KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

Depp said:
Svaka čast odlučnoj i složnoj ekipi.Ljiki je dobar duh KLE-ovaca i baš je dobro imati takvog nekog.Lijepe su slikice i sve to_Ovo je moj 600.post(al'sam se napiso za pune tri godine...)i drago mi je da ga mogu posvetiti ekipi koje bi i ja trebao biti član,ali kako sam Ljiki "objasnio2u pp,uvijek ima neki"razlog".Ali međužupaniski meeting me već veseli.Evo malo slikice i od mene.  :D  (y)
Eee, eto tebe, ajde, baš mi je drago...  (y)
Ne opterećuj se "članstvom" i ostalim formalijama - kad možeš, pridruži nam se, što nas je više, to bolje, treba se družit, zajebavat, klopat, razmjenjivat iskustva i vozit, vozit, vozit, vooooziiiit...  :biker: :biker: :biker:
Congratulations za 600. post  :party:
 
KKK danas organizira druzenje 19 h u Pitu...svi ste dobrodosli  (y)
 
klesoo said:
gdje je sad ona vasa (nasa :) ) curica da baci neku ideju, prijedlog, zapovijed....? Ja u SLO ne idem jer mi se neda trpati silencer u spuh, a prema moru bi moglo biti kise....
Ehej...
Ja sam već predložila subotu - iz praktičnog razloga, u nedjelju bu padala kiša, barem tako kažu zvijezde  :)  Nije da nam kiša smeta, al ugodnije je kad je suho, zar ne?
Kaj se tiče rute - nemam pojma kaj predložit, mi smo odvozili dva vikenda za redom Zagorje, možda je došlo vrijeme da idemo u neke druge krajeve? Ajmo, prijedlozi - Varaždin? Sisak? Ključić Brdo? Peking? New York?  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
alain said:
KKK danas organizira druzenje 19 h u Pitu...svi ste dobrodosli  (y)
Ja bum došla, ofkkkorz  (y) A i marekkk
 
marek said:
Marek se doci na  :konjic:.
Aha, na kobili, hehehe  :LOL:    :LOL:    :LOL:
 
Ljiki said:
Ehej...
Ja sam već predložila subotu - iz praktičnog razloga, u nedjelju bu padala kiša, barem tako kažu zvijezde  :)  Nije da nam kiša smeta, al ugodnije je kad je suho, zar ne?
Kaj se tiče rute - nemam pojma kaj predložit, mi smo odvozili dva vikenda za redom Zagorje, možda je došlo vrijeme da idemo u neke druge krajeve? Ajmo, prijedlozi - Varaždin? Sisak? Ključić Brdo? Peking? New York?  :LOL:  :LOL:  :LOL:

hm, vec rekoh za VZ i okolo, ali nije bas za odustati ni od kave u Opatiji. Sin od opticara doista govori o kisi u nedjelju, ali u subotu je svud suho.... K vragu, sad je u ZG 20celzijevaca :)

Dakle SUBOTA, ali kuda i kamo? Ajmo glasat za Varazdin ili Opatiju
Tko od ekipe ima kameru?  :misli:
 
klesoo said:
hm, vec rekoh za VZ i okolo, ali nije bas za odustati ni od kave u Opatiji. Sin od opticara doista govori o kisi u nedjelju, ali u subotu je svud suho.... K vragu, sad je u ZG 20celzijevaca :)

Dakle SUBOTA, ali kuda i kamo? Ajmo glasat za Varazdin ili Opatiju
Tko od ekipe ima kameru?  :misli:
kaj su napravili tunel kroz G. Kotar?  :misli:
smrznut cemo...
 
Opatija  (y)  (y)  (y)
 
alain said:
kaj su napravili tunel kroz G. Kotar?  :misli:
smrznut cemo...
Ma valjda ne bumo - nas nikkkaj nemre smrznut  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
alain said:
kaj su napravili tunel kroz G. Kotar?  :misli:
smrznut cemo...

jesu, tunelcina da se smrznes! Zato necemo kroz tunel, vec okolo, po najljepsoj cesti u RH! Pogledaj malo prognoze, nije ledeno. Naravno da treba obuci nesto toplije, da imamo sto skidati na moru...  :mrgreen:
Povratak obvezno za dana. Bar do KA, a poslije u birtiju. Moze polazak oko 8:30 i povratak oko 15h. To je sasvim ok.
 
alain said:
400 km u danu 11.11? :misli:

u cemu je problem? Moze CAK dva stajanja do dolje i isto u povratku. Cesta je OK i ne bi trebalo biti bas nikakvih problema za doci do dolje u cca 4 sata

btw. nije bad ni 700 - 800 km u jednom danu
 
Ljiki said:
Opatija  (y)  (y)  (y)

Ljiki je zapovjedila: SUBOTA, OPATIJA, 8:30, BP Antunovic u Preckom (Spansko)!
Tamo ima birtija za prvu jutarnju kavu.

Da cujemo prijave i eventualne druge prijedloge (koji najvjerojatnije nece biti usvojeni)!
:mrgreen:

Chimpa, cekamo te!
 
klesoo said:
Ljiki je zapovjedila: SUBOTA, OPATIJA, 8:30, BP Antunovic u Preckom (Spansko)!
Tamo ima birtija za prvu jutarnju kavu.
Da cujemo prijave i eventualne druge prijedloge (koji najvjerojatnije nece biti usvojeni)!
:mrgreen:
Evo ja se definitivno odjavljujuem :palacdolje: Lijep provod i snmite lijepih slikica 8)
 
klesoo said:
Ljiki je zapovjedila: SUBOTA, OPATIJA, 8:30, BP Antunovic u Preckom (Spansko)!
Tamo ima birtija za prvu jutarnju kavu.

Da cujemo prijave i eventualne druge prijedloge (koji najvjerojatnije nece biti usvojeni)!
:mrgreen:

Chimpa, cekamo te!

na martinju sam .. kotlovina, rostilj i mlade vinceko .. motorcek ostaje garaziran  :wink:
 
Chimpa said:
na martinju sam .. kotlovina, rostilj i mlade vinceko .. motorcek ostaje garaziran  :wink:

izdajico
:D
 
Mogli bi onda kod Chimpe.... Bi nas primio majstore??? :?
 
klesoo said:
Ljiki je zapovjedila:

Nisam ja nikaj zapovjedila, ali slažem se sa prijedlogom...  (y)