KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

1. PaKLEni jahači na putu za Zagorrje... (predvodi nas Chimpa u Toyoti...)
2. Još jedna... na semaforu
3. Grand Wizard i Ana
4. PaKLEni i Chimpa
 
1. Evo nas u Oro-Goru
2. Cross ekipa + KLE ekipa  8)
3. Cross ekipa  (y)
4. Kaj nisu lepi...  :mrgreen:
 
1. brrrrm, brrrrrrrrrm... kol'ko blataaaaa...
2. Potamanili smo sve tanjure i daske...
3. Još malo pričanja...
4. Armand se nekaj ozbiljno zamislil...  :misli:
 
1. Ta rosna čaša...
2. Jesenski motiv 1
3. Jesenski motiv 2
4. Jesenski motiv 3
 
1. Skupna KKK fotka... s desna na lijevo: Alain, Emita, Izi, Armand, Ana, Grand Wizard, Marek, Chimpa
2. Tifon - osim tankanja, nekima su letjeli i koferi s motora...  :LOL:
3. Tako voze Izi i Kosta...
4. KLE-i i Marija Bistrica
 
1. Baš smo happy, al smo malo smrznuti...
2. Križni put u daljini
3. Marija Bistrica - detalj
4. Marija Bistrica - detalj
 
1. Marija Bistrica - detalj
2. I još jedan
3. I još jedan
4. Sad nas Majka Božja Bistrička čuva na tom putu....
 
1. Vožnja preko Laza...
2. Spustili smo se u Sesvete i kafenisali u San Antoniu
3. Hm, veeelika dilema, hoćemo se sjest za ovaj veeeliki stol...  :misli:
4. ... ali smo se ipak na kraju sjeli za maaali...

I tako, krenuli smo oko 11, rastali se oko pola 5, rodila se ideja o međužupanijskim susretima i tako to...
Budite i dalje uz nas, toliko za ovaj put.
Booooooook.....  :wave:
 
GrandWizard said:
Nisi napisala da smo vidjeli nekog bajkera u Pit stopu, i daje pristojno kad uđeš u birc i vidiš bikere za stolom da barem klimneš glavom il veliš "bok!", bez obzira na to dal ih poznaš il ne. :LOL:

Oni koji ne pozdravljaju jos nisu bikeri, vjerojato je tek kupio jaknu pa da se pokaze :LOL: :LOL:
 
Daklem, kad ste išli u Zagorje, ja nisam mogao. (Bio sam na Jakuševcu gledat jajobrane za zimu). Drago mi je (tetak) da je bilo dobro. Slijedeću ću sezonu biti redovitiji ako Bog da. 13. studenog sam u novoj firmi sa normalnim radnim vremenom, pa će valjda biti bolje..... (mogu si splanirat fuševe) Ja sam ipak bio na osnivačkoj vožnji, tek da se zna. Kolko bu još trajala KKK brija?

Sused (Linza), posudim ti KLE, tek toliko da vidiš što propuštaš, jerbo sam danas u kinu. Poslije ga samo natankaj.
 
GrandWizard said:
Ko je ovaj koji ima šubaru od krzna njemačkog oštrodlakog ptičara na glavi? :mrgreen:
:misli: :misli: :misli: pa to je onaj sta je prodavao flasiranu blagoslovljenu vodu  :LOL: :LOL:
 
marek said:
:misli: :misli: :misli: pa to je onaj sta je prodavao flasiranu blagoslovljenu vodu  :LOL: :LOL:
je, je, 100 kuna za bočicu od pola litre  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
najjaci su u oroslavlju bili kroserasi kad su imali protektore za stolom, lokalni klinci su mislili da su tranformersi  8)
 
Možemo do Ključić Brda na klopu...
A i tu Sloveniju već neko vrijeme dogovaramo...  :wink:
 
pinty said:
uspijeli smo preko foruma okupiti se i napraviti lijepi izlet po ZG okolici.

pozdrav svim KLEovcima i naravno, KLEovcama  :mrgreen:

Vidim da se lijepo okupljate i vozate, hoce li biti što i ovaj vikend ili ne?
Imam i mali prijedlog: Zašto ne proširiti grupu na sve Kawa twin500 motore. Dakle, paKLEni, ERpetići, GPZ500S, a možda se nadje i pokoji EN500. Na kraju, smeta li vam ako se u čopor uključi i pokoji "različiti" motor?
 
klesoo said:
pozdrav svim KLEovcima i naravno, KLEovcama  :mrgreen:

Vidim da se lijepo okupljate i vozate, hoce li biti što i ovaj vikend ili ne?
Imam i mali prijedlog: Zašto ne proširiti grupu na sve Kawa twin500 motore. Dakle, paKLEni, ERpetići, GPZ500S, a možda se nadje i pokoji EN500. Na kraju, smeta li vam ako se u čopor uključi i pokoji "različiti" motor?

Živijo  (y)

Kaj se tiče vožnje ovaj W/E, kao što sam napisala - u nedjelju je prognoza kiša, a subota nam se smiješi još nešto poluoblačno...
Ja sam za da se nekaj organizira... samo se treba dogovorit kam bumo išli...

Kaj se tiče proširenja grupe - već je bilo nekih govora o tome. Nama se u vožnjama priključi ponekad i poneki v.strom, a učestalo nas prati i satelit na varaderu...  :LOL:  :LOL:  :LOL:
Valjda nam ne smeta. Ne znam  :misli:

Smeta nam glupost u svim svojim oblicima...  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: