KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Hrvoje said:
Tako kratko na forumu, a već radi sranja i offopičari. Šta ćemo druže Ante mi sa tim kLJesotom??? :no:
:mrgreen:

samo citam sto se sve NE skida. Bojim se da su newseri ipak u pravu....  :(
Kad budes raspolozen zovi na kavu, imam jos pitanja za tebe.

da ne bude sve off, ajmo paKLEna ekipa, iznesite kome bolje odgovara subota, a kome nedjelja i ima li konkreten..., kak' se to kaze, prijedloga kamo i kuda? Da napavimo djir oko onih varazdinskih jezera, mozda bi i Slavonci doletili?
 
Kaj se mene tiće bolje nedjelja,ali vrijeme?????????
Prvi put si s nama pa bi ti prijedlog mogao proći,kaj se mene tiće.
Bumo vidli što opčinstvo kaže
 
klesoo said:
da ne bude sve off, ajmo paKLEna ekipa, iznesite kome bolje odgovara subota, a kome nedjelja i ima li konkreten..., kak' se to kaze, prijedloga kamo i kuda? Da napavimo djir oko onih varazdinskih jezera, mozda bi i Slavonci doletili?
Ajde dogovorite se, mozda se i vidimo, za sada sam suzdrzan :mrgreen: Jedino me zbunjuje ovo sa KKK potpisom, kazu da nas ne primaju bez toga :LOL:
 
Svaka čast odlučnoj i složnoj ekipi.Ljiki je dobar duh KLE-ovaca i baš je dobro imati takvog nekog.Lijepe su slikice i sve to_Ovo je moj 600.post(al'sam se napiso za pune tri godine...)i drago mi je da ga mogu posvetiti ekipi koje bi i ja trebao biti član,ali kako sam Ljiki "objasnio2u pp,uvijek ima neki"razlog".Ali međužupaniski meeting me već veseli.Evo malo slikice i od mene.  :D  (y)
 
Depp said:
Svaka čast odlučnoj i složnoj ekipi.Ljiki je dobar duh KLE-ovaca i baš je dobro imati takvog nekog.Lijepe su slikice i sve to_Ovo je moj 600.post(al'sam se napiso za pune tri godine...)i drago mi je da ga mogu posvetiti ekipi koje bi i ja trebao biti član,ali kako sam Ljiki "objasnio2u pp,uvijek ima neki"razlog".Ali međužupaniski meeting me već veseli.Evo malo slikice i od mene.  :D  (y)
Hmmm, Shacal (y) Ima jedna tema gdje kazu da je predugacak i pali plastiku pa pogledaj i daj svoje misljenje, bas me zanima :misli:
Pod prerade: Kucelj auspuh
 
Enigm@ said:
Hmmm, Shacal (y) Ima jedna tema gdje kazu da je predugacak i pali plastiku pa pogledaj i daj svoje misljenje, bas me zanima :misli:
Ne.Ovisi koliko ti misliš da treba biti dugačak  :mrgreen:, ali Shacal je pravi dar za jedan motor kao KLE.Nije vruć ni nakon duge vožnje na iberu.Sve pet.Kad vozim sa db killerom,za nijansu je topliji,ali nije spomena vrijedno.Preporuka svima neodlučnima.Motor ide puno bolje,troši mi u prosjeku  dva dl više,ali ide bolje za cijelu litru  (y)
 
Depp said:
Ne.Ovisi koliko ti misliš da treba biti dugačak  :mrgreen:, ali Shacal je pravi dar za jedan motor kao KLE.Nije vruć ni nakon duge vožnje na iberu.Sve pet.Kad vozim sa db killerom,za nijansu je topliji,ali nije spomena vrijedno.Preporuka svima neodlučnima.Motor ide puno bolje,troši mi u prosjeku  dva dl više,ali ide bolje za cijelu litru  (y)
To te ja pitam (y)
 
Dvije litre to je 7,a to je puno.
Za tu potrošnju se mjenjaju dizne
 
tvigi said:
Dvije litre to je 7,a to je puno.
Za tu potrošnju se mjenjaju dizne
Ne daj Bože da je dvije litre.Kod svakog točenja računam potrošnju i prosjek za cijelu sezonu mi je 5,4.Bilo je malo i autoputa,ali i oštre vožnje,najčešće sam.Zadovoljan!  :D
 
Sorry zamjenio dl i l.
Da je 1l i to je podnošljivo za ono što pruža.
Zadovoljan?
Ja,zakaj?
 
Depp said:
Ne daj Bože da je dvije litre.Kod svakog točenja računam potrošnju i prosjek za cijelu sezonu mi je 5,4.Bilo je malo i autoputa,ali i oštre vožnje,najčešće sam.Zadovoljan!  :D
Ja sam cesto u dvoje pa mi je potrosnja sa original spuhom kao tebi sa Shacalom, znaci kad kupim Shacal suvozacica ide dolje i onda mi dodje na isto :LOL: :LOL: :LOL:
 
Ide dole s motora ili...............................
 
Ja sam zadovoljan sa Shacalom i potrošnjom,to sam rekao ako se ne varam.Ali glede drugih auspuha,npr.Wingsa,čuo sam isto dobre kritike.Ali Shacal najljepše pjeva,kažu....  8)
 
tvigi said:
Dvije litre to je 7,a to je puno.

gdje dvije??? Meni ne prelazi 6 i to kad ga ganjam k'o vrag svoju mater (a to je uvijek). Inace se drzi izmedju 5 i 6, a moze i ispod 5, ali sa suvozacicom koja me stalno stisce....
:mrgreen: