Kawasaki GTR 1400

tonci said:
Sve ovo sto ste rekli stoji.
Jedino mi je zao i stvarno mi je zao momenta koji me proganja i malo grize iznutra, a to je moment kad sam placao osiguranje.
Gospoda koja je to odradivala napravila mi je racun za kasko i ja sam se premisljao ocu ili necu i kazem sebi, pa ne treba mi necu s ovim jurit nego cu ionako pomalo,kao sto mi se moze desit, a ako budem isao na put dogodine onda cu ga uplatit i tako sam odustao,a novci su bili smjesni oko tisucu eura.
Eto to me jedino grize a sto sam pao i sve sto je iz toga proizaslo me bas puno i ne grize.
Uglavnom onaj koji nade sredstva za ovakav motor neka nade jos koju kunu za kasko jer mislim da je kasko prolaz za miran san i bezbriznu voznju barem sto se tice ovakvih situacija.
oprosti ,ali zar nije ova zena koja je skrenula kriva? mislim sada kad govoris o svom tom osiguranju i skupoj odsteti....jel utvrdena krivnja? ako si pravilno dao zmigavas,prestizao di je dopusteno i sve ?
 
mali_bandit said:
bude  (y)

samo da je dobrih ljudi i zdravlja  (y)

Neka zahebancije, neka i sprdnje, neka bilo cega, samo da smo mi tu i da mozemo tipkati..
Znam da je tonciju krivo sto se to dogodilo i da sigurno misli da je to ipak mogao izbvjeci, no vrag po limu ..
Budemo se mi s njimk ubrzo opet vozili ...
 
Mislim da ce bit podijeljena odgovornost, a i to mi odgovara,jer  tamo gdje sam poceo zaobilazit, ne pretjecat,navodno to nisam smio.
Na tom mjestu je isprekidana linija ali kao za potrebe krizanja,tako da ce najvjerovatnije mi bit podmirena steta polovicno sto je opet u redu.
Jer kazu nisam smio zaobilazit a ona nije dala zmigavac ni gledala jeli ko dolazi,kao nije imala kontrolu nad situacijom skretanja.
Kao sto ste rekli prije svo zlo u plastici,motor se radi sve je ok ja sam u komadu bez ozljeda dakle mogu samo jedno rec.
SHOW MUST GO ON
(y) (y) (y) (y) :021: :021: :LOL: :LOL: :LOL:
 
tonci said:
Mislim da ce bit podijeljena odgovornost, a i to mi odgovara,jer  tamo gdje sam poceo zaobilazit, ne pretjecat,navodno to nisam smio.
Na tom mjestu je isprekidana linija ali kao za potrebe krizanja,tako da ce najvjerovatnije mi bit podmirena steta polovicno sto je opet u redu.
Jer kazu nisam smio zaobilazit a ona nije dala zmigavac ni gledala jeli ko dolazi,kao nije imala kontrolu nad situacijom skretanja.
Kao sto ste rekli prije svo zlo u plastici,motor se radi sve je ok ja sam u komadu bez ozljeda dakle mogu samo jedno rec.
SHOW MUST GO ON
(y) (y) (y) (y) :021: :021: :LOL: :LOL: :LOL:

Tako je tonči, samo optimisticno.
A makina bude brzo gotova, uopce ne sumnjam u šjor Blaža (y)
 
Čitam Tončijevu dezgraciju i nemogu doć sebi, sve mi se čini ka loš vic.
Stari neka si ti Bogu fala OK, lako je za ostalo!!!
Vidim optimizam te nije napusti, tako i triba, penzzo positivo!!!
 
Elias said:
Čitam Tončijevu dezgraciju i nemogu doć sebi, sve mi se čini ka loš vic.
Stari neka si ti Bogu fala OK, lako je za ostalo!!!
Vidim optimizam te nije napusti, tako i triba, penzzo positivo!!!

Takva skretanja su nama motoristima nocna mora..
I on je to znao, i pretpostavio, no nije bilo naznaka da ce ona to i uciniti .. a ipak je ucinila :misli:
 
Skretanja, ... nasa mora, ne mozemo citati misli onima ispred nas, a sve vise je takvih neodgovornih vozaca koji u zadnji cas kad skrecu sa pomakom upravljaca daju i zmigavac. ni slucajno da bi dao zmigavac za svoju namjeru bar 50 m ranije... ma poslao bi ja njih na novi lijecnicki pregled i polaganje vozackog. A koliko su samo zivota oduzeli sa pogresnim prestrojavanjem. Tonci zelim ti sto brzi oporavak a i popravak GTR-a.  (y)
 
Vjerujem da bi ga i ti i ja tako frkali nakon nekoliko krugova kada se nebi radilo o vlastitom motoru i strahu da vrisnes..
Panduru se hebe ako vrisne, zato i moze nonsalantno tako sarati
No bilo kako bilo svaka mu cast  (y)
 
Interesira me samo koliko ce ih u dogledno vrijeme biti citavo  :jesus:

2i760w8.jpg
 
Evo malo slika od Barba Blazevica.
Motor se radi punom parom sto se moze dok ne stignu dijelovi.
Druga slika prikazuje Givijev nosac,pojacanje za kufer kojeg sam odlucio stavit je dok vozim kufer se micao previse,a iz givia mislim da nisu bezrazlozno odlucili proizvodit ovaj nosac.
 
Moram ovdje spomenut da je servis "motori Blazevic" vjerujem prvi servis kawasakija u Hrvatskoj koji je imao prilike radit servise na ZZR-u do 131000km a sad je prvi i u rastavljanju GTR-a do Gola,nazalost opet moga ali valjda je to sudbina.
 
Vidio ja jednoga ZZR-a na prodaju u Njemačkoj s 140.000 km i još dobiješ 6 mjeseci ili 1 g. garancije na rabljeno vozilo nisam siguran na koji vremenski period.
 
tonci said:
Evo malo slika od Barba Blazevica.
Motor se radi punom parom sto se moze dok ne stignu dijelovi.
Druga slika prikazuje Givijev nosac,pojacanje za kufer kojeg sam odlucio stavit je dok vozim kufer se micao previse,a iz givia mislim da nisu bezrazlozno odlucili proizvodit ovaj nosac.
Zašto nisi samo namontirao ploču od Giwia na orginalnu. :misli:
 
A šta je sa vilicom  :misli: jel i ona otišla...milim, što ju je skidao  :misli:
 
Pozdrav, Tonči, sad sam tek vidjela što ti se dogodilo i što drugo reći nego shit happens... Možeš napravit milijun kilometara po svijetu da ti se ništa ne dogodi a nastradati, kao i toliki drugi, maltene, par metara od kuće. Opreza u vožnji nikad previše. Drago mi je da si ti OK, to je najvažnije, vjerujem da će majstor Blaž kao i uvijek napraviti sve što treba i želim ti puno sretnih kilometara na GTR-u.