Kawasaki GTR 1400

Bubbica said:
Ajde molim te onda to reci ovima sto pluju po meni i govore da smanjim dozivljaj , kada govorim koliko mi troosi motor i koliko me kostaju servisi.
Izgleda da je sramota ako ti motor trosi manje od 10-12 litara ili ako kojim slucajem radis vise od 180 km sa tankom... :mrgreen:
O tome da gume nesmiju ici vise 4-5000 km ili plocice par tisuca km necu niti govoriti..


To iz njih progovara ljubomora  8)  :mrgreen:
Nisam dugo bio na forumu, vozikao sam se  :wink:
 
Stormbringer said:
To iz njih progovara ljubomora   8)   :mrgreen:
Nisam dugo bio na forumu, vozikao sam se  :wink:
A tome lađe i sluze, da se vozimo
I ja svaki vikend neka druga destinacija
(y)
 
Upeavo tak, treba gustati
Spremam se u subotu za Dubrovnik, naravno ako me kisa ne zariba i krene mi mrsiti racune :mrgreen:
No mislim pozitivno...
 
Najavljuju  lijep 10-ti mjesec ja idem do Kolna na sajam motocikala naravno s motorom,ako netko želi neka se slobodno pridruži. Sajam počinje 7-10.10. Ja krećem u četvrtak u ponoć tako da sam laganini ujutro prvo u Frankfurtu,a onda u Kolnu.Povratak je u Nedjelju ujutro za ZG. Usput rečeno petak je neradni dan.
 
BIKERZZR1400 said:
Najavljuju  lijep 10-ti mjesec ja idem do Kolna na sajam motocikala naravno s motorom,ako netko želi neka se slobodno pridruži. Sajam počinje 7-10.10. Ja krećem u četvrtak u ponoć tako da sam laganini ujutro prvo u Frankfurtu,a onda u Kolnu.Povratak je u Nedjelju ujutro za ZG. Usput rečeno petak je neradni dan.

Kakav je to sajam? Imaš neki link?
 
Predstavljanje modela za sljedeću godinu. Inače se održava svake 2 godine .Intermot Messe Köln 2010 - Motorradmesse und internationale Messe.
 
Pozdrav društvo, dugo me nije bilo a malo sam se vozil sa svojim GTR-1400-BOJNIK , od 1.05. - do danas 16000 km, i motor ide ko sasav, a dobro promijenil sam prvu i zadnju gumu  napravljen drugi servis na 12000, a sad bi trebal i prednje disk pločice i onda je to to , ki novi.
 
Bojnik said:
Pozdrav društvo, dugo me nije bilo a malo sam se vozil sa svojim GTR-1400-BOJNIK , od 1.05. - do danas 16000 km, i motor ide ko sasav, a dobro promijenil sam prvu i zadnju gumu  napravljen drugi servis na 12000, a sad bi trebal i prednje disk pločice i onda je to to , ki novi.

Onda nesto puno kocis, ja imam 22000 pa jos nista o plocicama..
Koliko su ti isle gume'
Ja sam prve original bridgestonke skinuo na 11500 km...
Sa ovim michelinkama imam 10500 km i jos su odlicne...
 
gume sam mijenjao na 14000 , naprijed sam stavio novu BT 023 GT i vec sam je isprobal 300 km u komadu po kiši i jako sam zadovoljan, a za disk plocice nemam pojma kak su se tak brzo potrosile, pa ne kocim nekaj extremno , normalna voznja.
Mislim da je motor malo pretezak za prvi kraj i da je to uzrok potrosnje. Al ja sam zadovoljan jer koci , al stvarno koci  SUPER.
 
Bojniče kupio si kivi motor za nateravanje. Ja mijenjao na svom motoru pločice prvi put na 36000,a mislim da se neda usporediti kako se može voziti ZZR i GTR.
 
Ma priznam ja to frende, ali, pa kak nebi stisnul gas kad ide , idee , ideeeee, ma kaj da ti velim dobro lezi i zal bi mi bilo kad bi ga vozil 90 na sat, onda bum si kupil SKUTER..., A kocnice i jesu da se trose i da me zaustave, nove gore i idemo daljeeee.... (y)