KTM 990

Ucini si uslugu i kupi BMWa.
[/quote]

:LOL: najjači odgovor-ikada, zoltan  (y)

pa čuo sam da se ovom liku skoro ugasio....
 
Netko je napisao o tome da nije problem promjeniti ulje i filtere na putu, naravno da nije, to sam i ja napravio i požalio, zašto?
Pripremu motora za put je radio pokojni Žac i objasnio mi kako sta treba napraviti, jer na 990 nije bas sve tako jednostavno, sto sam ja i napravio u Siriji ali doma počinju problemi jer je Žac poginuo dok sam ja bio na putu a dogovor je bio da ce mi ovjeriti knjižicu kad se vratim. Naravno nakon njegove smrti pojeo vuk magare i ja gubim garanciju na novom motoru, zato ako imate motor pod garancijom a trebate napraviti 2,3tkm vise od redovnog servisa ne dirajte nista do ovlaštenog servisa, samo provjeravajte razinu ulja i reshladne tekucine, vjerujte neće motoru baš ništa biti :wink:


ni moj se ne boji vode  :mrgreen:
 
zanimljiva teza
misliš da bi tolerirali 3k km od predviđenog servisa , a da poslje ide garancija ... ?
 
markookram said:
zanimljiva teza
misliš da bi tolerirali 3k km od predviđenog servisa , a da poslje ide garancija ... ?

vjerujm mi da bi :wink:
ali ako sam nesto radis, odeeeee...... :(
 
Chile said:
vjerujm mi da bi :wink:
ali ako sam nesto radis, odeeeee...... :(
pa sto nisi fino poslje svoje zamjene otisao u servis na taj zakašnjeni servis od 3k km ?
sigurno niko nebi primjetio da si sam mjenjao ulje sam , jel tako  :wink:

 
markookram said:
pa sto nisi fino poslje svoje zamjene otisao u servis na taj zakašnjeni servis od 3k km ?
sigurno niko nebi primjetio da si sam mjenjao ulje sam , jel tako  :wink:

a jbg moj zajeb.... imao sam dogovor sa Žacom i nisam mislio da ce ovako ispasti :(
ali ne samo moj zajeb ali o tome neću na forumu, sta sam imao reći rekao sam u facu nekim ljudima :x
O tome u detalje mozemo jedino na cugi u 4 oka :wink:
 
Chile said:
a jbg moj zajeb.... imao sam dogovor sa Žacom i nisam mislio da ce ovako ispasti :(
ali ne samo moj zajeb ali o tome neću na forumu, sta sam imao reći je sam rekao u facu nekim ljudima :x
O tome u detalje mozemo jedino na cugi u 4 oka :wink:
može , i ja tebi imam nešto za ispricat  :LOL:
 
markookram said:
zanimljiva teza
misliš da bi tolerirali 3k km od predviđenog servisa , a da poslje ide garancija ... ?

Toleriraju.

Prvi sam odradio na 1000km, slijedeci je bio nakon putovanja kroz Tursku - mislim da sam nakupio vise od 10.000km.

Sutra ide servis na 48.000. :)
 
ZoltanBB said:
Toleriraju.

Prvi sam odradio na 1000km, slijedeci je bio nakon putovanja kroz Tursku - mislim da sam nakupio vise od 10.000km.

Sutra ide servis na 48.000. :)

Pa gdje si ti prijatelju????
Kad se budemo vise našli?
 
Kako je prosao put po planinama Bosne  :wink:
 
Frgich said:
Kako je prosao put po planinama Bosne  :wink:

(y)


P8207677.jpg



P8207690.jpg

 
Ako ne bude iduce godine i prinova i prasinarenja idem u ilegalu  :mrgreen:
 
i kuda si išao, vamo ili tamo? :mrgreen:
lijepe slike (y)
 
mv_agusta said:
i kuda si išao, vamo ili tamo? :mrgreen:
lijepe slike (y)

Plan je bio prijeci cijelu Dinaru, od juga prema sjeveru pa sam skrenuo vamo, prema Troglavu. :)

S tezih dijelova nema slika no pomalo me podsjetio na rumunjsku Transalpinu no s daleko manje stepenica/kamenja.
Slika s tezih dijelova nema.

P8207679.jpg

Malo sam se gubio jer GPS nije prikazivao nikakvu cestu za razliku od karte. Kratki razgovor s lokalnom ekipom je na kraju ipak pokazao da je GPS u pravu - nije mi bilo druge no spustiti se do glavne ceste i nastaviti dalje prema Kninu.

Nesto dalje i skrenuo sam prema Donjem Lapcu i prisjetio se da sam taj dio, prije par godina, vec jednom prosao s istoka prema zapadu, samo nocu... :)

mine.jpg


Prirodna je prekrasna a meni se posrecilo da sam ulovio komad predivnog makadam koji ce za par mjeseci biti asfaltiran.
Taj komad, od Donjeg lapca na sjever se pokazao kao najbolji makadam koji sam ikad vozio. Obicno su makadami zadnje sto zelim nakon cijelog dana zuljanja na motoru no ovaj makadam je bio toliko "inspirativan" da jednostavno nisam mogao odoliti.

Dovoljno otvoren da mogu dovoljno rano uociti nadolazeci promet a opet povrsine dovoljno neravne da se ovjes itekako morao potruditi kako ne bi zviznuli pri 70-80km/h.  :D Jebga, jednostavno nisam odolio unatoc tome sto sam u kuferima slepa tri litre maslinovog ulja, Playstation, mikser i ostalu kramu...  :D potjerao sam velikog KTMa do kraja i uzivao kao prase na pravom makadamu. :)

P8207688.jpg

P8207687.jpg