KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

linza said:
Hhahaha, kako sam vas snimio  :LOL:

Super, baš nam je drago da smo zapaženi gdje god se pojavimo.  :LOL:  :LOL:  :LOL:

Pa nisi se trebao sramiti, mogao si se doć predstavit...  8)
 
Nisam htio jer ste toliko bili splaseni da vas nisam htio dodatno traumatizirati.

Inace to ide ovako. Udjes u birtiju i pogledas koga ima. Ako sjede neki motoristi onda klimnes glavom i eventualno kazes "Bok", kako su napravili coperasi, nasem stolu  :jesus:
 
Nego, ljudi, vratio nam se Grand Wizard!!!

:hello: :hello: :hello:

:hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura:

:vaga: :vaga: :vaga: :vaga: :vaga: :vaga: :vaga: :vaga:

:bis: :bis: :bis: :bis: :bis: :bis: :bis: :bis: :bis: :bis: :bis:
 
GrandWizard said:
Ekipa, u nedjelju 05.11. ima zatvaranje sezone. Ak nebu *ebeno hladno ili kiša, nađemo se u Pitu u 10,00h. U slučaju jake kiše, vidimo se na 4 kotača.
Obzirom da sam ja ipak jedna obična žena, a žene imaju prednost, kaj se ti sad guraš ak sam ja rekla da bum stavila obavijest???
Oš se tuć, ha?
Ti jedan bezobrazni, bezobzirni rasistu... :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Dakle, ovako:
Dragi svi (a tu spadaju svi koji su ikada bili na ikojojem KLE meetingu, a i oni koji nisu bili, a imali su veliku želju doći, a i oni koji nemaju želju doći, al nas imaju želju vidjeti... :LOL:  :LOL:  :LOL:)
u nedjelju, 5.11. u 10:00 ispred PitStopa.
Prvo kafenisanje, rasprava, čašica razgovora, možda ostane koji komadić orehnjače od danas...
Rutu bumo odredili na licu mjesta, ak bumo ju uopće odredili.
Mi smo ionak anarhistički orijentirani...  :jesus:

Svima ću još sutra poslati pm kao podsjetnik, a sad nemrem više pisat jer idem radit grobarske aranžmane...

Bok svima.

Torcida - Konavle!
 
u nedjelju ce izgleda biti lijepo vrijeme pa se nadam da bumo svi na okupu...  (y)
 
evo ja malo prije doso doma motorom, tak da bu ujutro sigurno jos bolje za voznju. Vidimo se u kafani (ak ne zaspim :oops:)
 
Baš ljepo.Ekipa se sprema ispred PIT-a,a ja u firmu,hitno :cijpadrva: :ugovor: :palacdolje: .TWINGO,petrolej-plavi,koji vam je svirnuo kad ste se oblačili za polazak.Nadam se da vam je bilo dobro.Pozdrav svima :hello: .Bok.
 
KLE-ofci vidjeh vas danas na staroj zagorskoj oko pola 12 u smjeru Zbk...lijep prizor (y)
 
bilo je i vise nego dobro  (y)
5 KLE-a + 2 auta : 10 ljudi
Pit kava  - Oroslavlje pizza - Marija Bistrica obilazak - San Antonio cuga
super zavrsetak sezone
 
ihaaaaa bilo je OK hvala na druženju,a i svjetlo opet radi ko novo
 
Dakle, kao što su Alain i GW već spominjali, našla se mala, ali složna i vesela ekipa u nedjelju u 10.00 u PitStopu...

Pizde - izdajice (Marek i ja...) su došle autom, jer su moji sinusi odlučili boljet i kipit i gnojit se, pa sam odlučila uskratit nam prvu vožnju sa novim Schubert S1 kacigama, koje smo btw, kupili ove subote...  :cheer: tj. marek je kupio meni, a i sebi...  :zaljubljeni:
No, to vas sigurno ne zanima. :blahblah:

Popili smo kavu i ostale osvježavajuće i tople napitke, pridružio nam se i naš dragi prijatelj Chimpa, došao i Kosta, pa smo na kraju i Izija dočekali...
Nakon pljuvanja po organizatoru (meni)  :cigle: ipak smo se dogovorili da idemo u lepe naše Zagorrje zelene, do Oro-Gora i Marije Bistrice.
Krećemo oko 11 sati.

5 KLE-a i 2 auta. I, deset ljudi: Grand Wizard + Ana, Alain + Emita, Armand i Izi (Weekend Monsters), Kosta, Chimpa, te Marek i ja...

Taman izašli iz Pita i oblačimo se, kad prolazi plavi Twingo - Koko nam maše... bok Koko...  :hello:
Vožnja po Zagorskoj magistrali, pokušaj tankiranja na INI kod Zaboka, no, nije radila...
Došli u Oro-Goro, odmorili, pojeli stvaaarno fe-no-me-nal-nu pizzu, susreli prijatelje crossere (e, da ste ih vidjeli, prava blatnjava ekipa, svaka čast  (y)  (y)  (y) )

Odmoreni i punih želudaca krećemo prema Mariji Bistrici. Stajanje na Tifonu za tankiranje i nastavak vožnje prema Mariji Bistrici.
Iako smo se nadali da će nas u tom velikom svetištu u Hrvata dočekati prošćenje  :party: - ništa od toga. Sve pusto i prazno. Bilo je doduše hladno, a i već je meša odavno prešla, tak da nije ni čudo da je samo nas deset tumaralo po crkvi i okolo nje... na križni put se ipak nismo odvažili - ionak nas ne bi pustili da se motorima  popnemo gore...    :nono:

Nastavljamo vožnju cesticom i zavojima preko Laza - u Kašini nam Armand maše i odlazi nekim svojim putem...  :biker:
a mi se spuštamo u Sesvete i u San Antoniu pijemo cugu za rastanak...
Oko 16:30 se rastajemo - svak na svoju stranu...

Eto, što reći još...
Teških srdaca i sa tugom u mislima, završili smo sezonu...
Ja se još uvijek iskreno nadam da će biti još prilike za napraviti koji đir.
Isto tako, jedva čekam proljetne međužupanijske susrete  u organizaciji Kawasaki KLE kluba.
Hvala svima koji su se odazvali, pozdrav svima koji su se htjeli odazvati ali nisu mogli doći... Bok!  :joy:

Slijede slikice...


 
1. Mtg point - PitStop... jutarnja kava, dogovor rute
2. Spremanje za polazak... GW i Alain
3. Stiže nam Izi...
4. Izi i Grand Wizard...