Kawasaki GTR 1400

jota said:
Meni se sviđa ova nova zelono metalik - crna kombinacija .

Mislis ovako nesto?
Nebi, ipak mi sivi najljepsi
Ima nesto u njemu ...


89245552d.jpg
 
Meni osobno najljepši je ovaj što mu boja vuče na bakrenu,ali ne može se naručit
jer je 2010,a ovi u Mariboru su mi rekli da su svi povučeni iz prodaje i da sad dolaze zeleni i crni.
Na dva mjesta (ZG i SK) sam poslao upit i kažu da kad naručim isporuka je u roku 15 dana.
I mi bi u EU?Ne samo da je glupo što kod nas ne možeš isprobati motor koji kupuješ
nego ga ne možeš ni vidjeti prije nego uplatiš.Znači ja moram dati 130 500,00 kn na ne viđeno.
Što se boje motora tiče kažu ljudi da postoje samo tri boje:crna,mat crna i metalik crna.  :D
 
šina69 said:
Meni osobno najljepši je ovaj što mu boja vuče na bakrenu,ali ne može se naručit
jer je 2010,a ovi u Mariboru su mi rekli da su svi povučeni iz prodaje i da sad dolaze zeleni i crni.
Na dva mjesta (ZG i SK) sam poslao upit i kažu da kad naručim isporuka je u roku 15 dana.
I mi bi u EU?Ne samo da je glupo što kod nas ne možeš isprobati motor koji kupuješ
nego ga ne možeš ni vidjeti prije nego uplatiš.Znači ja moram dati 130 500,00 kn na ne viđeno.
Što se boje motora tiče kažu ljudi da postoje samo tri boje:crna,mat crna i metalik crna.  :D

Sjednes u auto, odes van ove banana republike i ne samo da ga vidis u ducanu, vec i probas voziti
Eto, put pod noge  (y)
 
Po ovom vremenu mi se baš ne isprobavaju motori,ali toliko sam puta prožvako ovu temu
i već dva mjeseca po netu samo čitam o GTR-u da ću izgleda uzet na ne viđeno.
Jebiga moram kupit ovaj mjesec dok su pare na hrpi inače bu žena počela grintat.
Ne znam samo jel da uzmem ovaj original treći kofer (nekak mi mali) ili da uzmem Givi
pa ga dam polakirat.
 
šina69 said:
Po ovom vremenu mi se baš ne isprobavaju motori,ali toliko sam puta prožvako ovu temu
i već dva mjeseca po netu samo čitam o GTR-u da ću izgleda uzet na ne viđeno.
Jebiga moram kupit ovaj mjesec dok su pare na hrpi inače bu žena počela grintat.
Ne znam samo jel da uzmem ovaj original treći kofer (nekak mi mali) ili da uzmem Givi
pa ga dam polakirat.

Ja imam original kawasakijev i zadovoljan sam
Doduse samo jedna intregralka stane u njega, no mislim da je bolji izbor od onog velikog jedra od maxi givija otraga
A uostalom imaas jos dva kofera za stvari
Jedino je dosta skup taj originalni kofer
A zasto neuzmes rabljeni GTR?
Tada mozes probat, vidjet, sve sto te zanima?
 
Tek od 2010.GTR ima sve u serijskoj opremi,a napravljene su i neke manje izmjene.
Vidio sam na njuškalu neki GTR (concurs) uvoz iz USA,ali to mi malo riskantno kupit.
Novo je novo,a kad bi uzimao polovni onda bi uzeo 1300 FJR jer mislim da je tijekom
godina izuzetno provjeren motor.

 
šina69 said:
Ajd kad si tak dobar sa njima saznaj kad će imat GTR-a (crnog) u dučanu.
Imaju najnoviji model u ponudi 2011 godina za akcijsku cijenu mislim da je 110-115 t. Kn. dok je redovita 132.000 Kn.
 
šina69 said:
Tek od 2010.GTR ima sve u serijskoj opremi,a napravljene su i neke manje izmjene.
Vidio sam na njuškalu neki GTR (concurs) uvoz iz USA,ali to mi malo riskantno kupit.
Novo je novo,a kad bi uzimao polovni onda bi uzeo 1300 FJR jer mislim da je tijekom
godina izuzetno provjeren motor.
Što se tiče GTR-a nema se tu šta provjeravati to je ista mašina kao na ZZR-u samo malo prigušena,a mašina na ZZR-u se itekako dokazala. Uostalom imaš test Njemačkih policajaca koji su s GTR-om mislim u 82 dana napravili 103.000 Km. motor je to odradio bez i najmanjeg kvara. Mislim da je to dovoljno provjeremo i što je još najbolje svi dijelovi motora su nakon te kilometraže i više nego u toleranciji. Uglavnom da zaključim predvidili su mu još puuuno puuuuuuno kilometara bez da će se išta morati zamjeniti. (y) (y) (y) :mrgreen:
 
šina69 said:
Meni osobno najljepši je ovaj što mu boja vuče na bakrenu,ali ne može se naručit
jer je 2010,a ovi u Mariboru su mi rekli da su svi povučeni iz prodaje i da sad dolaze zeleni i crni.
Na dva mjesta (ZG i SK) sam poslao upit i kažu da kad naručim isporuka je u roku 15 dana.
I mi bi u EU?Ne samo da je glupo što kod nas ne možeš isprobati motor koji kupuješ
nego ga ne možeš ni vidjeti prije nego uplatiš.Znači ja moram dati 130 500,00 kn na ne viđeno.
Što se boje motora tiče kažu ljudi da postoje samo tri boje:crna,mat crna i metalik crna.  :D
Slažem se model 2011 je u ponudi i  crni. (y) (y) :mrgreen: