KLE MEETINGS 2,3,4 i Utisci

GrandWizard said:
Chimpa fala ti kaj si nam dal da se sednemo na stroma .
Sad imam "problem" doma.
Il bum moral promjenit motor, il bu Ana promjenila dečka.... :LOL:

moral bum jednom doci na voznju sa vama da vam jos malo vadim mast  :jesus: :jesus: :jesus:

:mrgreen:
 
i Emita je sjela na stroma... :misli:
Chimpa  (y)
 
Strom je odlucil da se vise neda nikome  :mrgreen: .. vrijeme je da si promjenite motore ili ce cure promjeniti vas  :jesus: :jesus: :jesus:

:mrgreen:
 
je sam se vec pocel druzit sa stromovcima :)
pa kad promjenim motor da ne ostanem sam...
cure traze udobnost...i sire sjedalo...
a i meni udobnije sjedalo ne bi bilo zgorega...
 
vise ko dileri drogom...daju ti da probas free prvi puta a onda je gotovo...
 
evo prijedlog rasporeda za vikend:
Subota: 10:30 nalazimo se na OMV stara samoborska i idemo do Pita pa sa svim ostalima na DDK..
nakon DDK bi se islo u Popovacu na 2.valhalla day
Nedjelja: prijedlog od Ljiki : Plitvice u nedjelju Možemo stati u Rastokama na klopu, a i Petrova gora nam je negdje usput, onak, ležerno, ujutro krenemo oko pol 9, malo se prošetkamo (Plitvice su sigurno divne sad najesen, mi smo bili u zimi i isto nam je bilo super...), lagano nazad, u Rastokama klopamo, pa vidimo kam se još da otić.
Za sad to odgovara i podrzavaju GrandWizard, Izi i ja...
(i Ljiki najvjerovatnije nedjelju posto je njen prijedlog :) )
javite jel to OK i ko bi isel...
 
Vi kak ste krenuli do zime mali,pa onda do 1 maja veliki,pa CBF soma do zime,
pa koji bmw do proljeća ,pa fjr,pa gold ving.
Pa gdje će vam biti kraj :jesus:
 
tvigi said:
Vi kak ste krenuli do zime mali,pa onda do 1 maja veliki,pa CBF soma do zime,
pa koji bmw do proljeća ,pa fjr,pa gold ving.
Pa gdje će vam biti kraj :jesus:
a realnost je: ak do proljeca promjenimo auspuh ...  (y)
 
alain said:
evo prijedlog rasporeda za vikend:
Subota: 10:30 nalazimo se na OMV stara samoborska i idemo do Pita pa sa svim ostalima na DDK..
nakon DDK bi se islo u Popovacu na 2.valhalla day
Nedjelja: prijedlog od Ljiki : Plitvice u nedjelju Možemo stati u Rastokama na klopu, a i Petrova gora nam je negdje usput, onak, ležerno, ujutro krenemo oko pol 9, malo se prošetkamo (Plitvice su sigurno divne sad najesen, mi smo bili u zimi i isto nam je bilo super...), lagano nazad, u Rastokama klopamo, pa vidimo kam se još da otić.
Za sad to odgovara i podrzavaju GrandWizard, Izi i ja...
(i Ljiki najvjerovatnije nedjelju posto je njen prijedlog :) )
javite jel to OK i ko bi isel...
Čuj kaj se tiće Plitvica mislim da je cesta do tamo dosta brza,a nije previše zanimljiva.
Na takvoj se cesti grupa raštka.Možda nekim zaobilaznim putem?
 
pinty said:
bok!

evo našli smo se opet u Pitu i nakon kratke kave i bi tam, bi sim krenuli smo starom Samoborskom, Rakitjem na staru Karlovačku gdje je Alain utažio žeđ za benzinom za početak, kasnije je bilo i pive i kobasice, pa ispočetka, nekoliko nas nije moglo pratiti taj tempo, ali zato ga je pratila velika princeza koja če nam nadam se sve objaviti ili su se nekak nagodili za šutnju. bumo vidli.

no da ne duljimo, opakim tempom krenuli smo KlinčaSela pa ljevo prema Kupincu,Bratini,V.Jamničkoj te Pisarovini tu smo skrenuli nekam lijevo i došli do kratkog breefinga u šumici



zatim po bregima gor i dol došli do male crkvice za koju je twigi mislio da je Marija Bistrica, poslije se ispričao jer je žena bila s njim i nije smjel priznat gdje je nabavi žljeb za kuču, a njoj se učinilo da ima neke sličnosti sa onim doma.



nakon nekoliko zdravo marijo i oče naš krenuli smo putevima revolucije i došli u Veliku Goricu, neke cure su se zamislile gledavši drvene vile.

i preko Čića došli mi do P..... , gdje nas je dočekao prijatelj Izy iz weekend monstersa i počastio pločicama i lažnom nadom o velikom dobitku, hvala izy.

tu smo se počastili ićem i pićem, neko jednom, a neko ....

[/img][/img]
pinty slike se ne vide  :shock:
 
tvigi said:
Čuj kaj se tiće Plitvica mislim da je cesta do tamo dosta brza,a nije previše zanimljiva.
Na takvoj se cesti grupa raštka.Možda nekim zaobilaznim putem?
ma moze...ovo je zasad samo prijedlog...
svaki dodatak ili drugi prijedlog je dobrodosao...
 
alain said:
evo prijedlog rasporeda za vikend:
Subota: 10:30 nalazimo se na OMV stara samoborska i idemo do Pita pa sa svim ostalima na DDK..
nakon DDK bi se islo u Popovacu na 2.valhalla day
Nedjelja: prijedlog od Ljiki : Plitvice u nedjelju Možemo stati u Rastokama na klopu, a i Petrova gora nam je negdje usput, onak, ležerno, ujutro krenemo oko pol 9, malo se prošetkamo (Plitvice su sigurno divne sad najesen, mi smo bili u zimi i isto nam je bilo super...), lagano nazad, u Rastokama klopamo, pa vidimo kam se još da otić.
Za sad to odgovara i podrzavaju GrandWizard, Izi i ja...
(i Ljiki najvjerovatnije nedjelju posto je njen prijedlog :) )
javite jel to OK i ko bi isel...
preporucam vam klopu u donjem niksicu,restoran "mirjana"-full menu (juha,glavno,salata i kolac) za cca 35-40 kn.
spiza odlicna,kolicinska i zuja 9 kn... (y) (y)
 
E, da, ni ja ne vidim slike  :misli:

Kaj se tiče Plitvica - sigurno postoji neki okej put.
Ja sam npr. jednom išla za Split tak da sam u Bosiljevu sišla sa autoceste, pa onda po šumama i gorama (super cestica, ima zavoja, ravnica, svega - nadam se ne preveć rupa...), i onda se izbije tam na onaj mostić prije Plitvica (nemam pojma kak se to zove, al pogledat ću na karti...)
U povratku možda preko Petrove gore? Nemrem se ovak napamet orijentirat, ali mislim da negdje između Slunja i Karlovca ima skretanje desno za Topusko - Petrovu goru.
Da rezimiramo - Zagreb - Karlovac - Bosiljevo - Plitvice - Rastoke (Slunj) - Topusko - Petrova Gora - Lasinja - Pisarovina - Donja Zdenčina  :jesus: - Klinča Selo - Molvice - Samobor - Zagreb????
Too much???
Zeko će napraviti kartu, jel'da Zec? Vjerujem da je njemu i poznatija ova okolica Karlovca...