KTM 1190 Adventure R

kaj da vam kazem... ja mislim da s obzirom na to kak se multistrada pokazala, nije van mozga da se napravi klasa 1200 sa 17 i 19 cola prednji... i supermoto i maxienduro..
 
Smješno mi je kad se supermoto spominje u kontekstu krmače od preko 180 kg. Zna se od čega je supermoto nastao... I ovaj test u mp zadnji, kakvi motori se stavljaju pod supermoto.. :rolleyes:
Sve je to visoki naked i aj bok..
 
spori_lori said:
kaj da vam kazem... ja mislim da s obzirom na to kak se multistrada pokazala, nije van mozga da se napravi klasa 1200 sa 17 i 19 cola prednji... i supermoto i maxienduro..
[/quote

Koliko znam Aprilija izbacuje slijedece godine motor vrlo slican MS sa 1200 ccm.
 
auto industrija se skroz okrenula smanjenju kubikaze ... ovi pak rade motore sa sto vecom kubikazom ... hm :misli:
 
markookram said:
auto industrija se skroz okrenula smanjenju kubikaze ... ovi pak rade motore sa sto vecom kubikazom ... hm :misli:

U ovoj krizi jedino je ta klasa ostala nedirnuta, moglo bi se reći da je čak u porastu... :shock:
 
dovla said:
Smješno mi je kad se supermoto spominje u kontekstu krmače od preko 180 kg. Zna se od čega je supermoto nastao... I ovaj test u mp zadnji, kakvi motori se stavljaju pod supermoto.. :rolleyes:
Sve je to visoki naked i aj bok..
za nekog ko se kao kuzi u motore, nisi bas pametan..
ako postoje hard enduro, enduro i maxi enduro...
i to si uspio shvatiti, kaj te muci oko maxisupermota?
 
@konjanik:
aprilia je napravila 1200 caponord koji je identican motor dorsoduru.. promjenili su masku tank i sic..
rama, vilice, prenos, ovjes, sve je identicno..
 
markookram said:
auto industrija se skroz okrenula smanjenju kubikaze ... ovi pak rade motore sa sto vecom kubikazom ... hm :misli:
auto industrija se okrenula povećanju specifične snage (KS/cc) :wink:
 
spori_lori said:
za nekog ko se kao kuzi u motore, nisi bas pametan..
ako postoje hard enduro, enduro i maxi enduro...
i to si uspio shvatiti, kaj te muci oko maxisupermota?

Gdje sam ja napisao da se kao kužim u motore??  :shock: :LOL:
Kako mi možeš reći da nisam pametan kad to nije istina, imam crno na bijelo da jesam  :jesus:
Znam da si nervozan i da malomalo plačeš da nemaš gdje servisirat krmenadlicu ali to nije razlog da vrijeđaš moju pamet.  :mrgreen:
Ja samo iznosim svoje mišljenje, ti se ne moraš sližit s njim.

 
moover said:
Nedostaje ti jedno deset ovih smajlića  :LOL:  iza te rečenice i sve ok...

Ne nedostaje ništa ali nećemo kvariti temu, još da spori zna da sam provozao baš njegovu krmenadlicu i prdnio u baš njegov sic kako bi me tek razapeo  :mrgreen:

Osobno mi se ne sviđaju te kombinacije s 2 vrste kotača. Svi žele napraviti što multifunkcionalniji motor što je vjerojatno tržišni opravdano.. Ne znam, gubi mi se tu neka grubost i surovost motocikla što bi po mom trebao biti..
Hvala Bogu pa se mene ne pita..  :mrgreen:
 
dovla said:
Ne nedostaje ništa ali nećemo kvariti temu, još da spori zna da sam provozao baš njegovu krmenadlicu i prdnio u baš njegov sic kako bi me tek razapeo  :mrgreen:

Osobno mi se ne sviđaju te kombinacije s 2 vrste kotača. Svi žele napraviti što multifunkcionalniji motor što je vjerojatno tržišni opravdano.. Ne znam, gubi mi se tu neka grubost i surovost motocikla što bi po mom trebao biti..
Hvala Bogu pa se mene ne pita..  :mrgreen:
hahahah moj je sa losinja. ne znam u koj si prdio.. mozda u bivsi :)
 
meni su supermoto super igrackice.. samo kaj su slabi i spori.. pogotovo iznad 100kmh. minimum je 690smc. ili propisno naturpijan stroj ko npr vikieva honda.. al to je skuuupo
 
jolly the roger said:
auto industrija se okrenula povećanju specifične snage (KS/cc) :wink:
e sad si mi/nam rekao nesto sto nilko nezna  (y)
 
spori_lori said:
meni su supermoto super igrackice.. samo kaj su slabi i spori.. pogotovo iznad 100kmh. minimum je 690smc. ili propisno naturpijan stroj ko npr vikieva honda.. al to je skuuupo

SXV recimo ide 200 kmh, mislim da je to dovoljno za SM  :LOL:
Inače onaj tvoj bivši 990Sm  :wink:
 
jana ga je prostituirao vidim ja :) :D
jel to stvarno mislis da svx moze uz sm990 od 100 do 200 postic bilo sta?
 
Na nekoj malo bržoj SM stazi naravno.. Ustvari može ga poderat ko beba zvečku  :bebica:
U nazivu mu je supermoto (što po mom ne bi trebalo bit) a ti pričaš o nekim brzinama za 402 street race..
Nećemo više ipak je tema Adventure.  (y)
 
dovla said:
Ne nedostaje ništa ali nećemo kvariti temu, još da spori zna da sam provozao baš njegovu krmenadlicu i prdnio u baš njegov sic kako bi me tek razapeo  :mrgreen:

Osobno mi se ne sviđaju te kombinacije s 2 vrste kotača. Svi žele napraviti što multifunkcionalniji motor što je vjerojatno tržišni opravdano.. Ne znam, gubi mi se tu neka grubost i surovost motocikla što bi po mom trebao biti..
Hvala Bogu pa se mene ne pita..  :mrgreen:

Zato postoje usko specijalizirani motori, a postoje i motori koji pokušavaju pokriti i više područja (sa više ili manje uspjeha).
Jedno je bitno da izbor bude što veći i da si svatko od nas može naći motor po svojem ukusu.
Kao što si napisao - tržište diktira.