Kawasaki ZZR 1400

Max2007 said:
Bog! Prijatelj ima Puigov Racing Screen! Čovik ima oko +/- 190 i jako je zadovoljan sa njime a viruj mi jurcali smo se na brzinama iznad 250 kmh i nije se ni saginja dok san ja leža na rezervaru!
Šta se tiče izgleda nije loše, ali to je pitanje osobne prirode!!!!!


Puig ima po mojem jako dobar izgled i cuo sam da su dobri ali oni rade samo racing,makar i racing je sigurno bolji od orginala. :mrgreen:
 
vzblade said:
Puig ima po mojem jako dobar izgled i cuo sam da su dobri ali oni rade samo racing,makar i racing je sigurno bolji od orginala. :mrgreen:
pozdrav prijatelju,drago mi je što si se priključio temi  (y)
usput,kad se vidimo i jesi piknuo "brotherse" ? :mrgreen:

što se tiče vjetrobrana ja ti imam ovakav GIVI kao na slici i dam ti ga na probu ako hoćeš....samo trebaš doći u Slavoniju !
kad sam sam na motoru još je i OK ali u dvoje mi pravi čudne "turbulencije" oko kacige i uopće se nije ugodno voziti...
završna obrada mu je talijanski šlampava(nek se nitko ne uvrijedi :mrgreen: ) i uopće ne izgleda lijepo na motoru,ne sjeda fino u plastiku oklopa,pojavi se veliki "luft" između vjetrobrana i plastike  :palacdolje:
čak sam i rupe za vijke na njemu morao malo "prilagoditi" bušilicom da bi ga uopće namontirao...

orginal je orginal i mislim da nema boljeg od njega....ipak je on bio u zračnom tunelu :D ... meni je s orginalom OK do 180 a poslje malo spustim glavu...
u krajnjem slučaju kome smeta vjetar postoji rješenje koje su ljudi odavno smislili.... AUTO  :mrgreen:


 
GSX 1402 said:
i di to ima za kupiti  :mrgreen:
na e bay - u , ima više proizvođača,najjeftiniji,od HELIBARA  ( www.helibars.com ) koji su mi ujedno i najljepši,malo puno koštaju,oko 550 kn s dostavom ako prođe bez carine i PDV-a! 
mislim da bi se to dalo istokariti i u vlastitoj režiji!  :mrgreen:
 
Evo i mog odgovora ja sam stavio od MRA oni inače rade za Kawasaki. S touring vjetrobranom sam pre zadovoljan mogu se voziti 180-200 Km/h bez saginjanja,a visok sam 1.85. Samo je i pitanje ne samo vjetrobrana nego i kacige koju nosiš prije sam imao Nolan N 102 i nisam uopće bio zadovoljan jer kaciga baš i nije aerodinamična,a vjetrobran baca vjetar ravno od vizira pa na gore. Sada nedavno sam kupio Schuberth C3 i sad je to to. Apsolutno ga prporučam svima posebno,ako idu na duže vožnje samo neka obrate pozornost na kacigu koju nose da ne bi krivili vjetrobran.
 
BIKERZZR1400 said:
Samo je i pitanje ne samo vjetrobrana nego i kacige koju nosiš prije sam imao Nolan N 102 i nisam uopće bio zadovoljan jer kaciga baš i nije aerodinamična,a vjetrobran baca vjetar ravno od vizira pa na gore. Sada nedavno sam kupio Schuberth C3 i sad je to to. Apsolutno ga prporučam svima posebno,ako idu na duže vožnje samo neka obrate pozornost na kacigu koju nose da ne bi krivili vjetrobran.

Da i kaciga je bitna,kolega na FJR-u1300 nakon što su mu ukrali onu prvu verziju shuberta kupio C3 i izaziva mu nesnosne turbulencije sa bukom niskih prodornih tonova bez obzira na brzinu i koji položaj postavi vjetrobran :?.
 
To me jako čudi vjerojatno obzirom da FJR ima relativno ravnu šajbu pa mu stvara pritisak od ispod dok na ZZR-u udara ravno od naprijed.
 
Silvio said:
pozdrav prijatelju,drago mi je što si se priključio temi  (y)
usput,kad se vidimo i jesi piknuo "brotherse" ? :mrgreen:

što se tiče vjetrobrana ja ti imam ovakav GIVI kao na slici i dam ti ga na probu ako hoćeš....samo trebaš doći u Slavoniju !
kad sam sam na motoru još je i OK ali u dvoje mi pravi čudne "turbulencije" oko kacige i uopće se nije ugodno voziti...
završna obrada mu je talijanski šlampava(nek se nitko ne uvrijedi :mrgreen: ) i uopće ne izgleda lijepo na motoru,ne sjeda fino u plastiku oklopa,pojavi se veliki "luft" između vjetrobrana i plastike  :palacdolje:
čak sam i rupe za vijke na njemu morao malo "prilagoditi" bušilicom da bi ga uopće namontirao...

orginal je orginal i mislim da nema boljeg od njega....ipak je on bio u zračnom tunelu :D ... meni je s orginalom OK do 180 a poslje malo spustim glavu...
u krajnjem slučaju kome smeta vjetar postoji rješenje koje su ljudi odavno smislili.... AUTO  :mrgreen:

Pozdrav i tebi.Meni je drago da imamo konacnu temu. (y)
Brotherse nisam jos kupio iskopao sam jos nesto pa cekam informacije. :mrgreen:
Vidimo se najvjerojatnije u drugoj polovici 8mj,sad sam se malo prije vratio iz Varazdina tj Vinice bio sam na susretu MK Bombelles.
Givi onda necu niti isprobavat ako je tako kao sto si napisao jer ako u dvoje pravi turbulencije onda nista a i obrada izgleda nije nesto.
Sad sam preko vikenda napravio ca 2300km i sa orginal vizirom je do 180km/h OK kako si i napisao a poslije glava dolje. :D
Jedno pitanje u par navrata kad sam stavio kljuc u bravu i dao kontakt mi se na displayu pojavi natpis "IMMOBILIZER ERROR"!!!!!!!!!
Poslije jednostavno izvadim kljuc ponovo dam kontakt i onda je sve ok.Jasno mi je o cemu se radi ali me interesira dal je neko od vas imao slican problem??
 
Imamo temu a mogli bi i neko okupljanje napraviti, pa da složimo konjicu na hrpu  :mrgreen:
 
vzblade said:
Ja sam za. (y)
Javite samo mjesto i vrijeme. :mrgreen: :mrgreen:
1.8 er 6 se nalaze u Čigoću selu roda.
Možemo im se i mi pridružiti, cugica, klopica i dogovori za neke buduće vožnje i okupljanja  :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
1.8 er 6 se nalaze u Čigoću selu roda.
Možemo im se i mi pridružiti, cugica, klopica i dogovori za neke buduće vožnje i okupljanja  :mrgreen:

Onda nazalost nista od mojeg dolaska ja sam tek od 15.8. na godisnjem.
 
vzblade said:
Onda nazalost nista od mojeg dolaska ja sam tek od 15.8. na godisnjem.
To je bio samo prijedlog, u svakom slučaju nešto treba dogovoriti  (y)
 
GSX 1402 said:
To je bio samo prijedlog, u svakom slučaju nešto treba dogovoriti  (y)

Sve ok,nije meni problem doci pa makar na dva dana ako se vi doma uskladite ja cu se naravno probati prilagoditi. (y)
Kolko je uopce ZZRa kod nas prodano ima kakav podatak??
 
vzblade said:
Jedno pitanje u par navrata kad sam stavio kljuc u bravu i dao kontakt mi se na displayu pojavi natpis "IMMOBILIZER ERROR"!!!!!!!!!
Poslije jednostavno izvadim kljuc ponovo dam kontakt i onda je sve ok.Jasno mi je o cemu se radi ali me interesira dal je neko od vas imao slican problem??


jednom mi se to pojavilo,isto kao i kod tebe,kad sam ponovno dao kontakt sve je bilo ok,ključ od motora bi trebalo nositi odvojeno od ostalih ključeva a pogotovo od onih ključeva koji su također kodirani..
najbolje da je sam na nekom privjesku kako ništa nebi ometalo komunikaciju između antene na motoru i transpondera u ključu..
 
Nije mi se to s ključem još nikad desilo. Dario iz KMS-a mi je rekao da držim ključ dalje od svega i mobitela i ostalih kodiranih ključeva. Što se tiče nalaženja bilo bi super samo što mene nažalost nema do između 5-10.8. Ukoliko se nađete želim vam dobru zabavu.
 
vzblade said:
Sad sam preko vikenda napravio ca 2300km i sa orginal vizirom je do 180km/h OK kako si i napisao a poslije glava dolje. :D

kako je i Ante rekao jako je bitna kaciga a ja bih rekao da kaciga znači bar 80% za ugodnu vožnju na bilo kojem motoru..
mane neke kacige najbolje osjetiš na duljem putovanju i onda ti "sitnice", koje u nekim kraćim vožnjama ni ne primjećuješ,na duljem putu doslovno pokidaju živce!
isprobao sam ih dosad oko 4-5  komada raznih modela i raznih proizvođača i svoju sam sreću pronašao u Schubertu S1,kaciga je zbilja ono što bi treba biti,tiha,ugodna,ne magli,dodatni vizir za sunce itd...nosim ju 2 godine i imam samo riječi hvale za nju..

vrlo bitan detalj u cijeloj ovoj priči oko vjetra na motoru je i sama fizička pripremljenost vozača,ako je čovjek totalno fizički neaktivan,(uredski posao i cjelokupan stil života s malo kretanja) a puno nas je takvih i onda napraviš putovanje motorom od 2- 3 000 km...naravno da mora bolit svaka dlaka a gdje neće vrat ili ruke i sve drugo što najviše trpi u vožnji na motoru...
 
E pitanje za vas koji putujete sa min 3 kofera  :mrgreen: i balastom(suvozacem-icom), kak vam je na duze ture (500+ km) udobno, neudobno, zamorno, dupe otpada?!?
 
DacMan said:
E pitanje za vas koji putujete sa min 3 kofera  :mrgreen: i balastom(suvozacem-icom), kak vam je na duze ture (500+ km) udobno, neudobno, zamorno, dupe otpada?!?
pa kad smo išli u Kuterevo, nisam baš primjetio da sjediš na koferu :mrgreen:
 
DacMan said:
E pitanje za vas koji putujete sa min 3 kofera  :mrgreen: i balastom(suvozacem-icom), kak vam je na duze ture (500+ km) udobno, neudobno, zamorno, dupe otpada?!?
50 ili 500 isto, zzr je udoban motor  :mrgreen:
 
Covjek je spomenuo i suvozacicu  :mrgreen: