Kawasaki GTR 1400

Bubbica said:
Ma ne, nece on stati, vlaga samo napravi kontakt i nista vise
Nije to neki kvar, no nervira me kada mi zblokira cijeli displej i moram gledati kako blinka LOW BATERY :LOL:
I nije duze vreme, prosle godine , jeseni to napravio samo tri puta, ove jeseni malo vise ..


Ma bitno da on nestaje, a nek blinka koliko hoče :wink:
 
Kameni dj said:
Ma bitno da on nestaje, a nek blinka koliko hoče :wink:

Preveliki sam picajzla da bih dopustio da blinka ili da opcenito nesto nije kako tteba
Nasao sam na ebayu drugu za 500€, pa ako nebude druge .... :mrgreen:
 
Bubbica said:
Preveliki sam picajzla da bih dopustio da blinka ili da opcenito nesto nije kako tteba
Nasao sam na ebayu drugu za 500€, pa ako nebude druge .... :mrgreen:


Evo našao ti i ja nešto..  ali nije water proof :mrgreen:
 
Nije mi jasno da je vlaga uspjela doći do tog dijela. Valjda peh jer čitam ZZR i GTR forum u Njemačkoj i Skandinavskim zemljama i nitko se još živ nije požalio na bilo kakvu vrstu problema. :misli:
 
BIKERZZR1400 said:
Nije mi jasno da je vlaga uspjela doći do tog dijela. Valjda peh jer čitam ZZR i GTR forum u Njemačkoj i Skandinavskim zemljama i nitko se još živ nije požalio na bilo kakvu vrstu problema. :misli:

On čim se približi svojoj ona se ovlaži .
 
BIKERZZR1400 said:
Nije mi jasno da je vlaga uspjela doći do tog dijela. Valjda peh jer čitam ZZR i GTR forum u Njemačkoj i Skandinavskim zemljama i nitko se još živ nije požalio na bilo kakvu vrstu problema. :misli:

Otkako sam isusio tablu, nekih 7 dana unazad, svako jutro probam samo kontakt i redi besprijekorno.
Nema sta drugo biti.
Mogu ti pokazati sliku ploce da vidis..
 
jednostavan trik, ponekad pomaže.....stavi u kučište one vrećice silica gela što dobiješ u kutijama s novom obućom ili elektronikom.... (y)
 
Bubbica said:
Otkako sam isusio tablu, nekih 7 dana unazad, svako jutro probam samo kontakt i redi besprijekorno.
Nema sta drugo biti.
Mogu ti pokazati sliku ploce da vidis..

Naštrcaj unutra kontakt spray.
 
makazica said:
jednostavan trik, ponekad pomaže.....stavi u kučište one vrećice silica gela što dobiješ u kutijama s novom obućom ili elektronikom.... (y)

Nema on ni za cipele a kamoili za te vrećice .
 
makazica said:
jednostavan trik, ponekad pomaže.....stavi u kučište one vrećice silica gela što dobiješ u kutijama s novom obućom ili elektronikom.... (y)

Molim opisati postupak detaljno za provođenje predloženog  :misli:  :mrgreen:
 
Možeš probit i dvi rupice,neka se tabla ventilira.
 
makazica said:
jednostavan trik, ponekad pomaže.....stavi u kučište one vrećice silica gela što dobiješ u kutijama s novom obućom ili elektronikom.... (y)

To triba često minjat jer se brzo zasiti.