KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

klesoo said:
gdje dvije??? Meni ne prelazi 6 i to kad ga ganjam k'o vrag svoju mater (a to je uvijek). Inace se drzi izmedju 5 i 6, a moze i ispod 5, ali sa suvozacicom koja me stalno stisce....
:mrgreen:
Mi stariji čitamo,malo onak.
Ispravil sam se,čovek je rekel u dl,a ja videl litre.
Martinje je tu :mrgreen:
 
Enigm@ said:
Ja sam cesto u dvoje pa mi je potrosnja sa original spuhom kao tebi sa Shacalom, znaci kad kupim Shacal suvozacica ide dolje i onda mi dodje na isto :LOL: :LOL: :LOL:

sam ti lol aj. Pazi da ne predje na drugu pilu, bez obzira na potrosnju
:mrgreen:
 
Enigm@ said:
Nemoj offtopicharit  :mrgreen:

Boze sacuvaj svih zala i offtopica  :D
Reci ti meni, bi li ti i Antisa jednu noc precorili kod mene? Ako se vozi u subotu, odvozimo i precorite, pa u nedjelju doma, a ako se vozi u nedjelju, precorite, odvozamo i onda picite doma?
AnteK sto ti kazes??? Moram znati glede maltretiranja moje, one, znas, polovice itd. itd.  :D
btw. predlazem djir ZG - M. Bistrica - Zl. Bistrica - N. Marof - VZ, okolo jezera do D. Dubrave. makadam uz jezera, odlicno se zaprasimo i usvinjimo motore, a decki koji nisu osjetili bijeli put to mogu odraditi tamo, jer je cesta odlicna. Poslije mozemo otici i do usca Mure u Dravu. Nema nista tamo, ali je interesantno vidjeti. Ako ne idemo do usca, opicimo poprijeko na Ludbreg, Vz. Toplice, N. Marof i preko Zeline za ZG. Slavonci nas mogu napustiti u npr. Vz Toplicama. To je cca 40 km do podravske, odnosno do KC i opicite doma k'o vihor. Gdje bi stajali i pili i jeli nije me briga, sve mi odgovara.
PUCAJTEEEE!
 
Pucam pozitivno idemo.Meni paše sve.
A Antek ,ako neće da mu platimo gažu?
Ante,javvviiiii seeeeeeeee
 
klesoo said:
Boze sacuvaj svih zala i offtopica  :D
Reci ti meni, bi li ti i Antisa jednu noc precorili kod mene? Ako se vozi u subotu, odvozimo i precorite, pa u nedjelju doma, a ako se vozi u nedjelju, precorite, odvozamo i onda picite doma?
Zvuci primamljivo. Ako vrijeme dopusti zasto ne (y)Samo sumnjam da bi ostala ekipa isla na makadam :misli:
 
tvigi said:
A tko vozi crnca na plavcu?

ma na to sam i mislio, ali misliti je drek znati.....
Dosta povoljno, inace ne bi nikada isao na paKLEnog. O tome usmeno...
:wink:
 
Enigm@ said:
Zvuci primamljivo. Ako vrijeme dopusti zasto ne (y)Samo sumnjam da bi ostala ekipa isla na makadam :misli:

zasto ne? Pa ta cesta je ravna i ravna. Kuis ne, nema ni uspona ni nizspona, a pravac k'o iz geometrije u osnovnjaci. nema rupa, a idu uz jezero. Bez brige, jezero ne vidis, ali vidis nasip i grabu sa strane  :LOL: Nema veze, moze se i obici VZ, pogledati otok, moze se i preko mosta, pa natrag zacrtanom trasom.

gdje je sad ona vasa (nasa :) ) curica da baci neku ideju, prijedlog, zapovijed....? Ja u SLO ne idem jer mi se neda trpati silencer u spuh, a prema moru bi moglo biti kise....
 
klesoo said:
zasto ne? Pa ta cesta je ravna i ravna. Kuis ne, nema ni uspona ni nizspona, a pravac k'o iz geometrije u osnovnjaci. nema rupa, a idu uz jezero.

Onda ok :mrgreen: Vidi sta Ante kaze pa se mozda vidimo (y)
 
klesoo said:
gdje je sad ona vasa (nasa :) ) curica da baci neku ideju, prijedlog, zapovijed....? Ja u SLO ne idem jer mi se neda trpati silencer u spuh, a prema moru bi moglo biti kise....

Jel se moze u Slo sa osobnom? Ako ne onda ni ja nebum videl Janeze :LOL:
 
Enigm@ said:
Jel se moze u Slo sa osobnom? Ako ne onda ni ja nebum videl Janeze :LOL:

moze, ali ako ekipa ide u SLO ja ne idem i tocka, tocka, tockica, gotova je.......
Onda odoh negdje na kavu, u Sportivo maybe  :mrgreen:

jel nam DD na ovom forumu ili ne?
 
klesoo said:
Kad budes raspolozen zovi na kavu, imam jos pitanja za tebe.
Ja tebe zovem na kavu, ti meni platiš pivu!
:mrgreen:
 
Dobar prijedlog za makadam, bili smo tvigi i ja jedan dan na Sljemenu po putu od kustošije prema vrhu, nije bilo loše, samo treba pazit na blatnjavim djelovima radi guma.

Tvigi dobra ti slika sa crvenog spusta, kad idemo na skijanje?
 
klesoo said:
moze, ali ako ekipa ide u SLO ja ne idem i tocka, tocka, tockica, gotova je.......
Onda odoh negdje na kavu, u Sportivo maybe  :mrgreen:

jel nam DD na ovom forumu ili ne?

Dobar jutar! Evo meni se vec planovi mijenjaju u rano jutro i kako stvari stoje necemo se vidjeti za vikend :(  ali to jos nije konacno...
 
pinty said:
Dobar prijedlog za makadam, bili smo tvigi i ja jedan dan na Sljemenu po putu od kustošije prema vrhu, nije bilo loše, samo treba pazit na blatnjavim djelovima radi guma.

Tvigi dobra ti slika sa crvenog spusta, kad idemo na skijanje?
01.01.2007
 
klesoo said:
Boze sacuvaj svih zala i offtopica  :D
Reci ti meni, bi li ti i Antisa jednu noc precorili kod mene? Ako se vozi u subotu, odvozimo i precorite, pa u nedjelju doma, a ako se vozi u nedjelju, precorite, odvozamo i onda picite doma?
AnteK sto ti kazes??? Moram znati glede maltretiranja moje, one, znas, polovice itd. itd.  :D
btw. predlazem djir ZG - M. Bistrica - Zl. Bistrica - N. Marof - VZ, okolo jezera do D. Dubrave. makadam uz jezera, odlicno se zaprasimo i usvinjimo motore, a decki koji nisu osjetili bijeli put to mogu odraditi tamo, jer je cesta odlicna. Poslije mozemo otici i do usca Mure u Dravu. Nema nista tamo, ali je interesantno vidjeti. Ako ne idemo do usca, opicimo poprijeko na Ludbreg, Vz. Toplice, N. Marof i preko Zeline za ZG. Slavonci nas mogu napustiti u npr. Vz Toplicama. To je cca 40 km do podravske, odnosno do KC i opicite doma k'o vihor. Gdje bi stajali i pili i jeli nije me briga, sve mi odgovara.
PUCAJTEEEE!

A kad? Ovaj vikend sada ne mogu. I inače meni subota odgovara,
nedjelje nikako. A i nije mi neki bed doći ujutro do npr. Ludbrega
ili tamo negdje, vozati se s vama kolko treba i onda idem podravskom
kući, to mi je jednostavnije nego da dan prije dolazim prenoćiti kod
tebe. Shvataš ?  :mrgreen: (y)