Kawasaki GTR 1400

Ringo said:
Ah ti Kawasakiji, moraš dogovarat servise i prije nego ga kupiš   :LOL: :LOL: :LOL:

Naravno, pa nisu to koze da ih samo pustis na pašu, to su malo sofisticiranije masine  :jesus: :jesus:
 
BIKERZZR1400 said:
Pošten način za privući kupca.  Samo što su moji kriteriji za servisiranje motora malo drukčiji od većine drugih ljudi. neki mi vele da sam bolesan ,ali me to ne zanima šta tko kaže pa na kraju krajeva svatko ima pravo na svoje mišljenje zar ne! ,ali zašto sam to sve skupa napisao po mom motoru može prčkati samo Dario iz KMS-a. Što se tiče same ponude tako to funkcionira na zapadu i bilo je i vrijeme da to polako,ali sigurno počne stizati kod nas. (y) (y)
Srečom pa te poznam i znam da pišeš istinito,ali daj mi reci kaj bi bilo da se nedaj Bože Dario razboli.
Bi servisiral drugdje ili čekal ko zna koliko da ozdravi.
 
jota said:
Povjerenje u majstora je vrlo bitno , više puta mi se događalo da mi je glava bila u pitanju jer neko nije zašerafio nešto i na autu i na motoru .
Naravno,ali i najboljima se to može desiti.
Možeš i sam nešto prčkat po motoru ili autu pa zaboravit.
 
šina69 said:
Ko god se puno vozi postane koferaš.
Cafe raceri voze drle po gradu.  :jesus:
hahahahh, ti su oni najbolji, od kafica do kafica i to punim gasom da svi cuju da su tu  :mrgreen:
 
šina69 said:
Srečom pa te poznam i znam da pišeš istinito,ali daj mi reci kaj bi bilo da se nedaj Bože Dario razboli.
Bi servisiral drugdje ili čekal ko zna koliko da ozdravi.
Servisiral bi u Kawa-motor  Munchen gdje sam i prije nego što sam saznao za KMS servisirao.
 
BIKERZZR1400 said:
Servisiral bi u Kawa-motor  Munchen gdje sam i prije nego što sam saznao za KMS servisirao.

I ja sam motore slao u njemačku na servis dok nisam upoznao Blaževića .
 
Svaka čast Blaževiću ,ali kada bi birao između Kawa motor Munchen i njega ipak bi izabrao Njemačku a i lijepa mi je tura od Zg do Munchena. (y) (y) (y) :mrgreen:
 
BIKERZZR1400 said:
Svaka čast Blaževiću ,ali kada bi birao između Kawa motor Munchen i njega ipak bi izabrao Njemačku a i lijepa mi je tura od Zg do Munchena. (y) (y) (y) :mrgreen:

Nisam siguran , i meni je njemačka draga ali i Split koji je ipak bliže a i postoje stvari koje švabe nisu rješili a on je .
 
jota said:
Nisam siguran , i meni je njemačka draga ali i Split koji je ipak bliže a i postoje stvari koje švabe nisu rješili a on je .

Ti si skolu prosao i platio, pusti i njega neka se skoluje  :mrgreen:
 
Nema tu neka filozofije niti školovanja pogotovo rješavanja stvari kada se sve mijenja onako kako je to Kawasaki napisao. Sa skoro svim modelima Kawasakia koje sam imao sam napravio na nekima blizu 100.000,a na nekima i preko toga i nikada nije bilo rješavanja nikakvih problema samo redovito održavanje.  :mrgreen: :mrgreen: (y)