Kawasaki GTR 1400

Ringo said:
pa jesam ti reko da se voziš ko na skuteru  :LOL: :LOL: :LOL: :jesus:

Gle, znam ja da bi ti vrlo radio vozio skuter no sram te, pa cu zato ja za obojicu natuci kilometara  :jesus:
 
Ma vraga, danima ni jednog posta
Ne vozitze se sigurno
Znaci ili spavate zimski san ili guzite  (y) :jesus:
 
Napravil sam đirek ovaj tjedan prije nego su posipali cestu solju. Najavljuju  puno kiše i sljedeći tjedan 16 stupnjeva bu ,ako Bog da još đireka. :D
 
BIKERZZR1400 said:
Napravil sam đirek ovaj tjedan prije nego su posipali cestu solju. Najavljuju  puno kiše i sljedeći tjedan 16 stupnjeva bu ,ako Bog da još đireka. :D

Ma hebote kisa pada vec mjesec dana, tu i tamo se sunce malo proviri no to samo toliko da mislimo da je gotovo, pa onda opet
Nocas je tu bio smak svijeta, grmilo, sjevalo, puhalo za popizditi i na kraju i tuca padala
Katastrofa od vremena....
Mislim da cemo pricekati februar pa onda voziti, barem mi uz more  (y)
 
Najavljuju zatopljenje sljedeći tjedan još samo da ne bude oborina. Hladnoća i nije toliko bitna samo da  su ceste suhe i isprane od soli.
 
BIKERZZR1400 said:
Najavljuju zatopljenje sljedeći tjedan još samo da ne bude oborina. Hladnoća i nije toliko bitna samo da  su ceste suhe i isprane od soli.
Uopce mi nije bitno kakvo je vrijeme, samo da je suho
Mrzim kada su ceste slinave, mokar, sta got taknes vlazno..
Onda cu radje doma biti, pa nek Ringo prica sta got hoce  :jesus:
 
Bubbica said:
Uopce mi nije bitno kakvo je vrijeme, samo da je suho
Mrzim kada su ceste slinave, mokar, sta got taknes vlazno..
Onda cu radje doma biti, pa nek Ringo prica sta got hoce  :jesus:


Šta tebe brine slinava i mokra cesta,imaš abs, krc(k-act), trc(ktrc), prc.....ups,e sad ovo zadnje ovisi isključivo o vozaču :mrgreen:
 
Kameni dj said:
Šta tebe brine slinava i mokra cesta,imaš abs, krc(k-act), trc(ktrc), prc.....ups,e sad ovo zadnje ovisi isključivo o vozaču :mrgreen:

boji se da mu tu svu elektroniku ne zalije voda, pa da sve ode u PM  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Kameni dj said:
Šta tebe brine slinava i mokra cesta,imaš abs, krc(k-act), trc(ktrc), prc.....ups,e sad ovo zadnje ovisi isključivo o vozaču :mrgreen:

Sve to sto si nabrojao mi uopce nije problem, ni prvi ni zadnji puta vozio bi po takvim uvjetima
No za zahebanciju mi nije gust
Da moram otici do bilo kuda uopce nije problem
No bas mi se po tom ljigavom vremenu i neide do Splita ili Makarske na kavu.. :mrgreen:
 
Ringo said:
boji se da mu tu svu elektroniku ne zalije voda, pa da sve ode u PM  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Za razliku od tvog golaća meni od oklopa ni sava nemre do elektronike, znaci uzaludan ti trud sviracu moj  :jesus: