Kawasaki GTR 1400

Vracajuci se iz Čavoglava prosli petak, vrijeme mi bas nije bilo naklonjeno, ujutro kiša poslije sparina - pritisak, a kad sam se docepal autoputa poslije Udbine prala me jedno 30 km kiša po autoputu. Sa dve osobe i puni koferi, sa GTR om sam juril cca 180 - 220 na sat i to sa jako sigurnom voznjom. Dionicu sa kisom drzal sam 180 - 190 i gume su fantasticne. Motor je isao kao po sinama a o suhoj cesti i zavojima da i ne govorim.
Htio sam kupiti novu BRIDGESTONE 023, DIMENZIJE 190 SA GT oznakom , ali jos se ne proizvodi, tako da sam kupio novu u dimenziji 190,  BT021 73W, vec sam prosal 12000 km i sada je mislim promijeniti.
JAAAAKO SAAAM ZAAADOOOOVOLJAN  SA  BT021  (y) (y) (y)
 
Bojnik said:
Vracajuci se iz Čavoglava prosli petak, vrijeme mi bas nije bilo naklonjeno, ujutro kiša poslije sparina - pritisak, a kad sam se docepal autoputa poslije Udbine prala me jedno 30 km kiša po autoputu. Sa dve osobe i puni koferi, sa GTR om sam juril cca 180 - 220 na sat i to sa jako sigurnom voznjom. Dionicu sa kisom drzal sam 180 - 190 i gume su fantasticne. Motor je isao kao po sinama a o suhoj cesti i zavojima da i ne govorim.
Htio sam kupiti novu BRIDGESTONE 023, DIMENZIJE 190 SA GT oznakom , ali jos se ne proizvodi, tako da sam kupio novu u dimenziji 190,  BT021 73W, vec sam prosal 12000 km i sada je mislim promijeniti.
JAAAAKO SAAAM ZAAADOOOOVOLJAN  SA  BT021  (y) (y) (y)
a onda ćeš sa bt023 biti  prezadovoljan........jer je ona unaprijeđeni bt021
bt023  s gt oznakom ima kupiti u Rijeci :mrgreen:
 
Htio sam kupiti novu BT 023 , ali nema još u dimenziji 190, i pitanje kad ce bit. Jedva cekam da ih stavim na GTR.
 
Bojnik said:
Htio sam kupiti novu BT 023 , ali nema još u dimenziji 190, i pitanje kad ce bit. Jedva cekam da ih stavim na GTR.

Koliko sam vidio u Motobox-u ima dimenzije 190 bt023.. :misli:
 
jota said:
Nije vrag da ćeš se odreći mišelina .
treba probati svašta...ali motor mi se skroz drukčije vozi..stabilan na pravcu za poluditi-nemaš osječaj da je volan u zraku
 
Bubbica said:
Koliko sam vidio u Motobox-u ima dimenzije 190 bt023.. :misli:
Daj molim te,  provjeri dali je dimenzija 190 na popisu i kolika je cijena....  (y) Hvala
 
Bojnik said:
Daj molim te,  provjeri dali je dimenzija 190 na popisu i kolika je cijena....  (y) Hvala

Jucer provjerio, ima bt 023 ali ne u GT verziji
GT verzija samo do 180 sirine.
 
Takav odgovor sam dobio i u Sloveniji, jos se ne proizvodi ovu godinu a slijedecu mozda....
 
Ako mi netko može reći kolika je potrošnja ovog motora,kolika je cijena servisa i registracija. Hvala
 
modus15 said:
Ako mi netko može reći kolika je potrošnja ovog motora,kolika je cijena servisa i registracija. Hvala

Vec sam to negdje napisao, u nekoj normalnoj voznji, 120-180 km/h, otvorena cesta prelazim sa tankom oko 350 km, sto bi bilo cca 6 litara potrosnja
Sto se tice servica tu su ti od 550 do 650 kn.
Svakih 6000 km ulje i filter i vozi dalje.
Registracija meni u Zadru je nesto manje od 3000 kn, sa 50% bonusa osiguranja.
Ozbiljniji servis dolazi na 50000 km.
 
ja za ulje dam samo 600kn :misli:
a gdje su pločice...filter zraka???
ulje u kočnicama??