KTM 990

shonyo said:
Fakat kanta!
A kad samo pomislim da sam i o tom motoru razmišljao! :zid:

:mrgreen:

Idem u temu OSTALI, tamo ima Royal Enfielda. Valjda!

:mrgreen:
Ti si razmisljo  :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
vickodu said:
Ti si razmisljo  :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
Pa dooobrooo! Nisam puno, samo malo :mrgreen:

Ne usudim se više od kad je Tito umro!
:mrgreen:
 
Alera Dugi said:
Diras sampiona?!
Po stranim forumima sam citao da se 990 ponasa na nacin nema gasa pa mali pomak ruke i to je vec puno gasa. Da se gas ne moze dozirati kako treba. Slican problem sam imao s 690. Istina ili laz?
Tvoja primjedba je djelomično točna. KTM je ready to race. Ručica gasa je osjetljivija od ostalih V2 agregata a pogotovo linijskih 4, ali to mu daje draž. 990 je za muže a ne za pičkice i pimplanje. Ak te to baš smeta ima rješenje: http://www.g2ergo.com/store/g2-throttle-cam-system/
 
Danas sam bio kod prijatelja u garaži. Preradio je 950 adventure, ali mu dodatni tankovi negdje puštaju benzin pa je za sada nekretnina.
 
tomo3 said:
Danas sam bio kod prijatelja u garaži. Preradio je 950 adventure, ali mu dodatni tankovi negdje puštaju benzin pa je za sada nekretnina.

IMHO - poprilično kičasto, a ako je nakon svih ovih prerada ostavio tvorničke felge - onda i poprilično gej... bolji mu je onaj mali narančasti...

 
tomo3 said:
Danas sam bio kod prijatelja u garaži. Preradio je 950 adventure, ali mu dodatni tankovi negdje puštaju benzin pa je za sada nekretnina.

Uh, uh.....vrlo ozbiljna prerada s vrhunskim djelovima.....ovaj zadnji tank mora da je koštao bubreg i jetru....iako ne znam što će mu uz ovaj Safari od 400L.

A i mali je krasan..... (y)
 
Iako vozi KTM-ove, dobri smo si :mrgreen:. Bio je nekoliko puta u tvornici KTM i od tehničara pokupio neke cake koje su primjenili na trkaćim motorima. Za svaki dan ima običan 990 i 640 kojeg najviše voli. Ima čudan smisao za lijepo i smatra da su BMW-i za penzionere.
 
tomo3 said:
Iako vozi KTM-ove, dobri smo si :mrgreen:. Bio je nekoliko puta u tvornici KTM i od tehničara pokupio neke cake koje su primjenili na trkaćim motorima. Za svaki dan ima običan 990 i 640 kojeg najviše voli. Ima čudan smisao za lijepo i smatra da su BMW-i za penzionere.
Sram ga bilo...kako moze pomislit da je BMW za panzionere :mrgreen:
 
shonyo said:
Dajte mi GS-a i ode ja odma u penziju!

:mrgreen:
Ako sad pocnes marljivo stedit do penzije ces skupit za GS zrakom hladen  :mrgreen:
 
vickodu said:
Ako sad pocnes marljivo stedit do penzije ces skupit za GS zrakom hladen  :mrgreen:
Možda i prije. Past će cijena drastično za 20 godina :LOL:

A jel će bit Crocsica onda? :misli:
 
shonyo said:
Možda i prije. Past će cijena drastično za 20 godina :LOL:

A jel će bit Crocsica onda? :misli:
Crocse sad kupi ,vakumiraj i spremi na sigurno  :mrgreen:
 
vickodu said:
Crocse sad kupi ,vakumiraj i spremi na sigurno  :mrgreen:
Morat ću kupit crne, to paše uz sve.
Nebi se volio zajebat s bojom.
 
shonyo said:
Morat ću kupit crne, to paše uz sve.
Nebi se volio zajebat s bojom.
To bi bilo najpametnije  :mrgreen: