Kawasaki GTR 1400

Bubbica said:
Nevolim Budimpestu, vrlo cesto se izgubim po onim njihovim mostovima i ostalom
Milije mi otici recimo prema ukrajini, dobra klopa, ne previse prometa i nize cijene no tamo prema austriji i balatonu..
Dok sam zivio u Zagrebu cesta destinacija bila poneka čarda u mađaroniji, obozavam njihovu klopu.. ubijem se .... :mrgreen:
Ja imam navigaciju pa sa snalaženjem bilo gdje nemam problema.
 
Silvio said:
osim klope, u mađarskoj mi i nije nešto posebno zanimljivo....u budimpešti prometni kaos a ostalo ravno ko tepsija  :?
Pa dobro nije jedina destinacija u Mađarskoj Budimpešta ,a možeš malo i po starim  cestama. Šta misliš zašto kada idem za Novsku idem do Popovače starom cestom,a tek onda na autoput. Upravo iz razloga koji si naveo ravno ko tepsija.
 
Bubbica said:
Nevolim Budimpestu, vrlo cesto se izgubim po onim njihovim mostovima i ostalom
Milije mi otici recimo prema ukrajini, dobra klopa, ne previse prometa i nize cijene no tamo prema austriji i balatonu..
Dok sam zivio u Zagrebu cesta destinacija bila poneka čarda u mađaroniji, obozavam njihovu klopu.. ubijem se .... :mrgreen:

evo jedna zanimljiva destinacija a nije ni predaleko,jezero Orfu...bio jednom s ekipom na vikend vožnjici,zanimljiva cesta,jedan od rijetkih brdovitih krajeva u Mađarskoj,oko 5 km od Pecuha (y)
 
Silvio said:
evo jedna zanimljiva destinacija a nije ni predaleko,jezero Orfu...bio jednom s ekipom na vikend vožnjici,zanimljiva cesta,jedan od rijetkih brdovitih krajeva u Mađarskoj,oko 5 km od Pecuha (y)

Vrlo zanimljivo, sator iza i ugodan vikend je tu
Samo trebamo pricekati ljeto  (y)
 
BIKERZZR1400 said:
Eto vidiš kažem ja,tko želi uvijek će naći lijepu destinaciju za voziti se u bilo kojoj zemlji.

Ma ja sam uvijek za dobovor, ljeti sam svaki lijepi vikend na cesti, odnosno negdje u điru..
Brzo ce ljeto, bude prilike..
 
Disk plocice na GTR - u . Pa jel moguce da se potrose za 17.500 KM.???  Danas sam pral motor i primjetil da su mi se potrosile prednje disk plocice na desnom disku i da imam malo riseva na disk ploči. Mislim da bum  moral promijeniti disk ploču. E sad, motor mje star 6 mjeseci , pa kak se je tak brzo mogla potrositi disk plocica.???  Kakva su vas iskustva i jeste li vec mijenjali disk plocice.??  Jel to ostecenje moze proci pod garanciju.??  :misli: :misli:  :misli: :misli:
 
Bojnik said:
Disk plocice na GTR - u . Pa jel moguce da se potrose za 17.500 KM.???   Danas sam pral motor i primjetil da su mi se potrosile prednje disk plocice na desnom disku i da imam malo riseva na disk ploči. Mislim da bum  moral promijeniti disk ploču. E sad, motor mje star 6 mjeseci , pa kak se je tak brzo mogla potrositi disk plocica.???   Kakva su vas iskustva i jeste li vec mijenjali disk plocice.??  Jel to ostecenje moze proci pod garanciju.??  :misli: :misli:  :misli: :misli:
meni to i nije toliko čudno kao tebi....vidi se da se dosta voziš što govori velik broj prijeđenih km, sada još samo uzmi u obzir svoj stil vožnje + veliku težinu samog motora + vozač + suvozač =  :wink:
može biti da i nisam u pravu!  :neznam:
 
Bojnik said:
Disk plocice na GTR - u . Pa jel moguce da se potrose za 17.500 KM.??? 

:misli:  :neznam:

malo mi je to premalo km da bi već otišle al netko ih skuri i za 5 tkm...

vozim dosta defanzivno .. ne jašim po kočnici i ne zaljećem se bezveze ... imam 90 % kilometara na otvorenoj cesti .. evo 40 000 km i još uvijek prve disk pločice... zamijenit ću ih na sljedećem servisu... diskovi ko novi bez ikakvih tragova

što se tiče garancije sve su to potrošni dijelovi tako da sumnjam,...pogledaj malo u servisnu što točno pokriva jamstvo....na pločice sigurno nemaš a na diskove možda i uspiješ nešto iskrompirat... na zzr-ima su ljudi mijenjali diskove pod garancijom zbog "podrhtavanja"... e sad kako će gledat na tvoj slučaj,neznam... najbolje da odeš tamo gdje si ga kupio pa vidi šta kažu...
 
A ja sam na prijasnjem motoru, imal zlatne BREMBO i tek sam prvi puta mijenjal na 35000, uz normalnu voznju a diskovi su bili u odlicnom stanju, a ovdje su mi se napravili risevi od plocica na 17500 KM. Pa i prije sam se vozll sa svojom dragom i brzo i naglo kocil pa su izdrzale a disk se nikada nije pregrijal. Čudi me kak se to moglo dogoditi.??   Pa motor je napravljen za putovanja i za dvije osobe sa punim koferima i za brzinu do 250 km/h , pa prema tome su i kocnice napravljene, meni tu nekaj nije jasno.? Nekaj mi ne stima..
 
Bojnik said:
A ja sam na prijasnjem motoru, imal zlatne BREMBO i tek sam prvi puta mijenjal na 35000, uz normalnu voznju a diskovi su bili u odlicnom stanju, a ovdje su mi se napravili risevi od plocica na 17500 KM. Pa i prije sam se vozll sa svojom dragom i brzo i naglo kocil pa su izdrzale a disk se nikada nije pregrijal. Čudi me kak se to moglo dogoditi.??   Pa motor je napravljen za putovanja i za dvije osobe sa punim koferima i za brzinu do 250 km/h , pa prema tome su i kocnice napravljene, meni tu nekaj nije jasno.? Nekaj mi ne stima..
Sve štima motor je jako težak. Gdje si kupio motor u KMS ili Kaptol Cargo ?
 
U Kaptol Cargo, od pok.Hrvoja, ma motor je OK, al ove kocnice su me jako jako iznenadile... :misli:
 
Bojnik said:
U Kaptol Cargo, od pok.Hrvoja, ma motor je OK, al ove kocnice su me jako jako iznenadile... :misli:

Nebih bio sklon povjerovati da su diskovi mozda losiji ili mozda neka tvronicka mana, no sve je moguce
Probaj reklamirati ..