Kawasaki GTR 1400

"Čoro" se vratija doma  :cbanana:

Bliski susret sa Ford Focusom će koštati Grawe osiguranje 17098 kuna  :mrgreen:
 
garfield1974 said:
"Čoro" se vratija doma  :cbanana:

Bliski susret sa Ford Focusom će koštati Grawe osiguranje 17098 kuna  :mrgreen:
ajde,onda se nesto i zaradilo.. :mrgreen:
 
Bubbica said:
Sta uradi sirotoj bestiji  :misli:

Znas onu legendarnu izjavu: Ajme oprosti, nisam te vidila.  :mrgreen:



BTW
Osiguranje jucer isplatilo sve pare + autobusnu kartu do Splita i gorivo u oba smijera  :D
 
garfield1974 said:
Znas onu legendarnu izjavu: Ajme oprosti, nisam te vidila.  :mrgreen:



BTW
Osiguranje jucer isplatilo sve pare + autobusnu kartu do Splita i gorivo u oba smijera  :D
Jos imas pravo i na isplatu za umanjenu vrijednost motora zbog sudara.
 
garfield1974 said:
Znas onu legendarnu izjavu: Ajme oprosti, nisam te vidila.  :mrgreen:



BTW
Osiguranje jucer isplatilo sve pare + autobusnu kartu do Splita i gorivo u oba smijera  :D

Ma sve 5, no nije to trebalo ni biti
Sirota bestija
Samo plastika otisla?
 
Bojnik said:
Lijep pozdrav svima , ja sam sezonu zatvorio sa 75000 km na satu.

Bolje završiti sezonu sa 75000 km na satu nego sa nogom u gipsu.  :mrgreen:

Uuuu, biti ce tesko odrzati korak sa tobom  ( ja sam na 76000 ) (y)
 
Kada nisu dosta tri kofera, onda se doradi mjesto i za veliki četvrti kofer.... zanimljiv dodatak
 
Eh,kad sam imao gpz 900 R proputovao sam cijelu Hrvatsku i jedan dio Evrope.Sad kad gledam ove pile naspram gpz to su svemirski brodovi.Nekak u magli se sječam da sam ga prodal sa 65000 milja a nisam mjenjal fazni lanac.Nepoderiva čudovišta.

 
Bojnik said:
Kada nisu dosta tri kofera, onda se doradi mjesto i za veliki četvrti kofer.... zanimljiv dodatak

Da, ovo sam već vidija na nekom forumu, zanimljivo. Osobno nikad to nebi stavija, ka ni prikolicu.
Jbga, ako je već došlo do toga da mi triba prikolica onda cu radije autom.
BTW, nadam se da je stavija kakav protuuteg naprid  :mrgreen:
 
protman said:
Eh,kad sam imao gpz 900 R proputovao sam cijelu Hrvatsku i jedan dio Evrope.Sad kad gledam ove pile naspram gpz to su svemirski brodovi.Nekak u magli se sječam da sam ga prodal sa 65000 milja a nisam mjenjal fazni lanac.Nepoderiva čudovišta.

Reka je meni barba Blaz (na 76,000 km) da se mašina taman lipo razradila  :mrgreen:
 
Usporedbe radi, prijatelj vozi Z750S. Na 96 000 km prvi put ŠTELANI ventili, mašina provjerena, poklopac vraćen i sad kotrlja preko 100 000. Jedini zahvat van redovitih servisa je propišani semering prednje vilice i pokoja žarulja, koliko ja znam. Kad je na tome tako, onda je u slučaju 1400 ccm i 150 konja na tu zapremninu motor vjerojatno "neporediv", posebice kad se sjetim onog testa u Motorradu , gdje su, ako se ne varam, u 100  :misli: dana natukli 100 000 km i zaključili da se tek razradio  :mrgreen:. U svakom slučaju, GTR mi je  (y)

P.S. Evo i slika da ne bilo da serem  :mrgreen: