Kofer za skuter

stalker

Active member
Navikao sam sa sobom uvijek nositi dvije kacige a za to treba imati kufer. Na svom novom Hyosungu MS3 250 još nemam toliko željeni top case koji mi svakodnevno treba jer ispod sjedala stane samo jedna kaciga i eventulano i "tuta" koju nikad nisam nosio niti bih.
Zato bih htio kupiti neki kufer u koji stanu dvije kacige tako da mi prostor ispod sjedala ostane slobodan za neke sitnice ili laptop koji uvijek nosim sa sobom na posao.
Pošto kod nas u Dubrovniku nisam našao neki bogat izbor kufera, zna li netko gdje bih našao neki širi izbor ili eventulano neku on-line trgovinu?
 
kofer za skuter ti je isti kao i za bilo koji drugi motor, ako pričamo o univerzalnim koferima
 
Ljudi, dajte helpajte usput, kaj bi ja sve trebao kupiti za vxr 200, 2006 god, da na njega stavim kapa kofer od 35 l ?

Predpostavljam neki nosac, ali nisam do sada nasao kakav i gdje se moze kupiti te kolika je cijena ? zna li netko ?
 
stalker said:
Navikao sam sa sobom uvijek nositi dvije kacige a za to treba imati kufer. Na svom novom Hyosungu MS3 250 još nemam toliko željeni top case koji mi svakodnevno treba jer ispod sjedala stane samo jedna kaciga i eventulano i "tuta" koju nikad nisam nosio niti bih.
Zato bih htio kupiti neki kufer u koji stanu dvije kacige tako da mi prostor ispod sjedala ostane slobodan za neke sitnice ili laptop koji uvijek nosim sa sobom na posao.
Pošto kod nas u Dubrovniku nisam našao neki bogat izbor kufera, zna li netko gdje bih našao neki širi izbor ili eventulano neku on-line trgovinu?

Neznam na koji tip kacige mislis (integralnu ili jet), ali racunaj da za "skladištenje" dvije kacige ce ti trebati kofer od cca. min. 45 litara...

Predlazem da pogledas Givijeve modele (meni su se pokazali kao prilicno dugotrajni, cvrsti i dobro napravljeni), primjerice Givi Simply 45, ili Givi Maxiu i sl.

Odi na njihove web stranice (www.givi.it), nađi sto ti se sviđa, nakon toga kontaktiraj uvoznika za HR ili najblizeg dilera i raspitaj se o slanju pouzecem!

damarko said:
Ljudi, dajte helpajte usput, kaj bi ja sve trebao kupiti za vxr 200, 2006 god, da na njega stavim kapa kofer od 35 l ?

Predpostavljam neki nosac, ali nisam do sada nasao kakav i gdje se moze kupiti te kolika je cijena ? zna li netko ?

Treba ti nosac za VXR. Odi do Piaggiovih servisa i raspitaj se jeli imaju nosac za VXR, te jeli Kappa kofer pase na originalne nosace za VXR. Ako ne, onda odi do zastupnika za Kappu i potrazi Kappa nosace za VXR.
 
Kuzim, kuzim, budem se raspitao tamo, hvala ti :)
 
Tpocase od 45lit i vishe je u vecini sluchajeva dostatan za spremiti 2 kacige.
Ja imam na BMW-u Hepco Becker od 45 lit, u njega staju nashe dvije flipup kacige bez ikakvih teshkoca.
Na scarabeu imam njegov oridjidji topcase i u njega one staju ka od shale.