KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

pinty said:
allo, muškarci nema nikakvih prijedloga za ovaj vikend, pa nije valjda sezona završila. :misli:

malo je popustila sparina, ali do Samobora i nazad se može, ima tam dobar kesten-pire. (y)
:vaga: :rofl: :rofl: :rofl:
 
evo i ja ziv iako me j... neka viroza  :palacdolje: Ako se ne javim na forum 3 dana zovite hitnu i policiju  8)
 
Izi said:
evo i ja ziv iako me j... neka viroza  :palacdolje: Ako se ne javim na forum 3 dana zovite hitnu i policiju  8)
Zvali bumo za dva da te spasimo :mrgreen:
 
ak bu vrijeme ovak toplo, idemo se vozit u subotu????

mogli bi u Podčetrtek na Jelenji greben na klopu, kod Barbare popiti šampanjac i na kraju u Samoboru za desert kesten pire! :misli:

prijave molim, da napravim pozivnice! :jesus:
 
dečki, molim Vas da nastavite u birtiji svoja prepucavanja, ovo je mjesto za ozbiljne ljude, hvala



 
evo prijedloga plana puta u subotu 28.10.2006.:

-sastanak na kavi 10,30-11,00h u Pit stop (ne čeka se nitko)
-pravac Zaprešić, Klanjec, Kumrovec, Zagorska sela, Miljana
-Podčetrtek - JELENJI GREBEN (kofere ispraznite jer ima za kupit super paštetu od divljači i suhomes.proiz., te   boroviček)--klopa nije skupa
-nakon klope vinskom cestom prema Brežicama sa stankom na pjenušasti aperitiv kod Barbare
-preko male Bregane u Samobor na Trg u naj slastičarnu na domači kesten pire, ostalo po željama i preporukama

plan od cca 100km je sklon promjenama i izmjenama prema željama svih sudionika, te naravno VREMENU

plačanje u opčini slovenija je u kn,eur, bonovima(tolar) te peglom.





 
tvigi said:
Zakaj se ne čeka nitko?
A možda nedelja?

Kak se ne čeka :misli: ... čeka se od 10,30-11 ... it's OK :)
Ja ne znam dal' bum i subotu uspio odvojiti, a kamoli nedjelju ... no ipak ne otpisujte me prije vremena, ja tak i tak kad kažem da ću doći ne dođem i kontra  :wink: