Koliko vas košta moto sezona

Bolje je pitanje koliko će koštati slijedeća. Ovu smo zaključili. Ma koga uopće briga koliko je koštala, bitno je da se vozi! :mrgreen:
 
mene je strah uopće zbrajat... a nije me ni briga. znao sam da je velik trošak kad sam kupovao i kupia san ga da se vozim. amen
 
Ja sam uvijek motor vozio srcem a ne novčanikom  :mrgreen: (y)
 
duxx said:
Ja sam uvijek motor vozio srcem a ne novčanikom  :mrgreen: (y)

(y) (y)

pitaju me koliko ti troši motor..... neznam, koliko god ulijem :)
 
tutankamon said:
ovu cifru šaco zdimi za nekih mjesec dana, a možda i prije :mrgreen:
plus iznenadni troškovi  :LOL:
 
Shepa said:
Zar je bitno koliko se novaca utuče u godinu dana vožnje?

Jednog dana kad budete ležali na samrtnoj postelji i prisjećali se života i doživljaja, oćete se pitat: jebate koliko san novaca moga pametnije potrošit umisto na motor, ili ćete se pitat: jebate di san sve bija s motorom, a koliko san još mista propustija vidit...

Šta oću reć... svaku lipu/kunu/euro koje san potrošija na motor mi je motor vratija 10 puta više, i da mogu ponovo, sve bi isto učinija, a i više.
Neke stvari san preplatija, neke stvari improvizira i uštedija, ali koliko god da san potrošija, nije mi ža.
Pare su da se troše, nije ih još nitko odnija u grob.
svete rijeci (y)
 
A šta ako na kraju godine skuzisda si potrošio puno vise nego sto si zaradio?? Zamisli paradoksa :shock:
 
milanche said:
A šta ako na kraju godine skuzisda si potrošio puno vise nego sto si zaradio?? Zamisli paradoksa :shock:

Dobijes žuti karton za grešku u koracima.
 
Shepa said:
Zar je bitno koliko se novaca utuče u godinu dana vožnje?

Jednog dana kad budete ležali na samrtnoj postelji i prisjećali se života i doživljaja, oćete se pitat: jebate koliko san novaca moga pametnije potrošit umisto na motor, ili ćete se pitat: jebate di san sve bija s motorom, a koliko san još mista propustija vidit...

Šta oću reć... svaku lipu/kunu/euro koje san potrošija na motor mi je motor vratija 10 puta više, i da mogu ponovo, sve bi isto učinija, a i više.
Neke stvari san preplatija, neke stvari improvizira i uštedija, ali koliko god da san potrošija, nije mi ža.
Pare su da se troše, nije ih još nitko odnija u grob.

a privarija si se s ovim inšoma puno nji je čuvalo .šparalo i na kraju igraju bankuc sa Sv Petron gori,u pravu si potrošeno na motor višestruko ti se vrati u drugom obliku
 
Shepa said:
Zar je bitno koliko se novaca utuče u godinu dana vožnje?

Jednog dana kad budete ležali na samrtnoj postelji i prisjećali se života i doživljaja, oćete se pitat: jebate koliko san novaca moga pametnije potrošit umisto na motor, ili ćete se pitat: jebate di san sve bija s motorom, a koliko san još mista propustija vidit...

Šta oću reć... svaku lipu/kunu/euro koje san potrošija na motor mi je motor vratija 10 puta više, i da mogu ponovo, sve bi isto učinija, a i više.
Neke stvari san preplatija, neke stvari improvizira i uštedija, ali koliko god da san potrošija, nije mi ža.
Pare su da se troše, nije ih još nitko odnija u grob.
nije, i od kad se tema otvorila sad mi je zlo  :LOL: :mrgreen: taman sam malo zaboravil na to i evo ga sad  :LOL: :LOL:
 
(y) Lijepe stvari nemaju cijenu  (y)


Svaki sport je skup na svoj nacin, ovaj moj na poseban
 
Vozim motor tek dvije godine, od tad se nemogu sastat s lovom, haha, sve što je dosad bilo nekakav višak sad je otišlo na regu, gorivo , susrete, i nikad nisam bio više sa ljudima nego sad, upoznao mnogo prijatelja, jeli, pili , zajebavali se, tko to može platit?
Dok ide, ide, račun ćemo pravit kad nebude išlo. (y)
 
jalic said:
(y) Lijepe stvari nemaju cijenu  (y)


Svaki sport je skup na svoj nacin, ovaj moj na poseban

Sve lipo je skupo i kratko traje ili je zabranija likar...
 
Shepa said:
Zar je bitno koliko se novaca utuče u godinu dana vožnje?

Jednog dana kad budete ležali na samrtnoj postelji i prisjećali se života i doživljaja, oćete se pitat: jebate koliko san novaca moga pametnije potrošit umisto na motor, ili ćete se pitat: jebate di san sve bija s motorom, a koliko san još mista propustija vidit...

Šta oću reć... svaku lipu/kunu/euro koje san potrošija na motor mi je motor vratija 10 puta više, i da mogu ponovo, sve bi isto učinija, a i više.
Neke stvari san preplatija, neke stvari improvizira i uštedija, ali koliko god da san potrošija, nije mi ža.
Pare su da se troše, nije ih još nitko odnija u grob.
Like  (y) (y) (y)
 
Na bazi 10000 odvoženih km godišnje , ispada mi 1kn/km. Uračunata registracija, gorivo , servisi u vlastitoj režiji, potrošni materijal. Gume mi traju dvije sezone, lanac i lančanici tri. Bez padova, havarija mašine i ostalih vanrednih situacija.
 
Svaka budala ima svoje veselje.
Da se nevozim, skupljo bi marke.
Kad nebudem imao love, onda cu ga glancat i gledat.
 
bregovljan said:
Na bazi 10000 odvoženih km godišnje , ispada mi 1kn/km. Uračunata registracija, gorivo , servisi u vlastitoj režiji, potrošni materijal. Gume mi traju dvije sezone, lanac i lančanici tri. Bez padova, havarija mašine i ostalih vanrednih situacija.

Drug moj podebljaj računicu sa ićem i pićem i ode to na 2-3 kn  :mrgreen: