Kawasaki GTR 1400

BIKERZZR1400 said:
Imaju najnoviji model u ponudi 2011 godina za akcijsku cijenu mislim da je 110-115 t. Kn. dok je redovita 132.000 Kn.
Izgleda da si nisi baš dobar sa njima.Taj na akciji je ZZR.
Hebemti ja ih zovem da ću doći sutra prijepodne,a veli ženska da sam nekaj pobrkal.  :misli:
 
šina69 said:
Izgleda da si nisi baš dobar sa njima.Taj na akciji je ZZR.
Hebemti ja ih zovem da ću doći sutra prijepodne,a veli ženska da sam nekaj pobrkal.  :misli:

Vis kak te hoceju dezinformirati  :mrgreen:

Neprijatelji svuda oko nas  :jesus:
 
šina69 said:
Izgleda da si nisi baš dobar sa njima.Taj na akciji je ZZR.
Hebemti ja ih zovem da ću doći sutra prijepodne,a veli ženska da sam nekaj pobrkal.  :misli:

I?
Nista se ne hvalis?
Jesi li kupio bike? :misli:
 
Krajem mjeseca,ali ne u KMS-u.
Naručio kod drugog dobavljača (tajna) jer sam dobio 3. kofer gratis,a prve 2 godine
na servisima plačam samo materijal.
 
šina69 said:
Krajem mjeseca,ali ne u KMS-u.
Naručio kod drugog dobavljača (tajna) jer sam dobio 3. kofer gratis,a prve 2 godine
na servisima plačam samo materijal.

Čekaj oćeš reći da si dobio motor koji nema veze sa DKS-om kao uvoznikom , ili je opet situacija da neki dileri prodaju ispod cjene i rade konkureciju jedni drugima što je već viđeno prije koju godinu .
Ako si prošao povoljnije dobro za tebe , ali prodavači bi svi na nivou hrvatske trebali imati iste cjene ili ? .
 
Cijena samog motora je ista u lipu.
Čovjek mi poklanja Kappin ili Givijev top-case (po mom izboru) i kako sam rekao
prve 2 godine prilikom servisa plačam samo dijelove.Ruke gratis.
 
šina69 said:
Cijena samog motora je ista u lipu.
Čovjek mi poklanja Kappin ili Givijev top-case (po mom izboru) i kako sam rekao
prve 2 godine prilikom servisa plačam samo dijelove.Ruke gratis.

Pošten način za privuć kupce , koja je godina proizvodnje tog motora .
 
Pošten način za privući kupca.  Samo što su moji kriteriji za servisiranje motora malo drukčiji od većine drugih ljudi. neki mi vele da sam bolesan ,ali me to ne zanima šta tko kaže pa na kraju krajeva svatko ima pravo na svoje mišljenje zar ne! ,ali zašto sam to sve skupa napisao po mom motoru može prčkati samo Dario iz KMS-a. Što se tiče same ponude tako to funkcionira na zapadu i bilo je i vrijeme da to polako,ali sigurno počne stizati kod nas. (y) (y)
 
šina69 said:
Krajem mjeseca,ali ne u KMS-u.
Naručio kod drugog dobavljača (tajna) jer sam dobio 3. kofer gratis,a prve 2 godine
na servisima plačam samo materijal.

Svaka cast..... :slinavac:
 
Povjerenje u majstora je vrlo bitno , više puta mi se događalo da mi je glava bila u pitanju jer neko nije zašerafio nešto i na autu i na motoru .
 
šina69 said:
Krajem mjeseca,ali ne u KMS-u.
Naručio kod drugog dobavljača (tajna) jer sam dobio 3. kofer gratis,a prve 2 godine
na servisima plačam samo materijal.

Vis, vis, dobro si se ti izborio  :mrgreen: