Kawasaki ZZR600D '90, prerada, restauracija, dorada, brate mili sve po malo :-)

crna71 said:
imamo isti motor istog godišta i sve smo detaljno pročitali , puno truda mora se priznat , više smo da je u originalu al stvarno si si dal truda  (y)

Drago mi je kaj ti se svidja moja interpretacija  :D

Razmisljao sam i o restauraciji kompletnoj ali mi se nikak nije svidjal prednji ovjes, troma ciklistika, i za moj ukus, prenizak polozaj ajedenja, previse tezine na rukama, a posto jako vesto sa sobom imam suvozacicu bilo je bitnno da se moze nasloniti iza na naslon, spavati i tak to  :D adefinitivno mi je bitno da imam dobre kocnice i malo veci razmak od tla da mogu bezbrizno putovat po makadamu, bez straha da megdje zapnem, strgam ralicu i tak to  :D

Kak si ti zadovoljna sa svojim bajkom, kak te sluzi?
 
crna71 said:
imamo isti motor istog godišta i sve smo detaljno pročitali , puno truda mora se priznat , više smo da je u originalu al stvarno si si dal truda  (y)

Ovo je bila moja prvotna ideja s tim motorom, trebal je ovak izgledati, ali je bilo skoro nemoguće nabaviti originalne oklope, zamjenske led žmigavce i slične điđe za ovaj model pa sam odustal na kraju :)

lala.jpg
 
aposaric said:
Drago mi je kaj ti se svidja moja interpretacija  :D

Razmisljao sam i o restauraciji kompletnoj ali mi se nikak nije svidjal prednji ovjes, troma ciklistika, i za moj ukus, prenizak polozaj ajedenja, previse tezine na rukama, a posto jako vesto sa sobom imam suvozacicu bilo je bitnno da se moze nasloniti iza na naslon, spavati i tak to  :D adefinitivno mi je bitno da imam dobre kocnice i malo veci razmak od tla da mogu bezbrizno putovat po makadamu, bez straha da megdje zapnem, strgam ralicu i tak to  :D

Kak si ti zadovoljna sa svojim bajkom, kak te sluzi?
moj je 1990 crno plavi , originalnih 84 .000 km , naravno do šarafa u originalu , stanje savršeno , za ženu savršen i bez mana  (y)
 
fenomenalan rad ,stvarno se vidi da si si dao truda (y)
jedino mi nije jasno zakaj nisi ramu plastificiral kad je već bila pjeskarena (y)
 
(y)
mac.airbrush said:
fenomenalan rad ,stvarno se vidi da si si dao truda (y)
jedino mi nije jasno zakaj nisi ramu plastificiral kad je već bila pjeskarena (y)

Oj  (y)

Ma ja sam bas htel mat crni bajk i nitko tko plastificira nije delal mat boju, a kak sam ja nekakav slobodni umjetnik, htel sam sve solo prefarbati, malo da se praksam. Kada gledam iz danasnje perspektive, definitivno bi bilo pametnije i jeftinije da sam dal plastificirati bajk, ali onda ne bi bilo onog zadovoljstva da sam celi projekt sam odradil :mrgreen: ma tesko je to za objasniti, jednaki mi je gust da ja sam slazem svaki saraf na motoru, reparatura kocnica, stelanje ventila i karburatora kolko i sam voznja i struganje zavoja, zapinjanja u blatu i snijegu, otkopavanja i tak to, sve me jednako veseli  (y)
 
Tvrle said:
jebate, kao kad citam knjigu kojoj ne zelim da dodje kraj  (y)

Ha ha ha ha ha, drago mi je da ti se svidja moje literalno neumijece :mrgreen: fakat volim trkeljati tak pizdarije zbrckane, pomaze mi da se malo poslozim u glavi  (y)

Definitivno uskoro slijedi epilog i nadam se sretan svrsetak ove erotske pjesmice :mrgreen:
 
Svaka čast na trudu, vidi se da imaš volje .... Glavno da tebi odgovara i tak ga ti voziš, kolko su ti uzeli za opletena crijeva i kolko si ih čekal ???
 
Munjen si ko'  šlapa  ... :mrgreen: :LOL:

Tak da je ovo prokleto zanimljivo za čitat... da razmisliš o pisanju nekog putopisa ?


svaka čast na trudu... (y)

 
tomi_zg said:
Svaka čast na trudu, vidi se da imaš volje .... Glavno da tebi odgovara i tak ga ti voziš, kolko su ti uzeli za opletena crijeva i kolko si ih čekal ???

Oj  (y)

Creva sam cekal cca pol sata, mislim da je bilo cca 100 kuna po komadu, ne sjecam se, prije vise od godinu dana sam ih kupil, razlika izmedju 24 godine starih gumenih i ovih na rucici nebo i zemlja  (y)77
 
danijel044 said:
Munjen si ko'  šlapa  ... :mrgreen: :LOL:

Tak da je ovo prokleto zanimljivo za čitat... da razmisliš o pisanju nekog putopisa ?


svaka čast na trudu... (y)

Ha ha ha, drago mi je kaj ti se sviđa :)

Ma prije sam stalno nekakve putopise trkeljal, sam kaj mi se ne da baš često a i kak stalno nekam pičim, niti ne stignem :)

Evo ti par linkova pa ak faaaaakat nemaš kaj pametnije za delat moš si škicnut :)

1. Singlespeed biciklom na more:

1.dio  http://www.dropbike.com/singlespeedom-na-more/#more-2541

2. dio http://www.dropbike.com/singlespeedom-na-more-part-ii/

2. skuterom po zimi malo đir po balkanu:

http://www.motocikli.com/forum/index.php?topic=5938.0

3. Motorom po Alpama, Italija, Švica, Francuska, Monaco i taj kvart :)

http://www.motocikli.com/forum/index.php?topic=8538.0

4. video, jedrilicom preko Atlanskog oceana - Karibi do Italije, 50 dana zajebancije :)

http://vimeo.com/74368655

Imam doslovce na tone takvih pizdarija :)

(y)
 
aposaric said:
Oj  (y)

Creva sam cekal cca pol sata, mislim da je bilo cca 100 kuna po komadu, ne sjecam se, prije vise od godinu dana sam ih kupil, razlika izmedju 24 godine starih gumenih i ovih na rucici nebo i zemlja  (y)77

Hvala za info, upravo me ta razlika otprilike istih godina i zanima.
 
Ma da, mislim da se na novom motoru ne bi tolko kuzila razlika izmedju opletenih i gumenih creva, al na ovim starim ragama je ovo vise safety feature, ne vjerujem bas gumi staroj prek 20 godina  :wink:
 
aposaric said:
(y)
Oj  (y)

Ma ja sam bas htel mat crni bajk i nitko tko plastificira nije delal mat boju, a kak sam ja nekakav slobodni umjetnik, htel sam sve solo prefarbati, malo da se praksam. Kada gledam iz danasnje perspektive, definitivno bi bilo pametnije i jeftinije da sam dal plastificirati bajk, ali onda ne bi bilo onog zadovoljstva da sam celi projekt sam odradil :mrgreen: ma tesko je to za objasniti, jednaki mi je gust da ja sam slazem svaki saraf na motoru, reparatura kocnica, stelanje ventila i karburatora kolko i sam voznja i struganje zavoja, zapinjanja u blatu i snijegu, otkopavanja i tak to, sve me jednako veseli  (y)
Nisi pital na pravom mjestu (y)
 
mac.airbrush said:
Nisi pital na pravom mjestu (y)

Slobodno se zreklamiraj, kaj sve delas i ak su dobre cijene, ziher bim imal jos ovakvih stvari, a i mislim bicikl uskoro obnoviti, pjeskarenje svega, rama, felge i tak to i plastificiranje u bojelu i neke dijelove u kricavo narandjastu

Ak delas takve stvari, mogli bi suradjivati ak su mi cijene prihvatljive  (y)
 
aposaric said:
(y)
Oj  (y)

Ma ja sam bas htel mat crni bajk i nitko tko plastificira nije delal mat boju, a kak sam ja nekakav slobodni umjetnik, htel sam sve solo prefarbati, malo da se praksam. Kada gledam iz danasnje perspektive, definitivno bi bilo pametnije i jeftinije da sam dal plastificirati bajk, ali onda ne bi bilo onog zadovoljstva da sam celi projekt sam odradil :mrgreen: ma tesko je to za objasniti, jednaki mi je gust da ja sam slazem svaki saraf na motoru, reparatura kocnica, stelanje ventila i karburatora kolko i sam voznja i struganje zavoja, zapinjanja u blatu i snijegu, otkopavanja i tak to, sve me jednako veseli  (y)
(y)  kao da sebe čitam  :mrgreen:
a još kad vidim malu šupicu za rad,
puno alkohola dok traje obnova... vidim ima nas još normalnih  :LOL:
 
Pletikosa34 said:
(y)  kao da sebe čitam  :mrgreen:
a još kad vidim malu šupicu za rad,
puno alkohola dok traje obnova... vidim ima nas još normalnih  :LOL:

(y)

A cuj, i ja bi najradje slagal bajk u superopremljenoj garazi, ali se moze i ovak, u vrtu  :mrgreen:  a i kaj da ti velim, sve i sam znas, covjek jaaako ozedni kad puno dela, pa se treba cesto hidrirati  :LOL: