Kofer za beverly - u duhu vremena

kajjeee

Member
Pošto nisam znao di da stavim zastavicu....malo sam se zaigro!!! :mrgreen:                                                                                                  
Ajmo mišljenja....kak vam zgleda??
 
a lijepo,kaj si ga farbo il?
 
Ma super!  (y) Sad još ulovi malo vremena do četvrtine finala i "sredi" i skuter na kockice i obavezno pošalji na 24 sata, imaš tamo rubriku "za navijače", mislim da idu i neke nagrade za najorigigi,...
E, baš si mi uljepšao ovaj kišni dan u Rijeci.  (y)
 
Ma ne bu išo cijeli u kockice, i s ovim sam se fest naj...., eventualno ak bumo u finalu il prvaci... (y)
  Zgreban mi je kofer na par mjesta i to onak dosta, tak da je ovo super pokrilo... :mrgreen:
 
Ma sve 5, i ovo je nešto što se ne viđa baš kod svakoga.
 
odlicno, odlicno, odlicnooo, odlicno, odlicno, odlicnoooo, odlicno, odlicno, odlicno, odlicnoooo odlicnoooo ODLICNO ODLICNO ODLICNOOOOOOOOO ODLICNO ODLICNO ODLICNOOOOOOOOO... itd...  (y)
 
svaka čast na uloženom trudu, koliko vidin dosta si pedantno to napravia, vidija sam ovih dana dosta auta na "kockice" ali svi su bili nekako ofrlje napravljeni, ni jedan rub se ne poklapa i sl.  (y)
 
kajjeee said:
jok, to ti je bijela samoljepljiva tapeta...rezo i ljepio... :mrgreen:

Ma daj zekas nema sanse da si lijepio :)
Eee, molim te koja ti je to kaciga u avataru ??
 
ivan_m said:
svaka čast na uloženom trudu, koliko vidin dosta si pedantno to napravia, vidija sam ovih dana dosta auta na "kockice" ali svi su bili nekako ofrlje napravljeni, ni jedan rub se ne poklapa i sl.  (y)
moviemaker said:
Ma daj zekas nema sanse da si lijepio :)
Eee, molim te koja ti je to kaciga u avataru ??
Kad sam krenuo to radit, mislio sam bit će lako ,odrežem kocke i zaljepim, al kad počneš ljepit skužiš da to nebu sam tak, jer kofer nije nit ravan nit pod pravim kutom... :misli:
tak da sam u hodu odlučio, ljepit posebno gornji dio,a posebno bočni i odvojit crtama rub kofera....mislim da je dost dobro ispalo za nekog ko je tak nekaj radio prvi put sad! (y)

2 moviemaker- kaciga je Airoh mathisse RS double  :wink:
 
mogao bi sa nama u voznjicu pa da vidimo to....
 
damir_zgb said:
mogao bi sa nama u voznjicu pa da vidimo to....

Ma išao bih ja na vožnju, sam kaj su mi gume ćelestonke tak da se na usudim na dulji put dok to ne riješim...al mogu doć pred velesajam kad se okupljate da se bar upoznamo... (y)