Kawasaki Vn900-koliko nas ima?

Ja ide u subotu po kompletnu opremu za njega pa budem slikao kaj sam kupio i kako to na njemu izgleda
ako treba montiram do jutra,,,normalno ako se negde ne zapijem prije  :LOL:
 
super,i mene zanima kako će to sve izgledati.namjera mi je isto vn 900.pa u louis po dodatnu opremu.baš me zanima dali ćeš sve što trebaš odmah moći i kupiti,odnosno,dali imaju na lageru :)
 
A kaj misliš da su sve pokupovali,,nisam nikad bio u louisu i nadam se da nebudem razočaran.
Ako ima koga ko je često tamo, nek vele kolko robe ima i dali imaju dobar lager.
 
Evo mislim kupit ovo:
http://www.louis.de/_10a7916a7d43076dcbdaff8a08f1220d76/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=&wgr=0&origin=bikedb&MARKEN_ID=7&CCM=5&typ_id=VN900CLASS&list_total=37&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10006370
http://www.louis.de/_10a7916a7d43076dcbdaff8a08f1220d76/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=&wgr=0&origin=bikedb&MARKEN_ID=7&CCM=5&typ_id=VN900CLASS&list_total=37&anzeige=0&page=3&artnr_gr=10022105
http://www.louis.de/_10a7916a7d43076dcbdaff8a08f1220d76/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=&wgr=0&origin=bikedb&MARKEN_ID=7&CCM=5&typ_id=VN900CLASS&list_total=37&anzeige=0&page=3&artnr_gr=10005111
http://www.louis.de/_10a7916a7d43076dcbdaff8a08f1220d76/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=150&wgr=837&list_total=145&anzeige=0&page=0&artnr_gr=204754
http://www.louis.de/_10a7916a7d43076dcbdaff8a08f1220d76/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=520&wgr=220&list_total=26&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10025553

I fakat se nadam da sve to imaju  :misli:
 
sve osim kacige plus nosaš iza sissya i mene zanima.pa vidi situaciju pa mi makar na pp znaj javit,važi rista? (y)
 
A kaj da ti javim?
Dali sam kupil ili kak izgleda kad se namontira
rista :LOL:
 
Ma juri to cudoviste i vise ma da nema potrebe za jurnjavom.Ja sam svome montirao kompl. otvorene grane sa podesavajucim topovima,sad imam osjecaj da je jos kurazniji.Ostavio sam normalno lambde na njemu tako da se mapa vrlo malo mijenjala.Za sada sam mu dodao duple farove, bisage sa nosacima,rearrack,sissibar,retrovizore sa natpisom i pomalo sitnijih ukrasa.Za ovu sezonu imam u planu jos kojesta,videt cemo.Inace presao sam od Svibnja `07 do sad cca 7000 km.Prezadovoljan sam.Saljem vam sliku u privitku kad je pila bila jos njufer sa 30 km na satu.Pozdrav i pohvala za inicijativu. Macko
 
ako nije tajna kolko su te koštali topovi i di si ih kupio?
i daj malo noviju sliku, na ovom nema ništa  :D
 
k1d said:
nisam neki ljubitelj ovakve vrste bikea ali jednom sam probao voziti čisto iz kurioziteta vn 800 i promijenio sam mišljenja u:kad mi dosade sportive def si kupujem tako nešto vožnja je više nego uživancija (y)  (y)  (y)

A Vn900 je gabaritima još veći, jedan moj lega ga ima i kad parkiramo jedan pored drugog kao da su tata i sinek  :LOL: :LOL:
U pravu si, uživancija je zagarantirana, nema živčanosti, stresa, samo vozač, motor i cesta  (y)
 
veliki said:
ako nije tajna kolko su te koštali topovi i di si ih kupio?
i daj malo noviju sliku, na ovom nema ništa  :D


made in inox d.o.o u vkci...ostalo neka "cika" marin kaze...  :mrgreen: (y)
 
veliki said:
ako nije tajna kolko su te koštali topovi i di si ih kupio?
i daj malo noviju sliku, na ovom nema ništa  :D
topovi su radjeni kompl. sa granama.Po zamisli napravljeni su tako da se buka moze korigirati na nacin da se ulosci izvade te pozelji dodaje ili oduzima izo. vuna.Na taj nacin ostaje protok konstantan,odnosno isti,a zvuk se mijenja po zelji.proracuni koje smo radili prije izrade ukazuju na povecanje snage motora u iznosu od cca 15ks.Cinjenica opet je da nakon montaze VN postize brzinu od 195km/h,a isto tako sam primjetio da je zivlji pod guzom,tj oce se otet i na nizim obrtajima.Sto se samog izgleda tice malo jemoglibi reci cudan,ali to je jos uvijek radna verzija.Mozes pogledati na forumu/prerade/auspusi KAWA VN900.,objavio ih je majstor Schile "Zvonko Situm"iz vrata Hrvatske (VK),koji ih je i napravio.Sto se tice cijene to prvenstveno trebas sa majstorom kontaktirati,a mene osobno su kostali cca 700€.Ja sam osobno vrlo zadovoljan sa postignutim rezultatima vezano i za potrosnju kako i rad motora a i dobivene performanse.Hocu reci da kad za primjer uzmem "COBRA" proizvodjaca koji nudi samo topove bez grana za 900€ koji nemaju mogucnost podesavanja mislim da je ovo u najmanju ruku korektno od majstor Schileta.Na cijenu od 900€ treba svakako dodati i carinu+pdv.Ako te nesto jos vise oko topova zanima posalji mi broj mob. na mail pa cemo se cuti.
 
mravac said:
Eto da i mi ponosni vlasnici Vn900 imamo svoj kutak za razmjenu raznih informacija, iskustava, ideja oko dotjerivanja izgleda, pouzdanih servisa i sveg ostalog....

Stoga koliko nas ima??

1. mravac - Slatina
2. Superx ( Zlaja ) - Đakovo
3. Zlajin "Frend iz BM"
4. veliki - med Murom i Dravom
5. Grbac - Požega
6. Independent ( Iko ) - Požega ( uskoro )
7. Simba - Vinkovci
8. Nino - Vinkovci
9. Marin - Vinkovci
10. Simba MY WAY - Bilje
11. piva - Rijeka
12. ? - Rijeka
13. Domagoj - N.Gradiška
14. Mackov - Vinkovci
prijatelju izgleda da je doslo do greske Marin iliti Macko je ista osoba.Ono "v" kod Mackov je visak,a pojavio se prilikom prijave na forum.Sory
 
Mackov said:
prijatelju izgleda da je doslo do greske Marin iliti Macko je ista osoba.Ono "v" kod Mackov je visak,a pojavio se prilikom prijave na forum.Sory


U redu je, ispravljeno  (y)
 
A da li ima još za kupiti novi VN 800?
 
Evo stigli mi doma i malo smo razočarani jer nismo kupili pola toga.
Vela da vjetrobran, nosače bisaga, crash bar, i naslon treba naručiti jer ih se jako malo prodaje pa nemaju na lageru.
Tako da smo sad naručili i idemo po njih kad nazovu, vele oni da kroz dva tjedna mora stić.
A dobro nije nam daleko :mrgreen:
Kupili smo dvoje hlače čizme i one bisage za 49 ojra. Malo je gruba koža pa su zato jeftine.
Evo to je to, kad roba stigne javim i poslikam.
 
veliki said:
Evo stigli mi doma i malo smo razočarani jer nismo kupili pola toga.
Vela da vjetrobran, nosače bisaga, crash bar, i naslon treba naručiti jer ih se jako malo prodaje pa nemaju na lageru.
Tako da smo sad naručili i idemo po njih kad nazovu, vele oni da kroz dva tjedna mora stić.
A dobro nije nam daleko :mrgreen:
Kupili smo dvoje hlače čizme i one bisage za 49 ojra. Malo je gruba koža pa su zato jeftine.
Evo to je to, kad roba stigne javim i poslikam.
Neznam gdje si isao u Louis i dali sa najavom ili bez?U Münchenu imaju veliki lager i sve sto sam dosad trazio imali su odmah.Najbolje je u svakom slucaju prije puta nazvati i provjeriti,da se nebi vozio djabe.