Kawasaki Vn900-koliko nas ima?

hm,original kawa vn:vjetrobran 3690
                          sissy bar  3220
            nosači bisaga            612
                            bisage    2000
                                  ---------------
                                        9522,00
odem do pule :)
 
To sam ti napisao cijene sa carinom, a još smo si kupili u tu cijenu i hlače i čizme.
Tak da nemaš kaj razmišljati, samo prije nekak naruči da se ne voziš badava. (y)
 
furio said:
tako ću i napraviti.jedino,pitanje:sva ta oprema je istog modela ili možeš birati.?

tu pogledaj , ima više modela pa odaberi koji ti se više sviđa ili kolko imaš love.
http://www.louis.de/_3043b7ee0d8a1624d8c31be11e172df816/index.php?topic=list&article_context=bikedb&anzeige=0&CONTENT=shop&MARKEN_ID=7&CCM=5&typ_id=VN900CLASS
 
pozdrav!
vn 900 bi mogao biti moj izbor no kaj ekipa misli o tom motoru za početnike jer to jesam. da ga nabavim ili da počnem s nekim lakšim. do sad sam vozio samo tomos automatik, a i to je bilo prije više od 15 godina.
 
(y) Pozdrav-- Da ja biram ja bih poceo manjim i laksim.. Sve zavisi koliko godina imas? VN 900 je motor - i to motor (sto tezinom , sto duzinom) mada mu je voznost fenomenalna.. Ali svatko zna svoje--. (y)
Naravno ako ga kupis neces pozaliti ni jedne sekunde.  (y)
zlaja
 
Stvar je u tome kaj ja već imam 30 godina i ove godine od motora nista zbog financija.Znaci s vremenom sam tijesan. A kaj bi bilo dobro vozit za pocetnike?
 
evo,već par dana kako sam postao vlasnik vn900.prvi dojmovi fenomenalni.hvala svima na savjetima :)
 
Naravno da ti nemože i nesmije biti žao,,,jer to je best by (y)
Morali bi se negdje naći i napraviti malu vožnju.
 
Jako teško jer imam puno obaveza na faksu tak na ove godine ne.
Ali planiram na ljeto turu po istri napraviti.. (y)
Daj mi reci ako si bio na kojoj dužoj turi i kako je dupe reagiralo na sjedalo :misli: :mrgreen:
 
Ajd da vidimo kolko ima MEĐIMURCI,ZAGORCI iPODRAVCI sa VN-om.
Zakaj se i mi nebi malo grupisali neki vikend? (y)
 
dosad sam napravio najduže 100 km u šusu.non stop je kiša.u subotu sam izvozio 170km sa zaustavljanjem na guzzi susretu.ukupno imam 350 km.prije sam vozio nevadu.vn je po meni mekši,nema vibracija na volanu,a dupe je sasvim ok.to su prvi dojmovi :wink:
 
Znači za do mora misliš da bude dobro za guzicu=)
ja se spremam sa boljom polovicum u istru u 8 mjesecu,,ima da se zapalimo u odjelima=)
 
ma" bude" super.mora biti,čim ideš na more :Dkolkiko si ti napravio?e da,naručio sam i opremu
 
Eto i mene u temu nakon dugo vremena  :mrgreen:

2veliki Tražio sam te u Bukovcu, si bio?  :misli:
 
Bil sam parkiran odma iza šatora di se klopalo, prema ulazu.
Ljudi su slikali vn-a, da nemožeš vjerovati :LOL:
Ja i cura smo umirali od smjeha.
Kad dođu dva u suzuki kožnim kombinezonima i slikaju ko ludi,,,hehehehehe