KRIŽEVCI ?

Gajo bit ću što kraći i nadam se svima, a pogotovo tebi jasan !

Kao PRIJATELJ, ja te samo dva tjedna nakon operacije, u fazi dok redovito ideš na rehabilitaciju da ti se noga oporavi (što i sam silno želiš) i pogotovo prije još nekoliko operacija koje te čekaju, ne bi pustio da voziš utrku niti u ludilu. Vidio sam kako ti to sve izgleda u nozi, koliko je to sve krhko i koliko dugo zarasta. Čuli smo se puno puta nakon operacije i nakon nesreće i znam kako si se osjećao i koliko želiš ponovo micat tu nogu kako zaslužuješ pa onda ako bog da i ponovo sjesti na motor u punom sjaju.

Pitam te, zar je jedan dan, jedna utrka toliko vrijedna da se izlažeš riziku da ponovo padneš, da te ponovo netko pokupi ili slično pa da te i najmanji udarac u tu nogu, vrati godinu dana u nazad sa ozdravljenjem.

Ne kažem da trebaš doma ležat ali da se ne trebaš izlagat nepotrebnim rizicima to stvarno ne trebaš. Nemoj biti cirkusant za sve one ljude pored staze, za njih si heroj bio i ostat češ bez obzira na sve. U mnogočemu si najbolji, pokušaj ozdravit i vratit se tamo gdje pripadaš ali u punom sjaju, a ne uz ovoliki rizik.
 
Ne bi ti vjerovo koliko znaci taj jedan dan utrke    :jesus:   
Zbog mame sam stavio cvijece na motor,,,
Zbog tate sam trubio  , , ,,  :LOL:
I svi su oni bili izvan Hrvatske i zato sam ja mogao odvozit tu utrku u miru božjem ,,,ali je baka saznala od frendice koja joj je prodavala kokice  .. . :D :D
Hvala ti Sale kaj se brines za mene,,bas si frend,,,
 
Mislim da Gajs kolko je got lud zna zašto je vozio tu utrku........ako se izlaže rizicima zna zašto to radi ,mislim da je dovoljno star da može sam odlućiti o nekim stvarima i netreba mješati roditelje a ni doktore u to ( vjerujem da mu nebi izdali licencu da nije bio sposoban )........  LJUDI NEMOJTE BIT LJUBOMORNI !!!!!!!!  sORRY AL NIŠ MU NEMRETE U KRIŽEVCIMA !!!!!!!!!!!!!!! (y)

Gajs kreten jesi al si najbrži  (y) (y) (y) !!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dr. Iggy said:
Mislim da Gajs kolko je got lud zna zašto je vozio tu utrku........ako se izlaže rizicima zna zašto to radi ,mislim da je dovoljno star da može sam odlućiti o nekim stvarima i netreba mješati roditelje a ni doktore u to ( vjerujem da mu nebi izdali licencu da nije bio sposoban )........  LJUDI NEMOJTE BIT LJUBOMORNI !!!!!!!!   sORRY AL NIŠ MU NEMRETE U KRIŽEVCIMA !!!!!!!!!!!!!!! (y)

Gajs kreten jesi al si najbrži  (y) (y) (y) !!!!!!!!!!!!!!!!


hvala  na podrsci  ....
 
Dr. Iggy said:
...a ni doktore u to ( vjerujem da mu nebi izdali licencu da nije bio sposoban )...

:lolcry:

A jel ti znaš u kojoj državi živiš :mrgreen:



Da se razmemo, nemam ja ništ protiv kaj je Gajs vozil. Drago mi je da mu se ništ nije desilo.
Ak mu je to puno značilo ok...


Ali ovak bedaste komentare bacat...gle, pa nisu ljudi budale.
 
Nego kad smo kod organizacije..... suci 0 bodova.... ono u 600 je bilo strašno... rušenje bale slame uz zid... nailaze tri trkača, a sudac gleda okolo tko će otić maknut tu slamu sa staze... a žuta zastava stoji u ruci spuštena dolje... ne znam tko je naletio na tu balu slame ali se uspio provući u onih 30 cm prostora između bale slame i zida kuće :naklon:
a i mahanje plavom im nije išlo.... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Gajs said:
hvala  na podrsci  ....
mislim da je ljudima bilo teže gledat tu trku i na "šrek" preskakanje bankine... nego što je to tebi bilo vozit  8)




 
Nisu ljudi budale........ali u čem je problem, nije to grobnik da treba strugat s koljenom po podu....čovjek je zdrav , jebiga jedino nemože koljeno spigat do kraja, mogo se tak i rodit pa onda nikad nebi mogo vozit, ja vjeujem da su stručni ljudi to procijenili i dozvolili mu da vozi !!!!!!!!!
 
Dr. Iggy said:
LJUDI NEMOJTE BIT LJUBOMORNI !!!!!!!!   sORRY AL NIŠ MU NEMRETE U KRIŽEVCIMA !!!!!!!!!!!!!!! (y)

Ljubomoran .. jesam, ljubomoran sam na Gajs, ljubomoran sam zbog toga što ima toliko dobrih ljudi oko sebe koji su trčali ko blesavi po Evropi sa slikama njegovog koljena, koji su zivkali sve moguće veze i vezice ne bi li Gajić došao u ruke najboljim doktorima. Što ima toliko dobrih ljudi oko sebe koji su ga obilazili i zabavljali svo ovo vrijeme kad je prolazio najgore trenutke na operacijama i slično. Što ima toliko dobrih ljudi koji su mu dali potporu za oporavak. Na ono na što nisam ljubomoran je da mislim da je Gajo tim istim ljudima rekao da zašto se brinu kad njega očito boli kurac doslovce za sve.

Baš me zanima što bi njegovi doktori i fizioterapeuti koji se trude da mu noga ozdravi rekli na ovakav njegov postupak. Sigurno bi mu rekli da je heroj i sigurno bi mu pljeskali.

Gajo, od mene imaš maksimalnu podršku za ozdravljenje, ali nemaš apsolutno nikakvu podršku da voziš dok ne ozdraviš. Znam da ti moja podrška ništa ne znai, ali eto, nek se nađe.

A što se tiće doktora, taj dio nije na meni da komentiram. Da se vozi za nekakvo prvenstvo ili za neku jako važnu utrku, neki doktor bi mogao popustit i dozvolit vozaču sa takvim stupnjem ozljede da vozi, no na ovakvoj utrci, neznam. No kao što sma rekao, nisam kompetentan za to, to će komentirat ljudi koji jesu.
 
Dr. Iggy said:
Nisu ljudi budale........ali u čem je problem, nije to grobnik da treba strugat s koljenom po podu....čovjek je zdrav , jebiga jedino nemože koljeno spigat do kraja, mogo se tak i rodit pa onda nikad nebi mogo vozit, ja vjeujem da su stručni ljudi to procijenili i dozvolili mu da vozi !!!!!!!!!

Nemaš poima o čemu pričaš !
Pitaj Gajića koliko je operacija prošao i koliko ga još operacija čeka. Je zdrav je ko dren.
 
Saša, stani malo na loptu, rekao si svoje i ne ulazi dalje u rasprave. Gajs je punoljetan dečko i zna da sve što napravi, napravit će sebi.



Đina, u kuhinju! I ja sam tu. Nervozni. :jesus: :mrgreen: :mrgreen:
 
Saša 69 said:
Nemaš poima o čemu pričaš !
Pitaj Gajića koliko je operacija prošao i koliko ga još operacija čeka. Je zdrav je ko dren.
kad smo kod toga daleko je od toga da je zdrav ko dren...ali opet on sam najbolje zna kak mu je i sam je procjenio da je dovoljno dobro da moze odvozit tu utrku i bio je svijestan mogucih posljedica i trpio bi ih on sam a ne niko od vas koji ga trenutno kritizira a i tak hendikepiran je opet deklasirao sve i jos jednom dokazao kolko je dosadno ph kad njega nema(uz duzno postovanje ostatku)....neznam zasto tolko polemike oko doktora koji mu je dao licencu...pa sasa ti sam znas kolko puta je dampa vozio s slomljenom kljucnom natucenim rebrima i slicno...cito sam da je neko i ovu trku vozio s strganom kljucnom a nemozes rec da su to bezopasne ozljede...al to niko ne spominje isto kak se vjerovatno nebi vodile tolke polemike da je neko drugi vozio s ozljedama gajsovog stupnja...

gajs se vratio puno ranije nego smo to svi ocekival a nazalost vidim da postoje ljudi kojima to i smeta(saša tu ne mislim na tebe da nebi ispao da to tebe ide)a zbog tog povratka bi svi trebali biti sretni ko i on i dat mu podrsku jer ko kod ga zna zna kolko je njemu znacio taj dan kad nas je opet mogo sve zabavljat s necim sto najvise voli i najbolje radi a to su motoutrke a ne ga napadat jel je jos jednom dokazo da je kod nas daleko najbolji vozac i sa sigurnoscu mogu tvrdit da je jako velik dio publike dosao u kž samo zato da vidi njegov povratak  (y)
uglavnom mislim da bi mu svi trebali čestitat na onom što je napravio a ne vodit polemike oko gluposti i prozivat doktore roditelje i stvari koje vas se ne ticu jel to je njegov zivot i njegova noga i on najbolje zna sto radi i zasto to radi...

legedno sam se ti skroz oporavi pa bumo opet slavili i na grobniku (y)

 
Saša 69 said:
Gajo, od mene imaš maksimalnu podršku za ozdravljenje, ali nemaš apsolutno nikakvu podršku da voziš dok ne ozdraviš. Znam da ti moja podrška ništa ne znai, ali eto, nek se nađe.

problem je u tome kaj on nikad nebude ozdravio, može mu biti malo bolje od ovoga ali nikad više on nebude zdrav  :wink:

užas je to kaj je napravio i naravno da nema od nikoga podršku za to i nije to nikakav njegov povratak niti ništa takvo ali on je takav kakav je i ovo mu je možda trebalo da ima poticaja i motivacije dalje se truditi na terapijama i operacijama  :wink:

da nije takav ko zna dal bi i do tud sa ozdravljenjem dogurao, probajte to gledati s te strane  :wink:
 
Mislim da je utrka po svim paremetrima dobro prošla i da svi možemo biti zadovoljni. Vrijeme kao da smo naručili i možemo biti presretni što je izdržalo. Vidim da se tu spominje suci koji su ruku na srce i imali pokoju pogrešku ali oni nisu zaslužili da se tu sad njih spominje nego su to zaslužili dečki koji su desnom rukom okretali gasss i jurili po stazi. Ako neko spomene i pohvali organizatora onda se opet vraćamo na suce. Pa nisu suci navlačili cijeli tjedan ograde, gume, bale, montirali tribine, reklame i sve ostalo......i isto tako to sve nakon utrke ponovno razmonitirali. Ti ljudi svakako zaslužuju pokoju riječ hvale za najposječeniju utrku u našem prvenstvu ali svakako nakon sve i jednog vozača koji je nastupio. Nitko nije napisao da dugi niz godina organizator daruje posjetitelje, da organizator novac od ulaznica daruje u humanitarne svrhe!!!! (y) (y) (y)

Start u 600 je iznendio ne samo vozače nego i publiku jer je crveno na semaforu bilo jaaako kratko. Svi smo mi navikli da se crveno ne gasi ispod 5-6 sekundi dok se ovaj put ugasilo nakon samo cca. 2 sekunde. Mislim da ne postoji pravilo nakon koliko dugo vremena se crveno svijetlo mora ugasiti (ako griješim ispraviti me). Mi smo poslije razgovarali i prošli tu temu i činjenica je da je jedan dio vozača postartao pravovremeno dok je drugi malko zaspao, a među njima i Luka u kojeg su bile uperene oći ne sama mnogobrojnih obožavatelja nego i ostalih vozaća koji su bili pozicionirani na lijevoj strani. Ako netko ima snimku koja pokazuje drugačije neka ju slobodno stavi da svi vidimo kako je to zapravo izgledalo. :neznam: Ja sam osobno imao zadatak, a i meni čast da kontroliram statrtnu rešetku i mašem kraj utrka. Dok nisam probao mislio sam da je to stvar formalnosti ali pokazalo se totalno drugačije! Primjer je opet utrka 600 gdje se trojac (Barukčić, Posavčić, Višak) bori za 4. mjesto i sprema se za ulazak u poslijednji krug, a Luka je četvrti u toj skupini i za njega utrka završava, a trojac mora odvoziti još jednu rudnu. Ufff, nekako sam uspio sakriti zastavicu pred trojkom i izbaciti ju pred Luku i sve se dobro završava. Luka slavi, a trojka nastavlja borbu još jedan krug!  :mrgreen: 

Još jednom čestitke svima koji su nastupili, a pogotovo pobjednicima!!!  (y) (y) (y)
 
flanjka said:
ovo mu je možda trebalo da ima poticaja i motivacije dalje se truditi na terapijama i operacijama   :wink:

da nije takav ko zna dal bi i do tud sa ozdravljenjem dogurao, probajte to gledati s te strane   :wink:
upravo tako (y)

mnogi bi nakon onog sto se njemu dogodilo pali u neku depresiju i nebi imali volje za nicim tako da im vjerovatno ni oporavak nebi uspio dok veliku ulogu u goranovom oporavku ima taj njegov optimizam i veselje i mislim da ga to drzi da ne odustane od svega zato mu se i treba pruzit podrska da potpuno ozdravi a ne ga se napadat zbog stvari koje nas se ne ticu (y)
 
flanjka said:
užas je to kaj je napravio i naravno da nema od nikoga podršku za to i nije to nikakav njegov povratak niti ništa takvo ali on je takav kakav je i ovo mu je možda trebalo da ima poticaja i motivacije dalje se truditi na terapijama i operacijama   :wink:

da nije takav ko zna dal bi i do tud sa ozdravljenjem dogurao, probajte to gledati s te strane   :wink:

Vrlo lijepo sročeno, mislim da nema potreba za daljnjim raspravama. :mrgreen:  (y)
 
Saša mislim da si ipak malo pretjerao u reakcijama, ako imaš nešto reć njemu zovi ga na mobitel, a ne mu tu javno govoriš neke stvari.
Kažu kad dobiješ dijete dobiješ kočnicu, ti imaš kočnicu mi još nemamo  :jesus:  :mrgreen:
 
mislim da je ljudima bilo teže gledat tu trku i na "šrek" preskakanje bankine... nego što je to tebi bilo vozit  8)





[/quote]

a to je istina ,mnogi su me upozoril da ne vozim jer im je prestrasno me gledati ,,ali  nisam mogao odustati jer su roditelji bili van drzave i to je bio uzrok jedini sto sam ja mogao nastupati na utrci koju sam dobro procijenio da mogu odvest u drugoj brzini ,a da ne ugrozim svoju bolesnu nogu koju doktori nemogu bas izlijecit a ni fizioterapeuti savinuti ,,,sad ce vjerojatno biti problema kad se vrate i cuju od nekoga slucajno da sam bio na utrci pa cu vam se javiti kad doznaju  , , ,
hvala svima koji su razumjeli moj nastup na utrci i podrsci . . :mrgreen:
 
bolje se vratite onoj temi koju je Saša spomenuo
nema ništa bez gradskih utrka i nema ništa od profesionalizma u PH
troškove tzreba svesti na minimum a ne vozit utrke po europi
malo je onih koji si to mogu priuštit a i usporedite brojnost publike na Gribniku i u gradovima kad se vozi PH
na zadnjoj utrci u Bjelovaru u klasi 600 nisu svi ni mogli startat kolko je bilo vozača a isto tako i ova usporedba Križevci i Grobnik šta se tiče vozača
 
Paky, da me nije javno cimnuo, javno mu ne bi niti odgovori. U ostalom, misliš da nismo kontaktirali i "nejavno" u vezi ovog ?

Bikerboy, jedno je imati strganu kljucnu kost, a drugo smrskano koljeno.

Flanjka, znam tvoje misljenje u vezi svega toga  (y)

Gajs, nastavit cemo kad se vidimo, javno nema smisla.

I kako je Mate napisao, rekao sam svoje.