KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

ja radim u subotu tak da i od mene nista...eventualno ak ima kaj za nedelju...
 
pinty said:
IZ RAZLOGA ŠTO VEĆINI TERMIN IZLETA NE ODGOVARA, ISTI SE PROLONGIRA ZA TJEDAN DANA :wink:
Radim od 6-18 u subotu:misli:
 
ajmo ekipa kome onda odgovara nedelja???
mozemo se naci oko 10 pa napraviti djir i podružiti...
tko je za?
 
:bananalove:
Marek i ja smo za.
 
Steta sto sam malo daleko da se vozim s vama ali lijepo je znati da nas ima  (y)  A mozda se negdje i sretnemo. Pozdrav paKLEnima!
 
Nasice nisu daleko, stignes doci i bit ce nam drago. Ajmo ljudi, sutra u 10 sati Pit stop, pa na voznju ciju turu bi dogovorili na licu mjesta. :biker:
 
marek said:
Nasice nisu daleko, stignes doci i bit ce nam drago. Ajmo ljudi, sutra u 10 sati Pit stop, pa na voznju ciju turu bi dogovorili na licu mjesta. :biker:

Nisu daleko za doci ali nakon cjelodnevne voznje jos i natrag po mraku u ovo doba godine i nije neki gust. Ostat cemo u kontaktu ovim putem pa se vidimo kad opet zatopli  (y)
 
Enigm@ said:
Nisu daleko za doci ali nakon cjelodnevne voznje jos i natrag po mraku u ovo doba godine i nije neki gust. Ostat cemo u kontaktu ovim putem pa se vidimo kad opet zatopli  (y)
Moze majstore (y)
 
Tko je od vase supkulture bio u Oro-goro u nedjelju?
 
svi su bili s nama...u srcima hahahahahaha  :jesus:
 
linza said:
Tko je od vase supkulture bio u Oro-goro u nedjelju?

Zakaj, kaj si i ti bio tamo?  :misli:
 
Sve sam vas prevario, u subotu popodne (15h) sam zapalio za Bihać, a vratio se sutradan. I nemreš vjerovat, nema narodnjaka (bar tamo gdje sam ja bio)  :gitara:
 
Macko said:
Sve sam vas prevario, u subotu popodne (15h) sam zapalio za Bihać, a vratio se sutradan. I nemreš vjerovat, nema narodnjaka (bar tamo gdje sam ja bio)  :gitara:
Svirali su oni, ali si ti pobijao zakone fizike nakon predavanja, tako da nisi uspio zvuk cuti od brzine. :roll: