Kawasaki GTR 1400

Eto, cisto informacije radi, riknija mi akumulator.
"LP" je izdrža  godinu i 8 miseci. Riknija bez najave.
Sada sam uzea "Exide" pa bumo videli (Jedini daju godinu dana garancije,od ovih dostupnih u Zadru).
Na zalost i ova je od 12 Ah, pa ako izdura dvi godine bit ce super  :?

BTW je li netko u Hr uspija naci u "istom pakiranju" 14 Ah ?
 
Triba si napravit izlet do ST i kupit Yuassu 14, jer kad ja na Tuona stavljam 14 onda ti tribaš još i prije. :wink: 8)
 
Sinna said:
Triba si napravit izlet do ST i kupit Yuassu 14, jer kad ja na Tuona stavljam 14 onda ti tribaš još i prije. :wink: 8)

Ima Yuassa 14 i u Zadru, isto samo 12 Ah (po zadanim gabaritima baterije), a i garancija je samo 6 mjeseci  :(

Jbte, cini mi se da bi mi tribala kamionska baterija  :mrgreen:
 
Baci pogled na zatvorene gel akumulatore.
Na prvom Varaderu sam imao običan 14Ah, a na drugom u istoj rupi 20Ah gel aku.
Samo cijena je žestoka i nemoj da se isprazni do kraja jer može u smeće.
 
Za cca 110€ imaš malu termo elektranu u obliku LiPo baterije, a usput i skineš koje kilo,iako ti to na 300kg :mrgreen: nebi a ma baš ništa značilo.
 
evo samo da se malo pohvalim!!!!!!
uspjeli smo zamijenit bateriju u senzoru pritiska u prednjoj gumi(GTR  2007.g) uz dosta pažnje, smirenosti i mirne ruke  8) :mrgreen: :evil:.  Malo nas je bilo frka da nešto ne polomimo jer je sve dosta skučeno i osijetljivo...... sve skupa me koštalo 80 kuna!!
:021: :021: :jesus:
 
zelek55 said:
evo samo da se malo pohvalim!!!!!!
uspjeli smo zamijenit bateriju u senzoru pritiska u prednjoj gumi(GTR  2007.g) uz dosta pažnje, smirenosti i mirne ruke  8) :mrgreen: :evil:.  Malo nas je bilo frka da nešto ne polomimo jer je sve dosta skučeno i osijetljivo...... sve skupa me koštalo 80 kuna!!
:021: :021: :jesus:

(y)
 
Frenki2 said:
prinova :) 2010, 33000...zadovoljan :mrgreen:

Pricaju na nekim forumima da je crni GTR najbrzi  :mrgreen:

Sala, mala.

Cestitke i uzivaj  (y)
 
Čestitke na prinovi,  fenomenalno izgleda a ka novi je.
 
Čestitke, dobar motorek
 
Lepi motorek! Sretan put  :mrgreen:
 
zlogi said:
Lepi motorek! Sretan put  :mrgreen:

Vidim pišeš ovdje i u FJR, znači zapalio si se na ove motore? Meni se sviđaju oba motora ali malu prednost dajem kawi zbog agresivnijeg izgleda. Jedino što mi je prpa da mi ne bi odgovarao u gradu kada je gužva. No kad se izađe na magistralu i put mislim da su oba motora apsolutni kraljevi
 
Da, sviđaju mi se te mrcine, nadam se da budem jednoga dana ubo nešta tipa ovoga  :021:
 
zlogi said:
Da, sviđaju mi se te mrcine, nadam se da budem jednoga dana ubo nešta tipa ovoga  :021:

meni baš i ne, ali pratiti ću temu, jer možda konačno pitam za krug,
jednog koji je nedavno kupljen  :mrgreen: