Kawasaki GTR 1400

BIKERZZR1400 said:
Probaj si nekako organizirati vrijeme putovanja. Tako bar ja radim još  mi se nikada nije desilo da sam uletio u prometnu špicu u bilo kojem Europskom gradu. Nije ni meni na ZZR-u puno ugodnije s bočnim koferima. U svakom slučaju najveći dio putovanja provedeš na otvorenoj cesti,a ukoliko i uletiš malo u gradsku gužvu pa to te ne bi smjelo smetati.

sve pet, ali mi smo jedan put baš ciljano razgledavali gradove, odnosno njihove znamenitosti koje su u glavnom uvijek u centru centra...
Ašto se tiče špice u talijanskim gradovima - ona ne prestaje nikada  :D

P.S. nama je puno lakše s koferima nego tebi jer ih cijele vidimo u retrovizor, a to je i bilo moje prvotno komentiranje novog GTRa
 
228hr said:
sve pet, ali mi smo jedan put baš ciljano razgledavali gradove, odnosno njihove znamenitosti koje su u glavnom uvijek u centru centra...
Ašto se tiče špice u talijanskim gradovima - ona ne prestaje nikada  :D

P.S. nama je puno lakše s koferima nego tebi jer ih cijele vidimo u retrovizor, a to je i bilo moje prvotno komentiranje novog GTRa

Sto se tice kofera, kada sam ga kupio, u Zagrebu, dok sam se provlacio uz aute, jedan reztrovitor od auta je platio glavom  (y)
Kofer je bio veci i jaci  :mrgreen:
 
Da O.K. Italia je priča za sebe što se kofera na mom motoru tiče uopće mi ne predstavljaju problem vjerojatno stvar navike. Uglavnom sam po  zemljama Njemačka,Austrija, Švicarska,Francuska itd. Jedino je u Francuskoj promet nešto gušći preko dana nego u  zemljama koje sam nabrojao naravno pod uvjetom da izbjegavaš jutarnju i popodnevnu špicu.
 
BIKERZZR1400 said:
Čim sjedam na motor nema tu negative . To je nešto što me najviše od svega uveseljava u životu.

I tako već 26 godina... i nikako da prođe...  :LOL:
 
Rabljeni u usa.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2008-Concours-14-ABS-over-50-pics-Concourse-bmw_W0QQitemZ300396954340QQcmdZViewItemQQptZUS_motorcycles?hash=item45f10dc2e4#v4-24
 
blackbird24 said:
navodno je MUP kupio nekoliko GTR-a
vidio ih osobno u kaptol cargu. samo od šoka se ne sjećam da li 8 ili 10, zzr ili gtr. u policijskim bojama.
 
BIKERZZR1400 said:
Teško da bu GTR bil brži od ZZR-a.

Nek zovu u Akashi da im daju kit , kad skinu kofere ko zna ide ta mrcina . Nije ZZR već starac ZXR750R K iz 91 .
 
BIKERZZR1400 said:
I ta ti ima mjesta,ali ovisi na kojoj vrsti ceste se nađeš.
Kod Karlobaga nas Žbir zaustavio i rekao da bacimo trkicu do Senja i ako dođe prvi da nas onda tek kažnjava...mi prihvatili-bilo je tu i R1 i 10 ninja i na kraju popušismo...pandur struže koferima na Bmw-u
Na kraju platili cugu i lijepo pročaskali..
Žbirevi su cijelu smijenu na motorima pa mislim da jako dobro voze za razliku od nas Caffe racera
 
jaki said:
Kod Karlobaga nas Žbir zaustavio i rekao da bacimo trkicu do Senja i ako dođe prvi da nas onda tek kažnjava...mi prihvatili-bilo je tu i R1 i 10 ninja i na kraju popušismo...pandur struže koferima na Bmw-u
Na kraju platili cugu i lijepo pročaskali..
Žbirevi su cijelu smijenu na motorima pa mislim da jako dobro voze za razliku od nas Caffe racera
Malo si pobrkao lončiće ja nisam caffe racer ja spavam na motoru. Imam preko 600 t. km. na motorima i ja sa svojim isključivo putujem.
 
Prošle godine napravio 21.000,a nisam imao baš previše vremena,ako sve bude po planu i programu ove godine barem 30.000.