Kawasaki GTR 1400

Bubbica said:
Evo sada razgovarao sa likom iz KMS-a i on kaze definitivno baterija
Nikakvi kontakti niti ista slicno
Kaze skini bateriju, napuni je klasicnim punjacem ili kupi novu i sve mora nestati i biti ko i prije..

Super,napuni ga i vozi (y)....samo rijetko se on isprazni ako je sve u redu i redovno se voziš i u vožnji ga dopunjavaš....


neka je samo to problem (y)
 
Kameni dj said:
Super,napuni ga i vozi (y)....samo rijetko se on isprazni ako je sve u redu i redovno se voziš i u vožnji ga dopunjavaš....


neka je samo to problem (y)

Istina, no vidjet cemo
Nemam razloga sumnjati u rijeci covjeka
A on kaze ............ akumulator  (y)

Ja vozim 90% otvorene cste, tako da o punjenju nebih htio pricati, no mozda je akumulator iz nekog razloga gotov pa ne drzi struju kako spada, pa bi to mogao biti razlog upozorenja na displeju..
 
BIKERZZR1400 said:
Eto vidiš kod njih nisi morao dovesti motor . Savjetujem ti da mijenjaš servisera. :mrgreen:

Nema serviser sa time veze, ako je akomulator crko to je bad lack  :mrgreen:
 
Bubbica said:
Evo sada razgovarao sa likom iz KMS-a i on kaze definitivno baterija
Nikakvi kontakti niti ista slicno
Kaze skini bateriju, napuni je klasicnim punjacem ili kupi novu i sve mora nestati i biti ko i prije..
a koja je onda svrha Ctek-a,po tome ispada da on nema nikakav učinak...  :shock:
 
Kameni dj said:
Mi pišemo i pišemo....pa koliko ti treba da ispitaš  akum. :misli:?

A nisam ja u Zagrebu, da jesam znao bih barem 5 ljudi gdje bih ga ispitao, no tu gdje sam sada to i nije tako jednostavno  :misli:
 
goc said:
a koja je onda svrha Ctek-a,po tome ispada da on nema nikakav učinak...  :shock:

Vjerovatno preslab, imam onu najslabiju verziju
Nisam sa njime uspio napuniti akumulator od auta, no sa obicnim punjacem to mi uspjelo..
Mozda je u tome razlika...
 
Bubbica said:
A nisam ja u Zagrebu, da jesam znao bih barem 5 ljudi gdje bih ga ispitao, no tu gdje sam sada to i nije tako jednostavno  :misli:

e neznaš , ko da ti je daleko do sukošana
 
Kameni dj said:
Znači ipak nije bio u pitanju akumulator?

Jok, ni akumulator, ni regler, ni kablovi, ni đekovi...
Sve u besprijekornom stanju, sve provjereno, dio po dio..
Vec vlaga koja mi je usla u instrument tablu..
Dok sam dosao do toga, fenom sam susio, vozio dobar đir po buri, a izgleda da je sunce samo po sebi otklonilo kvar..
Jednostavno ostavio motor blizu stakla a sunce ugrijalo...
Ima vec 7 dana kako je sve ok
Osusio instrument tablu i vise nema LOW BATERY  (y)
 
Bubbica said:
Jok, ni akumulator, ni regler, ni kablovi, ni đekovi...
Sve u besprijekornom stanju, sve provjereno, dio po dio..
Vec vlaga koja mi je usla u instrument tablu..
Dok sam dosao do toga, fenom sam susio, vozio dobar đir po buri, a izgleda da je sunce samo po sebi otklonilo kvar..
Jednostavno ostavio motor blizu stakla a sunce ugrijalo...
Ima vec 7 dana kako je sve ok
Osusio instrument tablu i vise nema LOW BATERY  (y)

Super da je samo to bilo (y)
 
Kameni dj said:
Super da je samo to bilo (y)

problem je sto se "kvar" javljao u jesen i zimu, ljeti ga nema.
No konacno je misterija rijesena..
Koliko ima srece u tome da je instrument tabla u pitanju , to cemo jos vidjeti :mrgreen:
 
Bubbica said:
problem je sto se "kvar" javljao u jesen i zimu, ljeti ga nema.
No konacno je misterija rijesena..
Koliko ima srece u tome da je instrument tabla u pitanju , to cemo jos vidjeti :mrgreen:

Ako ti se to manifestiralo duže vrijeme, vjerojatno bi do sada več negdje ostao na zaustavnoj traci da je nešto stvarno "kvarno" :wink:

ovako udri brigu na veselje..  (ali ipak uplati HAK za svaku sigurnost :mrgreen:) (y)
 
Kameni dj said:
Ako ti se to manifestiralo duže vrijeme, vjerojatno bi do sada več negdje ostao na zaustavnoj traci da je nešto stvarno "kvarno" :wink:

ovako udri brigu na veselje..  (ali ipak uplati HAK za svaku sigurnost :mrgreen:) (y)

Ma ne, nece on stati, vlaga samo napravi kontakt i nista vise
Nije to neki kvar, no nervira me kada mi zblokira cijeli displej i moram gledati kako blinka LOW BATERY :LOL:
I nije duze vreme, prosle godine , jeseni to napravio samo tri puta, ove jeseni malo vise ..