjetar je jako teško zzr voziti tj.kad bura udari sav se zaljuljam dok na enduru mi nije tako strašno bilo??Možda zbog veće površine :misli:ali on je nizak i težak :misli:

A neznam, slicne smo velicine no nisam bas primjetio da me bura toliko samara. Zadnji pua sam isao pod zabranom od Zadra do Karlobaga(zabrana prometa za prvu skupinu), na mahove je bura derala, normalno da ju osjetim no nista alarmantno... Panduri me hapili tek iza Karlobaga  :jesus:
 
Bubbica said:
A neznam, slicne smo velicine no nisam bas primjetio da me bura toliko samara. Zadnji pua sam isao pod zabranom od Zadra do Karlobaga(zabrana prometa za prvu skupinu), na mahove je bura derala, normalno da ju osjetim no nista alarmantno... Panduri me hapili tek iza Karlobaga  :jesus:
Nemam pojma...meni se par puta desilo i nije mi bilo ugodno :misli:
 
jaki said:
Nemam pojma...meni se par puta desilo i nije mi bilo ugodno :misli:

Ma da, znam da bura zna biti vrlo neugodna, mozda ja i nisam jos naisao na pravu buru
No dozivljavam ju ko vrlo grdu pojavu...
 
Ljudovi, koji vozite ove male maze zvane GTR ili ZZR,  jeste li vi Za da organiziramo neko druzenje? :misli:
 
A da se skombiniramo i sa maxi nakedima pa napravimo MEGA maxibike druženje  :mrgreen:

ps. bez naplate ulaza  :LOL: :LOL:



http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,119070.msg2616865.html#msg2616865
 
jaki said:
Samo GTR ili bi se mogao provući i ZZR?

Pa to su srodni motori, prema tome mislim da niko nebi imao niti sa jedne strane nista protiv da ih ujedinimo u istu festu ..
 
GSX 1402 said:
A da se skombiniramo i sa maxi nakedima pa napravimo MEGA maxibike druženje  :mrgreen:

ps. bez naplate ulaza  :LOL: :LOL:



http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,119070.msg2616865.html#msg2616865

Svi dobre volje, zelje za razbibrigom i dobrom festom su dobrodosli
Jos da utanacimo gdje i kada i mislim da mozemo pocet sa pripremama  (y)
 
Bubbica said:
Svi dobre volje, zelje za razbibrigom i dobrom festom su dobrodosli
Jos da utanacimo gdje i kada i mislim da mozemo pocet sa pripremama  (y)
otvori link, pa vidi
moj prijedlog  :mrgreen:
 
Bubbica said:
Vidio, vidio i dojdem i na tu festu, nikada previse druzenja, ica i pica .. :LOL:
meni je to zanimljiva vožnjica, a i volio bi upoznat neke ljude...

nadam se da i zzrci budu zainteresirani pa se zajedno spustimo dole  :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
meni je to zanimljiva vožnjica, a i volio bi upoznat neke ljude...

nadam se da i zzrci budu zainteresirani pa se zajedno spustimo dole  :mrgreen:

Po meni svako druzenje je dobrodoslo, povod vise manje.
A i meni je voznja na prvom mjestu, pogotovo kada na kraju bude i nesto meze i zahebancije.
No dugo je jos do 15.05. , bude i prije toga druzenja i neka druga.
Svi jedva cekamo toplije vrijeme i pokoji đir... destinacija nebitna  (y)
 
Bubbica said:
destinacija nebitna  (y)

naravno.... ima se para...a ima se i s čim  :mrgreen:

pratim razvoj događaja i pozdravljam...  (y)