Kawasaki GTR 1400

Sretna Nova svim Kawasakistima i posebno šjor Blažu koji nam ih odrzava u tako besprijekornom stanju!





animacijenovogodisnjece.gif
 
Vidim da ste svi zaboravili na KMS da nije njih ja vjerovatno niti ne bi vozio motor. I Blažević svaka čast to su jedina 2 servisa gdje bi ja dao svoj motor.
 
BIKERZZR1400 said:
Vidim da ste svi zaboravili na KMS da nije njih ja vjerovatno niti ne bi vozio motor. I Blažević svaka čast to su jedina 2 servisa gdje bi ja dao svoj motor.

Taj nam nije na ruku , u splitu smo za tren obavimo servis i doma . Čuli smo za KMS međutim ovo nam je svima u dalmaciji bolja varijanta .
A i zašto mjenjat majstora koji valja .
 
BIKERZZR1400 said:
Vidim da ste svi zaboravili na KMS da nije njih ja vjerovatno niti ne bi vozio motor. I Blažević svaka čast to su jedina 2 servisa gdje bi ja dao svoj motor.

Dobre treba pohvaliti, sarlatane i lovce u mutnom razapeti!
Nije mi svejedno ko mi dira motor, a poslije se ja vozim 200km/h
U KMS nisam nikada bio, no meni Blaž pod nosom i nemam namjeru mijenjat servisera! (y)
 
no meni Blaž pod nosom i nemam namjeru mijenjat servisera! thumb_up


MOŽDA DA PROMJENIŠ SKUTER  :jesus:
 
Ringo said:
no meni Blaž pod nosom i nemam namjeru mijenjat servisera! thumb_up


MOŽDA DA PROMJENIŠ SKUTER  :jesus:

Skuter je zakon, pogotovo kada nije sam u garazi, no voziti kozu??????????????? Bljak :jesus:
 
KMS zauvijek 1. Zato što su vrhunski majstori
                  2. Zato što su mi blizu,a i da nisu opet bi servisirao kod njih. (y) (y) :mrgreen:
 
BIKERZZR1400 said:
KMS zauvijek 1. Zato što su vrhunski majstori
                  2. Zato što su mi blizu,a i da nisu opet bi servisirao kod njih. (y) (y) :mrgreen:

Ajd kad si tak dobar sa njima saznaj kad će imat GTR-a (crnog) u dučanu.