Kawasaki Versys 650

u jedan post ti stane 4 fotke ... ;)

ako se bude ponovilo, morat ću ti brisati ... ;)
 
Bravo,pokušao sam ali mi prelazi ukupnu dozvoljenu veličinu slike. Slike inače odmah prebacujem s mobitela pa je mogu samo izrezat neznatno, nisam registriran na nijedan servis za upload, a ti evo objasni postupak pa ćemo ih pobrisat a ja ću ih svrstat u jedan post kasnije, nije problem, meni odgovara da su zajedno.
 
Ako gledaš 4cyl zašto ne pogledaš Suzuki Bandit 650S?
....i, jel bi možda prodao crash bar sa Versysa?
 
maredo said:
Ako gledaš 4cyl zašto ne pogledaš Suzuki Bandit 650S?
....i, jel bi možda prodao crash bar sa Versysa?
Dobro i to sam istina gledao, ali o tom po tom. Ne bi prodavao crash bar, sve bi to išlo u kompletu ako se ipak odlučim na prodaju, samo sam htio načet tu temu pošto pošto sam neodlučan a i nemogu odredit cijenu za versysa. Nebih htio bubnit nešto veliko a zbog sveg uloženog i novca kojeg sam dao ne mogu ga dat jeftino.
Osobno, versys mi je puno vozniji i ugodniji od bilo kojeg sličnog u klasi al kao da sam ga se zadovoljio u par mjeseci druženja.
 
Ja sam svog prije godinu dana platio 3500, abs model, kofer, viši kappa vizir, bisage, maglenke, 12V utičnica, nove gume i registriran još 8 mjeseci. Imao je 25k km...ona dva crna u njuškalu za 3800 i 4000 su još od tada tamo....sa svime time što si stavio na njega ako dobiješ 3500 možeš biti sretan ko malo dijete, možda bi bilo malo više da je početak sezone...
 
maredo said:
Ja sam svog prije godinu dana platio 3500, abs model, kofer, viši kappa vizir, bisage, maglenke, 12V utičnica, nove gume i registriran još 8 mjeseci. Imao je 25k km...ona dva crna u njuškalu za 3800 i 4000 su još od tada tamo....sa svime time što si stavio na njega ako dobiješ 3500 možeš biti sretan ko malo dijete, možda bi bilo malo više da je početak sezone...
Moja baba ima 93 i vadi krumpire motikom a meni 42 i nemogu je pratit frezom i  svaki sam mijesec u doktora, nije sve onako kako vidiš. Vjeruj mi, svaki dan se iz kreveta digne jedan koji nešto kupuje i svaka stvar čeka upravo svog kupca. Ja sam to iskusio, bitno je ds čovjeku nije hitno, a meni nije hitno, razmišljam to rješit do iduće sezone. Pratimo manje više svi oglase i ima versysa od 3500 do 4500 i to diktira niz detalja. Nije to kupit motor promijenit ovo/ono zbrojit uloženo i formirat cijenu. Tako sam i ja mislio kad sam ga kupio, al iziđe to više nego planiraš. Vjerovatno većina na forumu zna da nije lako naći dobar motor od prvog vlasnika, al normalna vlasnika koji je pazio na motor i nije ga vrtio u okretaje, palio gume i dizao na zadnji i šta ja znam. Ovaj nije prešao  5000 okretaja, takav je bio vlasnik. U nas kažu ako ne platiš kurvu jesi doktora, zato tih 500 eura u konačnici ne znači ništa.
Nedam ovam motor za 3500. Šta se to dobra može uzet za 3500-4000, samo gore od ovoga.
Nisam inače mislio pisat samo o svom motoru, nego eto čut mišljenje ovdje od nas vlasnika koliko uopće vrijede ti versysi danas, odnosno koliko bi pitali da ih se odlučite rješit.
 
klasa optimist :), ako budeš tražio 4000 vječno će biti tvoj :021:. Ponudi 4000 ovima što prodaju sa 4 cilindra i traže 5000 pa ćeš vidjeti kako mijenaju mišljenja. Za 4000 se može kupiti solidan motor do 750 cm i negdje do 2009-2010 god.
 
Ja ga ne kupujem samo ti govorim kako stoje stvari, što se mene tiče dabogda ga prodao za 5000...zvuk ti se nije trebao sviđati od prvog dana i svaki drugi kojeg kupiš će opet pitati ulaganje + novi trošak prijenosa, tako da nakon što si ovog posložio tip top uživaj u njemu, dobar je to motor...
 
maredo said:
....i dobio sam neki metalni cvrčak kod dodavanja gasa, čini mi se kao da dolazi od auspuha...
Bok maredo, taj cvrčak iz auspuha je onaj lim u cijevi, gdje se dvije grane spajaju u jednu prije ulaska u auspuh.
Ja sam si to zavario prošle godine i od tada je opet sve normalno. (y)
Ako ti počne sve jače i jače zvonoti, skini grane i lupi rukom par puta za redom po tom ( spoju-Y ) i čuti ćeš ga kako zazvoni unutra.
Inače sam ga jednom skinuo, pa opet stavio, jer ništa nisam našao. Tada sam mislio da zvoni u loncu i grane nisam dirao.
Ali sam zamjenio lonac, a zvonjava je i dalje ostala. Tada sam odmah našao grešku.
Možda nekome zvecka u loncu, al meni je zvonio taj lim u granama.
 
Super Jura said:
Krivo :wink:
Slažem se u potponosti. Za te novce recimo može kupiti solidnu Yamahu fz6 s2. Dobit će taj zvuk od 4 cilindra ali je zato položaj sjedenja za mene neudoban, a da ne govorim da je to mrtav motor sve dok ga ne digneš u visoke okretaje što je i bio razlog zašo ga nisam kupio.
 
za 3500-4000 s2, možda negdje u privatnom aranžmanu od ljudi koje ne poznam. Možda se negdje i krije takav. Gledam oglase na njuškalu i tamo nema ni jedan.
Što se tiče položaja sjedenja i snage u niskim okretajima upravu si, probao sam jedan takav.
 
geronimo43 said:
klasa optimist :), ako budeš tražio 4000 vječno će biti tvoj :021:. Ponudi 4000 ovima što prodaju sa 4 cilindra i traže 5000 pa ćeš vidjeti kako mijenaju mišljenja. Za 4000 se može kupiti solidan motor do 750 cm i negdje do 2009-2010 god.
Da, imaš slučajnih kupaca kao recimo ja, ti kupe motor bez puno razmišljanja, onako impresioniran nađeš se na određenom mjestu u određeno vrijeme i puf!!
Tako đer postoje i oni koju kupuju isključivo određeni motor i odustaju dok ga ne nađu makar ne vozili ništa cijelu godinu. Neki hoće isključivo versysa, negdje su ga vidjeli, provali i legao im je, ne zanima ih zvuk ili ovo ono.
Kad ja i prijatelj parkiramo fz6 i versysa jedan pored drugog, 80% ljudi pita šta je ovo, pa komentiraju da bi radije imali versysa,  to im je nekako manje napadan motor, pristojniji, mirniji i za finu vožnju, za ljude od od 18 do 60.
 
boobdy said:
za 3500-4000 s2, možda negdje u privatnom aranžmanu od ljudi koje ne poznam. Možda se negdje i krije takav. Gledam oglase na njuškalu i tamo nema ni jedan.

Špica sezone je i sad svi imaju nabrijane cijene, a Njuškalo je ionako lista želja.
Prave prilike se čekaju i hvataju na prepad (mislim na one koje uopće izađu na Nj).