Kawasaki Versys 650

Na kawasakiju sam probao motul i motorex... sad samo motorex dolazi u obzir. Stavit cu ga i u gsxra kad mu istekne garancija
 
Preporuka u Zagrebu za servis/vulkanizera za zamjenu stražnje gume? Da zna što radi i pazi. Ja donesem novu gumu i kotač.

Pitam iz razloga što je frend na jedan servis odfurao svog na zamjenu i preuzeo sa popiganim kočionim diskom.
 
Preporuka u Zagrebu za servis/vulkanizera za zamjenu stražnje gume? Da zna što radi i pazi. Ja donesem novu gumu i kotač.

Pitam iz razloga što je frend na jedan servis odfurao svog na zamjenu i preuzeo sa popiganim kočionim diskom.

098 828 076 Mario
091 9420733 Dario

Burazi što su imali servis u Novom Zagrebu sad imaju Ducati servis u Prečkom i rade izmjene guma,
koliko mi znamo a znamo da kod njih nikad nije bilo problema
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Glupasto pitanje: Da li postoji trenutno na trzistu rabljenih motora bolji motor od Versysa 650 za nekoga visokog 195cm, teskog 120kg tko ide ponovo nakon 15 godina voziti motor? Svasta sam nesto stavio u oglasnicima u favorite, ali se uvijek vratim na Versysa. Jesam li nesto opako zabrijao ili Versys nema neku alternativu u mom slucaju? Da napomenem, Vstrom mi se ne svidja i gledam Versysa 2010-2014 jer su mi ovi noviji malo preobicni i utopili su se u moru slicnih prednjih maski.
 
BMW R1200GS HP :)

Imam i ja 120 kg i ako ces se vozit sam skroz super ali vec u dvoje ne znam.
 
  • Like
Reactions: Nero
95% sam. Gospodja nema bas neku zelju za voznjom na dva kotaca.
Razmisljam i o GS-u, ali mi je tek 40 godina :D
 
Vozio sam Versysa u vise navrata po cijeli dan i mogu reci samo rijeci hvale. Ko biciklica se vozi po gradu i ima dovoljno momenta. Samo mogu reci go for it!

A GS nisam nikada vozio ali vjeruj mi moze se on fino fitiljit po magistrali cak dapace puno bolje od Versysa. Versys hoce dobro zaplivati kada pretjeras u zavojima dok GS stoji mirno i na brzinama 150-160 bez problema. Doduse, gs je skuplji motor odmah za pocetak a ima i elektronike..

Jedino bi Versysu dao prednost kad zivis u manjem gradu sa 3 milijarde auta jer je laganiji i manji..
 
Znaci i ti mislis da Versys nema neku smislenu alternativu za polu-pocetnika mojih dimenzija?
Da, zivim u gradu sa milion auta (Stuttgart) i ne mislim ga sada na pocetku voziti do maksimuma po zavojima. Iskreno, plan mi je sada uzeti nesto cega mi nece biti zao ako mi i padne par puta i nesto na cemu cu se moci opet nauciti voziti bez da vozim sa grcem i strahom od milion konja. Vozio bih ga sezonu-dvije pa onda vjerovatno na GS-a ili nesto slicno.
 
Ma versys je dobar za dugogodisnje vozace kao i pocetnike. Meni je to bas jako drag motor

Edit:

Za kilazu ne brini ako ces biti sam nece ti to puno igrati ulogu..
 
Last edited:
Znaci i ti mislis da Versys nema neku smislenu alternativu za polu-pocetnika mojih dimenzija?
Da, zivim u gradu sa milion auta (Stuttgart) i ne mislim ga sada na pocetku voziti do maksimuma po zavojima. Iskreno, plan mi je sada uzeti nesto cega mi nece biti zao ako mi i padne par puta i nesto na cemu cu se moci opet nauciti voziti bez da vozim sa grcem i strahom od milion konja. Vozio bih ga sezonu-dvije pa onda vjerovatno na GS-a ili nesto slicno.
Di ces s nogama? Jesi probao sjest na koji versys?
 
Naidji pa probaj sjesti...Strom je masivniji i udobniji...;)


Nisam vozio najnoviji Strom ali jesam 2012 i sic nije nista bolji pa usudio bi se reci i losiji od Versysa.Ono najprijed kako god zulja jaja i hrenovku
 
  • Haha
Reactions: stipe_zxr
Nisam vozio najnoviji Strom ali jesam 2012 i sic nije nista bolji pa usudio bi se reci i losiji od Versysa.Ono najprijed kako god zulja jaja i hrenovku
Lako za to...sjedalo se pretapecira...prilagodi...stroj je bitan ako pase... a i kuhac,kolka su tebi joja ka te zulja ... ka ti e sic od Stroma mal...
 
Znaci ipak Versys. Razmisljam i o Crossrunneru ili Traceru 900, ali nekako mi se cini da kod Versysa dobijem najvise za najmanje novaca.
Drugo pitanje: koliko kilometara nije puno za Versysa iz recimo 2013-te? Nasao sam jednoga jako dobrog ali ima vec 52000km na ledjima. Ima li smisla takva kupnja ako ga mislim voziti godinu-dvije? Ono sto ja vidim kao dosta veliki minus je slabija mogucnost dalje prodaje nakon tih par godina, ali to cu jos i progutati ako mi nece praviti probleme radi kilometraze.
 
Znaci ipak Versys. Razmisljam i o Crossrunneru ili Traceru 900, ali nekako mi se cini da kod Versysa dobijem najvise za najmanje novaca.
Drugo pitanje: koliko kilometara nije puno za Versysa iz recimo 2013-te? Nasao sam jednoga jako dobrog ali ima vec 52000km na ledjima. Ima li smisla takva kupnja ako ga mislim voziti godinu-dvije? Ono sto ja vidim kao dosta veliki minus je slabija mogucnost dalje prodaje nakon tih par godina, ali to cu jos i progutati ako mi nece praviti probleme radi kilometraze.
Ta dva ti nisu u istoj kategoriji s versysom 650. To su puno ozbiljniji motori od njega..