kit za ubrzanje

biber_cros

New member
e ovako zanima me sta je taj kit za ubrzanje jer se puno spominje na ovom forumu aniko nije objesnio sta je to,zanima me kako to izgleda kolko kosta i gdje se postavlja na skuteru.....,pozzzz
 
ajoj koje pitanje :misli:
ovako kit ti je cilindar, klip glava, karike normalno sa vecom kubikazom od serijale, za 50ice je kit 70ccm 80ccm...
znaci skine se stari cilindar klip i karike i stavi se sve drugo...pitaj sta te jos zanima
 
malaguti said:
ajoj koje pitanje :misli:
ovako kit ti je cilindar, klip glava, karike normalno sa vecom kubikazom od serijale, za 50ice je kit 70ccm 80ccm...
znaci skine se stari cilindar klip i karike i stavi se sve drugo...pitaj sta te jos zanima
a to znam sta je,a jel onda moramo promijeniti i klpnjacu i lezajeve na klipnjaci jel moramo radilicu mijenjat jer veci cilinda i veli klip stvaraju i vecu snagu a klipnjaca i radilica to sve mora izdrzat....,pozzzzz
 
sta pitas ako znas...ako stavljas slabiji kit i ako serijska radilica nema puno km onda se ne treba mijenjati,ali uz jaci kit je potrebno mijenjati,radilicu klipnjacu i lezajeve
 
malaguti said:
sta pitas ako znas...ako stavljas slabiji kit i ako serijska radilica nema puno km onda se ne treba mijenjati,ali uz jaci kit je potrebno mijenjati,radilicu klipnjacu i lezajeve
pa znam sta je klip i karike i cilindar nisam znao sta je kit,pa ako moras promijenit klipnjacu i radilicu i lezajeve onda tu dolaze i veca dekla bolji prijenos veca izlazna rupa za ausuh na cilindru,drugi auspuh,po mom miljenju bi trebalo i veci karburator stavit jer dzaba ti veci i klip i cilindar i radilica ako dovoljno goriva ne dolazi u cilindar,jel kolko se najedes tolko i radis., :LOL: :LOL: :LOL: :mrgreen:
 
zasto za termo grupu kazu kit?

kit je svaki neki k... u djelovima koji treba sastavit

:misli:

kit za ubrzanje je i variomat npr. multivar, speed control, itd....  :mrgreen:
 
biber_cros said:
pa znam sta je klip i karike i cilindar nisam znao sta je kit,pa ako moras promijenit klipnjacu i radilicu i lezajeve onda tu dolaze i veca dekla bolji prijenos veca izlazna rupa za ausuh na cilindru,drugi auspuh,po mom miljenju bi trebalo i veci karburator stavit jer dzaba ti veci i klip i cilindar i radilica ako dovoljno goriva ne dolazi u cilindar,jel kolko se najedes tolko i radis., :LOL: :LOL: :LOL: :mrgreen:
majstore, zalij cvijeće i ništa ne diraj, mogao bi kako si krenuo napraviti Hondu vtr :LOL:
 
bubson said:
majstore, zalij cvijeće i ništa ne diraj, mogao bi kako si krenuo napraviti Hondu vtr :LOL:
pa jesam li upravu ili nisam,ja nista ne pokusavam napravit samo sam pitao ovog specijalca sta je kit jer nisam do sada cuo za to....,pozzzzzz
 
biber_cros said:
specijalca
  :x mali jel se ovo na mene odnosi?  :x i daj u jednoj temi pitaj sta te zanima a ne otvarat sto tema
 
biber_cros said:
pa jesam li upravu ili nisam,ja nista ne pokusavam napravit samo sam pitao ovog specijalca sta je kit jer nisam do sada cuo za to....,pozzzzzz
kit ti je svaka vrsta trasformacije...Dakle...komplet necega...koje je lijepo upakirano u kutiju...i gdje uz opsirna uputstva mozes lijepo sloziti i sam. Kod motora svaki kit je tipski...dakle tvornicki je prilagoden za svaki model motora. Gdje u potpunosti odgovara kao zamjenski dio originalnim dijelovima.Evo jedne slikice kita...pa prostudiraj sam... :mrgreen:
 
evo majstore sad moras sve na ovoj slici ljepo poslozit, to ti je nesto slicno kao lego kockice,jel treba objasnit sta su lego kockice :LOL:


uf sad sam previse zlocest ISPRICAVAM SE
 
kaj niko ne zna kaje kit???


kit je skupina djelova za nešto...


dakle imaš KIT za termo grupu... to su vam cilindri glava i to

KIT za usis i gorvio....  lamele, karburator i tak

KIT za prijenos

KIT za ovijes...



jebo vas ss
 
a sta sam ja napisao...kit termo grupa,kit prijenos,kit hladenje...
 
malaguti said:
evo majstore sad moras sve na ovoj slici ljepo poslozit, to ti je nesto slicno kao lego kockice,jel treba objasnit sta su lego kockice :LOL:


uf sad sam previse zlocest ISPRICAVAM SE
napisao sam specijalac jer vidim da i jesi specijalac za motore nisam nista lose mislio ako si ti drugacije skuzi,a lego kockice sam slagao kao mali a ovo je lahko slozit,lakse nego lego kockice jos ovaj kaze da dobijes i upustvo kako se to slaze......,pozzzzzzzzzzz
 
biber_cros said:
napisao sam specijalac jer vidim da i jesi specijalac za motore nisam nista lose mislio ako si ti drugacije skuzi,a lego kockice sam slagao kao mali a ovo je lahko slozit,lakse nego lego kockice jos ovaj kaze da dobijes i upustvo kako se to slaze......,pozzzzzzzzzzz

:nono: Covjeka znam uzivo, a to sto si napisao sigurno nije istina...
Nije ovo forum kao i oni neki tamo kvazi-tuneri i sl., sta nemaju blage veze o nicemu, ima ljudi ovdje koji su u tome, jako jako, i i te kako znaju o cemu govore... :wink:
 
ja bi reko da je, kada je rekao "specijalac", mislio na pozitvno, da čovjek zna poso... ak je mislio nekak drugačije,gadno se zeznio... (y)
 
lale said:
ja bi reko da je, kada je rekao "specijalac", mislio na pozitvno, da čovjek zna poso... ak je mislio nekak drugačije,gadno se zeznio... (y)
pa jebote ovde nesmijes nikoga ni pohvalit odmah te napanu,pa ja sam samo dobro mislio nista lose ozbiljno vam kazem.....,pozzzzzz