Kawasaki GTR 1400

motor je super, vozio sam ga nekih 2 tjedna jel prijasnji vlasnik je mislio da ide slabo  :LOL:
objasnio sam mu da je tek prodao ZX12R i da ce sve biti uredu  :D
Bolji motor nisi mogao kupiti  (y)
jos ako je sva ona oprema isla uz motor...
 
228hr said:
motor je super, vozio sam ga nekih 2 tjedna jel prijasnji vlasnik je mislio da ide slabo  :LOL:
objasnio sam mu da je tek prodao ZX12R i da ce sve biti uredu  :D
Bolji motor nisi mogao kupiti  (y)
jos ako je sva ona oprema isla uz motor...

Motor ide ko sumanut, ko zna sta je njemu manjkalo, mozda nitro  :misli:
Oprema je sva na motoru i jos ostatak u garazi, tako da sam jako zadovoljan onime sto sam kupio.
Opcenito mislim da je Kawasaki ovim modelom GTR zasjenio mnoge druge proizvođace takvih tipova motora.
 
pozz ljudovi,
ima li ko kakvu informaciju o ovom motoru ? napet mi je skroz  :mrgreen:

http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/oglas-652234/

 
Bubbica said:
Motor ide ko sumanut, ko zna sta je njemu manjkalo, mozda nitro  :misli:
Oprema je sva na motoru i jos ostatak u garazi, tako da sam jako zadovoljan onime sto sam kupio.
Opcenito mislim da je Kawasaki ovim modelom GTR zasjenio mnoge druge proizvođace takvih tipova motora.

Two brothers koji imas osobno sam narucio iz USA  (y)
i cuje se ooooooooopakooooooo, i da motor ide vise nego dobro...
 
228hr said:
Two brothers koji imas osobno sam narucio iz USA  (y)
i cuje se ooooooooopakooooooo, i da motor ide vise nego dobro...

Istina, auspuh je mrak, miroljubiv i tih dok prede na malim obrtajima, no opaka zvijer riče jako dobro dok ga tiskas  :mrgreen:
Mislim da njegov original auspuh nije nesto puno bio na motoru?
Sada ima 14000 km i nikakvih problema sa motorom
Samo uzivanje u voznji..
 
Bubbica said:
Istina, auspuh je mrak, miroljubiv i tih dok prede na malim obrtajima, no opaka zvijer riče jako dobro dok ga tiskas  :mrgreen:
Mislim da njegov original auspuh nije nesto puno bio na motoru?
Sada ima 14000 km i nikakvih problema sa motorom
Samo uzivanje u voznji..

ako se dobro sjecam na prvom servisu (1000) je otiso ca
 
228hr said:
ako se dobro sjecam na prvom servisu (1000) je otiso ca

Da, tako i izgleda, kao da nikada niti nije bio na motoru, kao i prednji vizir.
Ako neko bude trebao njegov original vizir imam viska jedan.

Ma cuj, bio sam i prije gledao taj motor, no njegova cijena me uvijek nekako okretala na drugu stranu, a sada eto sticajem okolnosti postao sam ponosni i rijetki vlasnik GTR-a
 
netijak said:
pozz ljudovi,
ima li ko kakvu informaciju o ovom motoru ? napet mi je skroz  :mrgreen:

http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/oglas-652234/
Motor odličan samo koliko ja znam GTR je 1000,a ne 1100 vozila ga Njemačka policija i ima koliko znam malo više od napisanih konja.
 
Mislim da je totalno pogrešno osvrtati se na to šta tko kaže u tipu autobus i slično. Pa ja kupujem motor za sebe ,a ne zato da se brinem šta će okolina reći tako vam savjetujem briga vas . Bitno je samo da vi koji ga imate znate što imate. (y) (y)
 
BIKERZZR1400 said:
Mislim da je totalno pogrešno osvrtati se na to šta tko kaže u tipu autobus i slično. Pa ja kupujem motor za sebe ,a ne zato da se brinem šta će okolina reći tako vam savjetujem briga vas . Bitno je samo da vi koji ga imate znate što imate. (y) (y)

Nas 3 radimo skupa u firmi i stalno se podbadamo dobronamjero , jedan vozi Apriliju pa je to talijanska škovaca s bosanskim auspuhom , GTR je Setra pošto je to najbolji autobus a i vozač ima i vozačku za autobus a ja ih imam više CB1300 je krmača , Jota je sveta krava , Nico Bakker Kawa je kanarinac još nismo izmislili ime za ZXR750RK iz 91 ali i tog će mo sigurno brzo krstiti ako ništa onda zbog onih cjevi od usisavača .
 
jota said:
Nas 3 radimo skupa u firmi i stalno se podbadamo dobronamjero , jedan vozi Apriliju pa je to talijanska škovaca s bosanskim auspuhom , GTR je Setra pošto je to najbolji autobus a i vozač ima i vozačku za autobus a ja ih imam više CB1300 je krmača , Jota je sveta krava , Nico Bakker Kawa je kanarinac još nismo izmislili ime za ZXR750RK iz 91 ali i tog će mo sigurno brzo krstiti ako ništa onda zbog onih cjevi od usisavača .


:eek:hne: :eek:hne: :eek:hne: :eek:hne: :eek:hne: :eek:hne: :eek:hne: :eek:hne: :eek:hne: :eek:hne:
 
BIKERZZR1400 said:
Mislim da je totalno pogrešno osvrtati se na to šta tko kaže u tipu autobus i slično. Pa ja kupujem motor za sebe ,a ne zato da se brinem šta će okolina reći tako vam savjetujem briga vas . Bitno je samo da vi koji ga imate znate što imate. (y) (y)

Ko zna, mozda nam drugi namecu nadimke iz zavisti, a mozda i iz dragosti
No bilo kako bilo, ma sta oni rekli, ja uzivam u voznji svojeg GTR-a po cile dane  (y)
 
Bubbica said:
Ko zna, mozda nam drugi namecu nadimke iz zavisti, a mozda i iz dragosti
No bilo kako bilo, ma sta oni rekli, ja uzivam u voznji svojeg GTR-a po cile dane  (y)

Besprjekoran motor za namjenu koja tebi treba
 
jota said:
Besprjekoran motor za namjenu koja tebi treba

Ma to je sam veliki skuter XD Zato ga on i voli XD
 
Arihant said:
Ma to je sam veliki skuter XD Zato ga on i voli XD

Jok, netočno, od kad ima gtr-a više ne voli velike skutere, kad se vozi u društvu takvog, poslije pita zašto se morao voziti sve vrijeme na leeru  :misli:
 
Moram se pohvaliti, citam sve ove postove o GTR-u i ima svakakvih da mi se smuci, do sada sam vozio APRILIA RST 1000 FUTURA, dobar motor, ali od kada je izasao prvi GTR ja sam bacio oko na njega i stalno bum ga kupil, pa opet bum ga kupil, sve do ove godine kad sam sve poslozil i evo ga u salonu KAPTOL CARGA ceka moje  preuzimanje. Imal sam ga prilike prije malo propelati i ostal sam bez rijeci , koliko je lagan za voznju, laksi od moje APRILIE. Sada mi preostaje samo da se jos priviknem na sire gabarite i voziiiii. Mislim da se budem i do Zadra dopelal za koji dan. Evo i slikica sa montaze.
a ja sam ga krstil KAWSAKI GTR 1400 BOJNIK.








(Powered by frubar.net)

A ovoga sam probao prije par dana







(Powered by frubar.net)

I na kraju ZAHVALIO bi se HRVOJU i djelatnicima u salonu kaj su se dobro oznojili da ja postanem ponosni vlasnik GTR 1400 BOJNIK

 
Zašto iza GIVI? Zar on ne dolazi sa original sva tri kofera?  :misli:
 
Ne ne dolazi, samo bocni, a njegov originalni je manji i visoka mu cijena, a na GIVI imam i instalaciju kad kocim sto mislim da je dobro a i uocljivo pogotovo nocu.
 
Bojnik said:
Moram se pohvaliti, citam sve ove postove o GTR-u i ima svakakvih da mi se smuci, do sada sam vozio APRILIA RST 1000 FUTURA, dobar motor, ali od kada je izasao prvi GTR ja sam bacio oko na njega i stalno bum ga kupil, pa opet bum ga kupil, sve do ove godine kad sam sve poslozil i evo ga u salonu KAPTOL CARGA ceka moje  preuzimanje. Imal sam ga prilike prije malo propelati i ostal sam bez rijeci , koliko je lagan za voznju, laksi od moje APRILIE. Sada mi preostaje samo da se jos priviknem na sire gabarite i voziiiii. Mislim da se budem i do Zadra dopelal za koji dan. Evo i slikica sa montaze.
a ja sam ga krstil KAWSAKI GTR 1400 BOJNIK.








(Powered by frubar.net)

A ovoga sam probao prije par dana







(Powered by frubar.net)

I na kraju ZAHVALIO bi se HRVOJU i djelatnicima u salonu kaj su se dobro oznojili da ja postanem ponosni vlasnik GTR 1400 BOJNIK
Puno sretnih kilometara sa novom pilom  (y) :mrgreen: